Skocz do zawartości

Gra Mod IP Monitoring Opiekun Serwera GameTracker HLTV Połącz
Only DD2 91.224.117.59:27130 ` maJami. GameTracker HTLV Polacz
FFA 145.239.16.122:27015 ~Justyna~ GameTracker HTLV Polacz
CSGO:MOD 91.224.117.53:27160 Po Pro Stu K0z4K GameTracker HTLV Polacz
Zombie Plague 188.165.21.245:27580 SaYs GameTracker HTLV Polacz
JailBreak 145.239.237.108:27065 Makalele GameTracker HLTV Polacz
FFA+4MAPS 145.239.236.195:27145 Brak GameTracker GOTV Polacz
TeamSpeak3 tsgwardia.pl GameTracker Brak Polacz
Tabela serwerów @ Copyright by Stara-Gwardia.pl

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 18.07.2018 we wszystkich miejscach

 1. 9 punktów
  Witam wszystkich serdecznie! Dziś chciałabym Was zaprosić do zapoznania się z piątym wydaniem gazetki Starej Gwardii będzie ona troszeczkę w innym stylu niż były dotychczas więc mam nadzieję, że Wam się spodoba. Zapraszam do czytania! Właściciele sieci @erroR.! @PLum Support Team @Gucio @` maJami. Moderator @~Justyna~ Pojawiły się niewielkie zmiany w naszej administracji forum, a mianowicie @` maJami., który awansował na rangę Support Team! Gratulujemy i życzymy powodzenia w nowych obowiązkach! @KoSmO [Grafik] ----> [Zbanowany] @septii [Admin CS:GO MOD] ----> [Użytkownik] @Anonymous [Opiekun UB Team] ---> [Użytkownik] @Blantoman joł [Admin FFA] ---> [Użytkownik] Najlepszy administrator (również z support team): @` maJami. @erroR.! Najlepszy opiekun serwera: @` maJami. Najlepszy moderator: @~Justyna~ Najlepszy grafik sieci: @VeN Najlepszy redaktor sieci: @~Justyna~ Najlepszy UB TEAM: @Kolorej kwadratowy Najbardziej pomocny: @erroR.! @` maJami. Najlepszy gracz sieci: @Kugiel Największy spamer sieci: @Kugiel Najbardziej niedoceniana osoba: @PLum Najlepszy admin serwera: @Kugiel Najbardziej pracowita osoba: @erroR.! Najlepszy właściciel serwera: @PLum Największy Nolife: @Wariatka :) Największy analfabeta: @PLum @Blantoman joł Najbardziej kulturalna osoba: @Alkoholiczka @Kugiel @erroR.! @Gucio Najsympatyczniejsza osoba: @~Justyna~ Aktualna lista naszych serwerów Do naszej sieci ostatnio dołączyli... @SZCZAWIK LIVE @makaveli @Disel @younever @Bounty @OOppaii @unnamed @sQulL.!? @Paulinka :* @DsMichal @Name235 @Ar0n Witamy Was wszystkich bardzo serdecznie! Mamy nadzieję, że zostaniecie z Nami na długo! Aktualnie rekrutacje się otwarte na takie stanowiska jak: UnBan Team Redakor Grafik Jeżeli wiesz, że spełniasz wymagania na daną funkcję i podołasz zadaniom, zapraszamy do składania podań już dziś! Statystyki forum Utwór miesiąca Gazetka dobiegła końca mam nadzieje, że Wam się ona spodobała, jeżeli macie uwagi lub propozycje co do gazetek piszcie śmiało. Jestem otwarta na Wasze propozycje.
 2. 4 punkty
  To było w czasach szkoły podstawowej, dziewczyna miała na imię Ala, była lekko przy kości ale miała tak ładną buzie, a przede wszystkim uśmiech że nie mogłem się przestać na nią gapić. Oczywiście jakiś czas ze sobą bajerowaliśmy bo to była koleżanka z klasy mojej sąsiadki i często się spotykały, pierwszy raz poczułem motylki w brzuchu
 3. 3 punkty
  Najlepszy administrator (również z support team) : @erroR.! Najlepszy opiekun serwera: @` maJami. Najlepszy moderator: - Najlepszy grafik sieci: @VeN Najlepszy redaktor sieci: - Najlepszy UB TEAM: @VeN Najbardziej pomocny : @` maJami. Najlepszy gracz sieci: @n3x. Największy spamer sieci: @erroR.! Najbardziej niedoceniana osoba: - Najlepszy admin serwera: @Kugiel Najbardziej pracowita osoba: @ Najlepszy właściciel serwera: @PLum Największy Nolife: - Największy analfabeta: @LoLiTa_MoniCzKa_DesPasiTo Najbardziej kulturalna osoba: - Najsympatyczniejsza osoba: @` maJami.
