Skocz do zawartości
Witaj Graczu! na Stara-Gwardia.pl i Razem z nami twórz Społeczność !
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją 09.10.2018 we wszystkich miejscach

 1. 2 punkty
  Zabawa polega na zdobyciu jak największej ilości fragów na serwerze. Pierwsze 3 osoby zostaną nagrodzone. Czas trwania: 08.10.2018 - 31.10.2018. Regulamin: - Konkurs odbywa się na serwerach: Only DD2 , CS:GO MOD oraz 4 MAPS - Screeny wstawiacie pod tym tematem. - Próby oszustwa będą karane. Udział w konkursie może wziąć każdy! Wzór: Nick: Serwer: Data: Screen: Nagrody: 1. VIP na okres 2 miesięcy na dowolnym serwerze + ranga na forum "Gracz miesiąca" 2. VIP na okres 2 miesięcy na dowolnym serwerze. 3. VIP na miesiąc na dowolnym serwerze. UWAGA! WSTAWIAMY SCREENA ILOŚCI FRAGÓW, KTÓRE NABILIŚMY PRZEZ CAŁĄ MAPĘ, NIE PRZEZ CAŁY MIESIĄC! Zapraszamy do udziału w konkursie!
 2. 2 punkty
  Po mszy Jasio mówi do księdza: - Pańskie kazanie było zajebiste. - Synu nie możesz tak mówić. - Ale Pańskie kazanie naprawdę było zajebiste. - Synu opamiętaj się póki możesz! - Było tak zajebiste, że postanowiłem dać 1000 zł na kościół. - Pierd*lisz.
 3. 2 punkty
  Sprawiasz wrażenie co nie jest złe, lecz myśle ze jestes z Nami trochę za krótko a moderator to jednak już poważniejsza ranga na forum. Daj się lepiej poznać administracji i wtedy złóż podanie. Niestety ale muszę być na nie tym razem. Pozdrawiam
 4. 2 punkty
  Jak chcesz to mogę Ci zrobić paczkę RS'ów, tylko musisz mi powiedzieć ile ich maksymalnie chcesz EDIT: W paczce znajduje się 15 RS'ów, robiłam na szybko mam nadzieję, że się spodobają https://www91.zippyshare.com/v/9QoUdxhR/file.html
 5. 1 punkt
  Cześć Temat powstał w celu wyboru przez użytkowników muzyki która bedzie grana na serwerze A więc tak w oczekiwaniu na wasze propozycje przedstawię jak to ma wyglądać załóżmy: Tytuł Utworu x Czas utworu który mam wyciąć Najlepiej 12-18s Przykład ; Kali x Paluch Opary : 1:25-1:40 Oczywiście jak ktoś posiada juz wycięte utwory tym lepiej
 6. 1 punkt
  Jaka jest Twoja ulubiona bajka z dzieciństwa?
 7. 1 punkt
  Większość użytkowników na forum tutaj Cie nie zna, dlatego na sam początek lepiej abyś spróbował się na stanowisku admina na którymś z Naszych serwerów aby zobaczyć czy w jakimś stopniu można Ci zaufać również w wymaganiach jest napisane aby posiadać minimum 100 postów na forum, Ty masz ich tylko 20. Jestem na NIE.
 8. 1 punkt
  Ja jestem jak na razie na nie. Moderator to już poważne stanowisko A Ty jednak jesteś z nami za krótko. Nie znamy Cię. Szczerze mówiąc ty nas też nie znasz. Zauwazylem w twoim podaniu wiele błędów gramatycznych itd. Nie wiem czy to brak znajomości języka polskiego czy po prostu niestarannie napisane podanie (nie chce Cię urazić, więc nie bierz tego do siebie ). Bądź z nami dłużej, pokaż się na serwerach i daj się poznać. Według mnie powinieneś spróbować z inną rangą najpierw np admin na serwerze. Jeżeli będziesz aktywny na danym serwerze i na forum to pewnie damy Ci szansę się wykazać na serwerze, przez co Cię lepiej poznamy. Jestem na forum codziennie po kilka godzin i szczerze mówiąc rzadko Cię widuje. Jeszcze raz bez urazy i życzę wszystkiego dobrego pozdrawiam !
