Skocz do zawartości
Witaj Graczu! na Stara-Gwardia.pl i Razem z nami twórz Społeczność !
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

septii

Moderator
 • Zawartość

  727
 • Posty na CzatBox

  184
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  19

Wszystko napisane przez septii

 1. Według mnie nie trzeba tego dorwać na dd2 wprowadzi to tylko dodatkowe obciążenie serwera. Myślę że na cod pasują pluginy o informacji ile osób zostało, lecz na dd2 Myślę zbędne. Reszta jak najbardziej super. Plusiki dla Senior Właściciela:)
 2. Nie jestem pewien lecz coś kojarzy mi się z jakąś ewangelią i myślę że to odpowiedź: B
 3. 1. Singiel 2. Pies mam Go już 10 lat i nie wyobrażam sobie gdyby miało mi Go zabraknąć. 3. Dystans do ludzi myślę że to ta cecha która zawsze chciałem posiadać A miałem z tym problem.
 4. Twoja prośba o unbana została rozpatrzona pozytywnie !!! Życzymy miłej gry na naszej sieci.
 5. Gamerhash

  Ciekawe, nie będzie zamknięte jeżeli dalej będziesz aktywny w temacie. Powodzenia
 6. Z ta piersią uważaj bo ajjj 😍 Jestem na nie - brak doświadczenia - dziwna - jara - brak motywacji Jej duży plus to taki że septii Ją bardzo kocha i daje Tak 😍😍 Paulus mam nadzieję że pokażesz coś fajnego tutaj
 7. W sumie to chyba wszystko zostało ustalone jestem na tak pomoc Justynce jest potrzebne bez dwóch zdań Nie widzę innej opcji Zgłoś się Radka na PW. Podanie zaakceptowane.
 8. Jestem tolerancyjny lecz tak jak powiedział Radek wszystko tylko nie homo... no niestety nie trawię tego.. nie rozumiem jak można aj.. 90/100
 9. 1. Jestem Za 2. Za nawet bardzo usprawni to prace i ustanowi jakiś harmonogram. 3. Oczywiście że coś takiego powinno wejść powody są wyżej. 4. Jestem do tego nastawiony nautralnie lecz nie do końca może rozumiem ocb 5. To zależy od właściciela, lecz byłbym jak najbardziej za. 6. hmmm można spróbować lecz chyba to co w stylu wasze prace itd skoro jest w Grafice to czemu by nie zrobić tego w redakcji. Zawsze fajnie jest poczytać jakieś newsy z życia sieci. 7. @~Justyna~ wyjaśniła. Liczą się tu chęci. 8. Jak najbardziej za.
 10. jak obiecałem tak zrobię napiszę to publicznie " jollzzz Ty pokurfffieeee" Jestem na TAK -aktywny -wiek -steam/doświadczenie i uwaga teraz... -Ostry z zasadami ! I tak Cie nie wezmą !
 11. Twoja prośba o unbana została oceniona negatywnie ! Ban niestety zostaje !!!
 12. Pierwszy ss jest dość ciekawy ta jasność i ten model... hmm no cóż dalej nawet nie sprawdzam. 3ss = brak UB. Zamykam te wypociny. Dodatkowo dostajesz Warna za spam
 13. Ulubiony historia i matematyka chociaż się jej bałem. Chemia zdecydowanie powalała mnie na kolana
 14. Fajna wpada w ucho posłucham jeszcze kilkakrotnie
 15. Najlepszy administrator (również z support team): Krystian/Radek/Justyna Najlepszy opiekun serwera: Majami Najlepszy moderator: Najlepszy grafik sieci: Najlepszy redaktor sieci: Justynka i MisQuZi Najlepszy UB TEAM: - Najbardziej pomocny: Majami,Justyna,Encode Najlepszy gracz sieci: joolz Największy spamer sieci: Break I Nienormalna (chociaż nie jestem przekonany) Osoba godna zaufania: Majami,Paula.joolz,Plum Najlepszy admin serwera: joolz, Paula Najbardziej pracowita osoba: Justyna, Majami, Encode Najlepszy właściciel serwera: Majami Najlepszy przyjaciel sieci: chyba stivWow Największy piwosz: majami, Kugiel, Plum (lubi popić od czasu) Najbardziej kulturalna osoba: --- Najsympatyczniejsza osoba: ( za dużo wymieniać nie starczy tuszu)
 16. Nie myślałem o tym ale chciałbym być mniej nerwowy z nowym rokiem.
 17. Justynka Kolejna super praca, tylko wróciła i od razu widać efekty powrotu. Wkładasz w to mnóstwo serca i czasu za co cała Gwardia na pewno jest Ci bardzo wdzięczna !!! Dzięki ! so close
 18. Tak moja mamę Chciałbym umieć tak żyć jak Ona żyje oraz chciałbym się nauczyć jej podejścia do problemów
 19. Regulamin chyba powinien być znany wszystkim graczom i Adminom. Kara za obrażanie graczy adminów wynosi od 30min do 24h co daje spore możliwości. Admin ma prawo dac dłuższego bana poza regulaminem jeśli uważa to za stosowne, lecz powinien to ustalić chociażby z Opiekunem serwera aby wszystko miało swój porządek I miejsce. Co do przeklinania ja osobiście za to nie banuje bo jeśli ktoś powie "ku... , czy ja pier.." to nie jest to niczym wykraczajacym poza regulamin gdyż jak mówią Ci 16+ ta gra jest od 16 roku życia. -Za przeklinanie nie banujemy - Za obrażanie graczy/adminów banujemy zgodnie z regulaminem lub jak pisałem wyżej po ustaleniu z Opiekunem serwera jeśli chcemy aby kara była dłuższa( mam tu na myśli obrażanie rodziców/ rodziny) Wydaje mi się że wyżej zostało wszystko wyjaśnione. Zamykam by uniknąć dalszego spamu.
 20. Rok temu ( dwie operacje reki ) I miesiąc temu może 2 kontrola po drutach w łapie
×