 4. 3 punkty
  Może nie powinienem się udzielać ale ze względu na spore doświadcznie muszę coś dodać. @MisQuZii ma racje pisząc że krytyka działa najlepiej i trzeba robić właśnie tak jak piszę Wariat widać że chłop ma sporą wiedzę na ten temat, według mnie Osoby które zostają przyjęte na stanowiska UBT powinny być najpierw do tego przyszkolone przez osoby bardziej doświadczone. Dodatkowo jeśli ktoś dostaje blokadę(bana) i potem jest Ub bo UBT tak zadecydował a grał na Wh itd nie ma możliwości Ub. Dawanie Ub ludziom którzy już raz wspomagali sie Wh lub innym dopalunem psuje tylko całą politykę Sieci i zniechęca do siebie ludzi którzy naprawdę mają jakiś poziom. Nie znam reszty sytuacji i nie staję przeciwko Venowi w żadnym wypadku ale w tym przypadku @Wariat :) ma sporo racji i nie należy na Niego najezdzac w żaden sposób tylko wysłuchać i wyciągnąć wnioski. Pozdrawiam całą Gwardie!?
 5. 2 punkty
  DD2 FFA JB FFA CS GO TS 3 @erroR.! masz tu kod do dodania bannerów ffa cs go [img=https://i.imgur.com/jFFxJtD.png] ffa 1.6 [img=https://i.imgur.com/MgB6Iby.png] jailbreak [img=https://i.imgur.com/P9jRfGw.png] ts3 [img=https://i.imgur.com/FhO2ZNk.png] Copyright © 2018 © Stara-Gwardia.pl
 6. 2 punkty
  Najlepszy administrator (również z support team) : @erroR.! Najlepszy opiekun serwera: @' majami Najlepszy moderator: - Najlepszy grafik sieci: - Najlepszy redaktor sieci: - Najlepszy UB TEAM: @VeN Najbardziej pomocny : @erroR.! Najlepszy gracz sieci: - Największy spamer sieci: - Najbardziej niedoceniana osoba: @Wariat :) Najlepszy admin serwera: @Po Pro Stu K0z4K Najbardziej pracowita osoba: @erroR.! Najlepszy właściciel serwera: @erroR.! Największy Nolife: - Największy analfabeta: - Najbardziej kulturalna osoba: @VeN Najsympatyczniejsza osoba: @Wariat :)
 7. 2 punkty
  Najlepszy administrator (również z support team) : @erroR.! Najlepszy opiekun serwera: @` maJami., @~Justyna~ Najlepszy Moderator: @~Justyna~ Najlepszy grafik sieci: @VeN Najlepszy redaktor sieci: @~Justyna~ Najlepszy UB TEAM: @` maJami. Najbardziej pomocny : @` maJami., @erroR.! Najlepszy gracz sieci: --- Największy spamer sieci: --- Najbardziej niedoceniana osoba:--- Najlepszy admin serwera: @LoLiTa_MoniCzKa_DesPasiTo Najbardziej pracowita osoba: @~Justyna~ Najlepszy właściciel serwera: @erroR.! Największy Nolife: @LoLiTa_MoniCzKa_DesPasiTo Największy analfabeta: --- Najbardziej kulturalna osoba: --- Najsympatyczniejsza osoba: @
 8. 2 punkty
  A co do Wh to każdy ma jak jest lepszy taka prawda
 9. 2 punkty
 10. 2 punkty
  Polski, ponieważ: -Chyba najbardziej złożona gramatyka (na 100% jedna z bardziej złożonych) -Wyjątki gramatyczne np. Po "p" dajemy "rz" lecz pszczoła jest poprawnie przez "psz".... -Mamy 3 rodzaje (żeński, męski i nijaki), z czego prawie każdy czasownik brzmi inaczej w każdym z rodzajów. -Polacy dla obcokrajowców mówią tak szybko, że nawet znając podstawy naszego języka rozmowa dwóch "Januszy" jest niezrozumiała dla nich. -Polski język jest z grupy słowiańskich więc jest bardzo dźwięczny i syczący. Dodatkowo rozmawiając w naszym języku trzeba pracować językien bardziej niż w jakimkolwiek innym. To takie perełki.
 11. 2 punkty
  No z tym chińskim też bym się zgodził, tragedia, a te ich znaczki. OCB tam hahaha
 12. 2 punkty
  Żeby nie było że się czepiam xd to proszę tylko o wytłumaczenie ! Dlaczego w tym temacie gość dostaje ub bez żadnego wytłumaczenia ! ubteam napisał coś czego nie rozumiem , bo jak by sprawdził demko to by napisał że jednak czysto było ale w czym problem że gracza zeskanował plugin od czitów to dlaczego dostał unbana i jeszcze z wytłumaczenie to się zdarza jak plugin skanuje przy wejściu na serwer !!! Druga bardzo WAŻNA sprawa dlaczego ten ubteam USUWA bany zamiast odbanować , czemu to ważne ? bo można sprawdzić czy to jego pierwsze czitowanie na naszych serwerach i kilka innych o których mi się już nie chce pisać ! Tym ubteam był Ven kolejny unban a wykryło aimbota !!!!!!!! i to pluginy skanują !!!!! tu ten ubteam się ośmiesza !!!!!!!! Gość pisze ewidentnie że wszedł na aktywnym banie !!!!! a ssy zostały mu sprawdzone później ! I dostaje ub Tu daje ban a gość przyznaje się do wh a kilka tematów później za za jedno razowe zareklamowanie innej sieci zostawia perma XD Oczywiście, wypowiedzi głupie lub nie na temat są zbędne !