 9. 1 punkt
 10. 1 punkt
  Cbble,Cache,office,Italy - te mapy niestety nie są chyba dobrym rozwiązaniem. Są słabe słabo rozmieszczone bs lub HOST. Reszta jak najbardziej w szczególności dust i rats_1337 mogą wprowadzić coś ciekawego na serwer ?
 11. 1 punkt
  Podam przykłady map, które mogłyby zostać wprowadzone ;D : -Cbble -Train -Dust2 -Nuke -Mirage -Cache -Assault -Office -Rats -Eldorado -Aztec -Tuscan -Dust ( mówię o ''dust 1'' oczywiście) -Italy Podałem tutaj oczywiście tylko przykłady map. Wiem, że to serwer 4maps i muszą być cztery mapy na serwerze. Natomiast wybór, które z tych map zabrać, bądź nie, już należy do Ciebie @Slox
 12. 1 punkt
  Co tu dużo mówić? Według mnie serwer jest bardzo fajny gdyż: -Nie ma tam tzw. ''Przeludnienia'' (gra tam max po 6 osób w jednym teamie) -Różne mapy -Przyjazna administracja -Widać, że opiekun pielęgnuje ten serwer poprzez dodawanie różnych nowości, np. upuszczanie granatów po śmierci -Co jakiś czas są wgrywane nowe mapy -Nie ma na nim zbyt dużej liczby cziterów, poprzez bardzo częste przebywanie tam adminów -Organizowane są konkursy (aktualnie trwa bardzo łatwy konkurs na VIP'a ? ) Mam nadzieję, że ten serwer będzie dalej się rozwijał i stanie się on jeszcze lepszy niż jest teraz. Pozdrawiam.
 13. 1 punkt
  Miejmy taka nadzieje. Serwer potrzebuje pomocnej ręki na razie SLOX jest sam przydałby się ktoś do pomocy. Pomyślmy może o jakimś opiekunie 4M. PS: proszę Adminów 4 mapsa o nie spamowanie na HUD_say, gdyż to zmiejsza FPS graczy i czasami przeszkadza w grze. Dziekuje.
 14. 1 punkt
  Tabaluga i tekst z tej bajki "Jakubie zrób mi loda" oraz lubiłem oglądać Pszczółkę Maię.
 15. 1 punkt
 16. 1 punkt
  Witam, tworzę ten temat, ponieważ część użytkowników forum zwraca się do Nas z pytaniem "Jak zdobyć rangę na forum?" Postaram Wam się to w skrócie opisać. - Rangę Power User możemy otrzymać gdy osiągniemy 150 postów na forum. Kiedy już osiągniecie daną liczbę postów, zgłaszacie się do któregoś z członków administracji po odbiór rangi. - Rangę VIP możemy zdobyć, poprzez zakupienie jej, w tym przypadku zgłaszacie się do właścicieli @encode</> lub @PLum. - Rangę Stały Bywalec otrzymują użytkownicy, którzy są długo na sieci oraz odwiedzają forum. Przypominamy. - Na naszej sieci nie ma rang na zamówienie.
 17. 1 punkt
  Tabaluga ja pierdziele to jest najlepsza najka ewer cała piosenkę wstępną znam na pamięć i jeszcze Rumcajs
 18. 1 punkt
 19. 1 punkt
  Nwm dlaczego ale ludzie z traina uciekają chociaż to fajna mapa jak dla mnie super. Lecz musimy myśleć o serwerze i mapach co tych ludzi przyciągnął.
 20. 0 punktów
  Tysz to dojebała to teraz ja Dziadek dał Jasiowi 20 zł na urodziny. Mama obserwuje Jasia, wreszcie mówi: - Jasiu, podziękuj dziadziusiowi. - Ale jak? - Powiedz tak, jak ja mówię, gdy tatuś daje mi pieniążki. Jasiu zwraca się do dziadzia: - Daj jeszcze trochę to ci obciągnę.
×