Skocz do zawartości

Gra Mod IP Monitoring Właściciel Serwera Opiekun Serwera GameTracker HLTV Połącz
Only DD2 91.224.117.59:27130 erroR.! & PLum ` maJami.
CSGO:MOD 91.224.117.53:27160 erroR.! & PLum Po Pro Stu K0z4K
BF2+4MAPS 54.36.186.16:27195 Slox
BF2MOD 145.239.236.14:27075 Copyrighter
TeamSpeak3 tsgwardia.pl erroR.!
Tabela serwerów @ Copyright by Stara-Gwardia.pl

stiVwoW

Zasłużony
 • Zawartość

  560
 • Posty na CzatBox

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  25

Your Song

stiVwoW wygrał w ostatnim dniu 27 Maj

stiVwoW ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

121 Bardzo aktywny

O stiVwoW

Power User
 • Ranga
  Złoty Laur I
 • Urodziny 30.10.1993

Dodatkowe Informacje

Ostatnio na profilu byli

3789 wyświetleń profilu
 1. Ale przez to na serwerze nie ma blokady wh, bo te dwa pluginy nie mogą razem współgrać.
 2. Tu masz odpowiedź na temat No team Flash
 3. Odwieczny problem, którego nie da się rozwiązać, jedyne skuteczne rozwiązanie to całkowicie usunąć flesze z serwera. Poza tym wystarczy dobra współpraca gracza z adminem i naprawdę można wiele zdziałać w tej kwestii.
 4. TO nie jest 16 bit, tylko niska rozdzielczość 800-640,
 5. @Zegarmistrz Świata. Jeżeli gracz dostał vac na silnik gry hl1 to nie wejdzie na żeden z waszych serwerów, dlatego że wszystkie serwery które macie mają włączoną opcję valve anti cheat. Innym słowy gracz z banem VAC nie wejdzie na serwer choćby się zesrał. Na steam blokada VAC jest blokadą na silnik gry,w profilu nie ma informacji za co został zbanowany czy na jakiej grze dostał bana, wie tylko ten co odpalony grał. Jeżeli przykładowy Jan grał odpalony w CS-GO i dostał blokadę VAC to może grać np. w CS 1.6 bez obaw że nie wejdzie na serwer. "cs go jest na silniku source" a "cs 1.6 na silniku half-life" Z VAC na grę cs 1.6 można wejść jedynie na serwery z wyłączoną opcją valve anti cheat, parametr startowy -insecure. Więc temat powinien brzmieć czy admin z banem VAC na inną grę niż cs 1.6 może pełnić funkcję.
 6. Witajcie, w trakcie pisania poczułem jaka więź może powstać pomiędzy człowiekiem a witryną internetową i jej społecznością, i pisanie tego sprawia mi przykrość, że muszę się z wami pożegnać i zostawić sieć. Nie chcę w szczegółach wyjaśniać wam dlaczego odchodzę z sieci, ale jak zauważyliście od dłuższego czasu zostałem sam właścicielem, co spowodowało destabilizację, jeżeli nadal byłbym właścicielem zabrakłoby mi środków na utrzymanie sieci, dlatego że we dwóch było łatwiej. Zauważyłem spadek rankingów serwerów oraz obrotów więc ratując to co jeszcze jest postanowiłem wystawić sieć na sprzedaż co okazało się najlepszym rozwiązaniem dlatego że kupiła ją osoba która jest z nami od 1,5 roku i widzę że z pomocą administracji dokończy to co ja zacząłem czyli rozwój starej-gwardi. Niektórzy już wiedzieli o tym wcześniej i reakcja ich mnie zaskoczyła, wystawiając sieć myślałem że zostanie to negatywnie odebrane ale wręcz przeciwnie otrzymałem od nich zrozumienie, co przyniosło mi ulgę dlatego że jakaś cząstka mnie jest na tej sieci. Chciałem podziękować Administracji za pomoc w prowadzeniu sieci oraz