Skocz do zawartości
Witaj Graczu! na Stara-Gwardia.pl i Razem z nami twórz Społeczność !
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją 08.10.2018 we wszystkich miejscach

 1. 2 punkty
  Witam, tworzę ten temat, ponieważ część użytkowników forum zwraca się do Nas z pytaniem "Jak zdobyć rangę na forum?" Postaram Wam się to w skrócie opisać. - Rangę Power User możemy otrzymać gdy osiągniemy 150 postów na forum. Kiedy już osiągniecie daną liczbę postów, zgłaszacie się do któregoś z członków administracji po odbiór rangi. - Rangę VIP możemy zdobyć, poprzez zakupienie jej, w tym przypadku zgłaszacie się do właścicieli @encode</> lub @PLum. - Rangę Stały Bywalec otrzymują użytkownicy, którzy są długo na sieci oraz odwiedzają forum. Przypominamy. - Na naszej sieci nie ma rang na zamówienie.
 2. 2 punkty
 3. 1 punkt
  Zabawa polega na zdobyciu jak największej ilości fragów na serwerze. Pierwsze 3 osoby zostaną nagrodzone. Czas trwania: 08.10.2018 - 31.10.2018. Regulamin: - Konkurs odbywa się na serwerach: Only DD2 , CS:GO MOD oraz 4 MAPS - Screeny wstawiacie pod tym tematem. - Próby oszustwa będą karane. Udział w konkursie może wziąć każdy! Wzór: Nick: Serwer: Data: Screen: Nagrody: 1. VIP na okres 2 miesięcy na dowolnym serwerze + ranga na forum "Gracz miesiąca" 2. VIP na okres 2 miesięcy na dowolnym serwerze. 3. VIP na miesiąc na dowolnym serwerze. UWAGA! WSTAWIAMY SCREENA ILOŚCI FRAGÓW, KTÓRE NABILIŚMY PRZEZ CAŁĄ MAPĘ, NIE PRZEZ CAŁY MIESIĄC! Zapraszamy do udziału w konkursie!
 4. 1 punkt
 5. 1 punkt
 6. 1 punkt
  Jednym to ciężko opisać ale myślę że Zabawniś (przynajmniej starym sie taki byc - czasem nie wychodzi ale no cóż )
 7. 1 punkt
  Plugin może sie też mylić jeśli chodzi o to bynajmniej były takie sytuacje że typek ze schodów albo z drabiny schodził strzelił głowe i dostał bana za aima niekiedy antycheat może zgłupieć ale to jak każde urządzenie każdy może sie pomylić, co do akcji w demku też widziałem kilka ale pewnym nigdy nie można tego być proponuje odbanować i mieć go na uwadze ale takie moje zdanie
 8. 1 punkt
  Ciężkie zadanie hah, myśle ze.. Śmieszek ( ciagle się śmieje także nic innego mi nie przyszło do głowy) ??
 9. 1 punkt
 10. 1 punkt
  Cześć mam na imię : Norbert Pochodzę z : Barcina, małe misateczko koło Bydgoszczy ( kuj-pom ) Mieszkam aktualnie w : Irlandii Urodziłem się : 25.11.1996 Czyli mam lat : 21 Gram w Counter-Strike (lat/miesięcy/dni) : z 5 lat (nie liczę?) Gram na (steam/nosteam) : steam Możliwość płacenia składek : od czasu do czasu poleci PLN Chcę zostać adminem bo : Chce pomóć i kazałeś mi napisać ?.. Byłem już adminem na serverach : Kiedyś na 2 innych serworowniach. Tutaj na każdym ... Poświęcam dziennie grze : Zależy od dnia. Czasami jest to cały dzien, czasami godzina. Jestem pewien iż warto mnie wybrać bo : Nie zawiedziesz się na mnie . O sobie mogę powiedzieć, że : Oaza spokoju. Dla innych graczy jestem : Miły, pomocny i wyrozumiały.
 11. 1 punkt
  Wypełnij poniższy formularz, by poprawnie złożyć podanie o Admina Cześć mam na imię : Pochodzę z : Mieszkam aktualnie w : Urodziłem się : Czyli mam lat : Gram w Counter-Strike (lat/miesięcy/dni) : Gram na (steam/nosteam) : Możliwość płacenia składek : Chcę zostać adminem bo : Byłem już adminem na serverach : Poświęcam dziennie grze : Jestem pewien iż warto mnie wybrać bo : O sobie mogę powiedzieć, że : Dla innych graczy jestem : + coś od siebie
×