 13. 2 punkty
  Powiem tak. W bansie bana niejakiego perma nie ma. Przynajmniej jako użytkownik bez konta nie widzę go. Z tego co pamiętam to nie 1 raz (kiedyś admin szukał czyjegoś bana i też go nie było). Nie mówię, że to wina Ven'a ale ktoś usunął bana. Co to zbyszka. Widać, że chce najlepiej dla sieci i stara się jak możeaby było lepiej. Ze swojego doświadczenia wiem, że krytyko pomaga najlepiej.
 14. 1 punkt
 15. 1 punkt
  Grając sobie na dd2 zauważyłem parę przykrych sytuacji dotyczących admina. 1. Gracz zgłasza, że ktoś może mieć wh więc admin ma obowiązek go sprawdzić. Natomiast admin postanowił odpowiedzieć prostym wyrazem "klnij". [VIP] Mrugson : monika ten chinczyk czy co tam jest ma wh PTB: Observing TERRORIST team advantage. : xddddd P@ul 26 dropped P@ul 26 has left the game *** Nic mi sie nie chce killed B L U E :] with a headshot from ak47 *** [VIP] Chcesz dowiedziec sie co posiada vip ? Napisz na say'u /vip : PEWNIE Popo:> killed Lama mima with grenade : lol [VIP] LoLiTa_MoniCzKa_Noi_Fajnie : klnij 2.Zgłaszam adminowi, że 2 graczy nadmiernie używa wulgaryzmów na czacie głosowym lecz brak reakcji. Dopiero po parunastu minutach zbanowała tylko jednego z nich (pewnie sam/a zobaczył/a jak klnie). (GRACZ) MisQuZii : niewidomy i krew brak kultury [VIP] Chcesz dowiedziec sie co posiada vip ? Napisz na say'u /vip *DEAD* SinEater : /rs Popo:> killed Niewidomy with famas Opiekunem Serwera jest: `maJami. [VIP] *DEAD* Mrugson : ostro (GRACZ) MisQuZii : nie da si gra jak tak napierdalaj przez mikro dzieki panem killed Striptizer_Lovv #TeamDevil with ak47 *** Nic mi sie nie chce killed dzieki panem with a headshot from ak47 *** (GRACZ) MisQuZii : mog prosi o reakcj? Według mnie admin jest aby eliminować takie właśnie nieprzyjemności, które wkurzają graczy takich jak np. ja, a nie aby grać sobie na serwerze.
 16. 1 punkt
  Ban nie wziął się znikąd. System skanuje pliki i raczej się nie myli jak coś znajdzie. Brak ub.
 17. 1 punkt
  ONLY DD2 #1 - 155 FFA - 124 CS:GO MOD - 127
 18. 1 punkt
 19. 1 punkt
  www.facebook.com/profile.php?id=100008795716295 Zrobione
 20. 1 punkt
  Raczej spontanicznie bo plany zawsze szlag trafia
 21. 1 punkt
  ONLY DD2 #1 - 149 ONLY DD2 #2 - 120 CS:GO MOD - 122
 22. 1 punkt
  Z tego co wiem IPhone X jest topka na rynku więc raczej ten ale ogolnie teraz posiadam taki z lat 90 i też jest super bo dzwoni i mieści się w nim az 8 sms potem musze kasować? oczywiście czarno biały wyświetlacz który nie razi w oczy super sprzęt nie do zdychu??
 23. 1 punkt
 24. 1 punkt
  Halo Mówiłem abyś pisał na temat, Czy to jest skarga ? znalazłem 3 twoje straszne błędy i dlatego piszę , odbanowujesz cziterów rozumiesz to ? i usuwasz dowody usuwając bany !!! Czy jak znajduje twoje błędy to musisz pisać idź na dwór ? To jest temat w dziale błędy na forum a nie w skarga jak coś ! @VeN Robisz to tak że klikasz usuń ban a nie odbanuj i w ten sposób usuwasz dowody na jego przeszłość na tej sieci ! @VeN Owszem mój błąd, tak jest widoczny ten ban ,ale tylko po sprawdzeniu przez ip , więc i też błąd tego kto zmieniał ustawienia w bansie bo każdy admin sprawdza gracza czy nie gra na aktywnym po NICKU a po tym nie wyszukuje, bo ip może zmienić więc wyszukiwanie po nicku jest podstawą !!! tym bardziej na Gomod gdzie na nick są skiny !!!
 25. 1 punkt
  Zakochałem się w wieku 11 lat . Motylki w brzuchu , zacząłem dla niej chodzić do kościoła co za czasy ...
×