zaangażowanie. @XtremE; odwaliłeś kawał świetnej roboty na forum, pomagałeś przy serwerach za co wielkie dzieki. Jesteś wartościowym człowiekiem a to w życiu jest najważniejsze. @Psycholka :) Ty jesteś magnesem tej sieci, rozkręciłaś te forum, i uważam cię za perełkę starej gwardi. Nie spotkałem jeszcze tak radosnej pełnej energii oraz otwartej kobiety jak Ty. @Wariat Dzięki za wsparcie oraz Twoje doradztwo, Jesteś mądrym człowiekiem i zawsze podziwiałem cię za obiektywne podejście do sprawy. 7 lat znajomości kupe lat stary @senior @GOD SON @ Gucio oraz reszta administracji Dziękuję za pomoc i utrzymujcie gwardię dalej w ryzach. Oby stara gwardia mnie przeżyła, żegnajcie:)
 7. Twoja prośba o unbana została rozpatrzona pozytywnie !!! Życzymy miłej gry na naszej sieci.
 8. Ban z grudnia 2017 swoje przeczekałeś. Przeprosiny przyjęte.
 9. Zaproponowałeś kolejny serwer który wymaga ogromnych środków na reklamę, no chyba że zacznę żulić na stronie jak 1s2k
 10. Witajcie , serwer codmod okazał się fiaskiem mimo wielkiej inwestycji. Sama paczka warta jest 200 zł jest unikalna i nie ma żadnych błędów, niestety graczom nie przypadła do gustu (może nie zrozumieli gry), od miesiąca reklamy zostały wstrzymane na tym serwerze. Jeżeli chodzi o finanse nie przędziemy za dobrze a utrzymywać serwer który nie daje obrotów nie wiąże się z celem, więc czekam aż ważność serwera wygaśnie, lub zamiast tego dobry 4fun bo jest ich mało, a może przypomniał bym sobie jak robiło się taki serwer. Szkoda tracić adres ip i nabite zniżki więc wolał bym przerobić serwer na inny. co o tym myślicie?
 11. Użytkownicy wyjaśnili, jak zawsze można polegać na waszym zdaniu.
 12. Witam, postanowiłem otworzyć temat by wyjaśnić jedną kwestię "lagi" Zapewne osoba wypowiadająca się gra no steam. Już tłumaczę. Na wszystkich innych serwerach publicznych ustawienia rate wymuszane są na standardowe z przed 10 lat: rate 25000 ex interp 0.01 itp. Nasze serwery postawione są na najnowszej wersji silnika. Na STEAMCMD został zwiększony limit bajtów do 100000 zamiast 25000, ustawienie takich rate na serwerze powoduje ustabilizowanie się choke na poziomie 0. Nasze serwery wysyłają oraz odbierają 100000 bajtów i niestety gracz z słabszym internetem może odczuć lagi przy extremalnym obciążeniu. Serwer only dd2 #1 posiada moc o 2000 fps- gdzie konkurencja posiada serwery 900fps nasz de dust2 #2 również ma 900 fps, mniejsza moc, wiecej pluginów, te same ustawienia a tam lagów nie ma. Uważam że problem leży po stronie gracza. Jeżeli chodzi o graczy grających na STEAM to nawet przy słabym internecie nie odczują lagów zapewnia to nowy steamcmd. Jeżeli ktoś ma dobry internet i gra na steam to u nas gra się najlepiej w całej polsce. Wiem co pisze mam za sobą kilkunaste doświadczenie, takie ustawiania jak są u nas miał najlepszy serwer w polsce: puchatekFFA, niestety właściciel zamkną serwer, a był to polski serwer o 1 rankingu w gt na całym świecie. Wy tego nie pamiętacie U nas serwery wymuszają ustawienia, jeżeli chcecie mogę dla no-steam dodać osobne wymuszanie rate, standardowe. Tylko napiszcie czy chcecie takie. Czekam na odp.
×