ID Gra MOD Sloty IP Serwera Monitoring GameTracker HLTV Połącz
#1 Only DD2 #1 32 91.224.117.59:27130
#2 Only DD2 #2 31 145.239.16.122:27015
#3 CSGO:MOD 32 91.224.117.53:27160
#4 CodMod [201lvl] 27 145.239.236.193:27090
#5 JailBreak 20 46.29.21.219:27280
#6 TeamSpeak3 30 91.224.117.16:9995
Tabela serwerów @ Copyright by Stara-Gwardia.pl

stiVwoW

Właściciel
 • Zawartość

  514
 • Posty na CzatBox

  192
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  23

Your Song

stiVwoW wygrał w ostatnim dniu 4 Styczeń

stiVwoW ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

100 Bardzo aktywny

O stiVwoW

 • Ranga
  Marszałek
 • Urodziny 30.10.1993

Dodatkowe Informacje

 • Lokalizacja
  hmm

Ostatnio na profilu byli

1384 wyświetleń profilu
 1. Czego słuchacie

  Siema wszystkim Chwalcie się ulubionym utworem który często słuchacie.
 2. Awans[Zamknięty]

  1.Nick osoby awansującej: Psycholka :) 2.Z jakiej rangi awansuje: GM 3.Na jaką range osoba awansuje: Support team 4.Dlaczego ranga została dodana: Dlatego że Psycholka wykazuje się ogromnym zaangażowaniem, jest pomocna, ambitna, rozkręca nasze forum i pomaga mi przy serwerach, jak coś nie działa lub mogłoby być inaczej zawsze mogę na nią liczyć. Jest donatorem tego forum więc uważam że jest najlepszą kandydatką na tą rangę. Gratuluję:) Można śmiało pogratulować/ wyrazić swoje zdanie w tym temacie.
 3. [1.0] TOPx by GameTime[Zamknięty]

  Działa to na zasadzie zapisu w bazie danych później sprawdzenia który z graczy ma przegrane najwięcej godzin i temu daje flagę. W konfiguracji ustawiasz ilu osobom standardowo 3
 4. Author: neygomon TOPx od GameTime - wtyczka do wydawania flag według do TOP czasu gry na serwerze. Vipa dostają pierwsze 3 osoby z najdłuższym stażem na serwerze. Dodatek ten można spotkać na serwerze only dd2 #1 ip: 91.224.117.59:27130Funkcje: Zapisywanie w MySQL Typ zapisu STEAM_ID Skrypting API Odporność na wydawanie admin / vipam i tak dalej Aby uzyskać najlepszą pracę, która została wykonana, zgodność z moim programem ładującym administratora (nie zresetuje flag przy aktualizacji administratorów) Ustawienia: PHP: #define TOP 3 // Ilu graczom od góry dać flagę? #define IGNORE_FLAGS (ADMIN_MENU|ADMIN_LEVEL_H) // Jaką flagę ma ignorować jeśli będzie już aktywna #define GIVE_FLAGS ADMIN_LEVEL_H // Flaga jaka ma zostać nadana #define HOST "127.0.0.1" // Host #define USER "root" // Uzytkownik #define PASS "" // Hasło #define DB "database" // Nazwa bazy danych Dodatkowe informacje: tg_example_api.sma jest przykładem użycia API w innych wtyczkach. na przykład za wydawanie bonusów itd. top_by_gametime.sma tg_example_api.sma
 5. Znowu Muka ANTYFLESH[Zamknięty]

  Plugin nie jest kompatybilny z wh blocker który jest obecny wszystkich naszych serwerach. Mogę wyłączyć blokowanie wh i dodać ten "no flesh" ale zapewniam was że bardziej będzie was denerwować odpaleniec co skanuje cię z 2 konca mapy niż kilka fleshy od swoich. Chyba zostaniemy przy fleszach nie?
 6. Kumaty pod tym względem jesteś więc masz ode mnie TAK
 7. Z dniem dzisiejszym został zmieniony pakiet serwera dd2 #1 na premium. Serwer teraz ma 2000 fps stałe ok 1500 oraz ping boost 3 dzięki któremu ping będzie niższy o kilka ms.
 8. Kto pod sobą pisze?

  Nie, Wariat?
 9. Plugin ten gryzł by się z wh blocker i reaimdetector, szczególnie predator
 10. Klany.

  Pytanie masz ten plugin czy pisać trzeba ?
 11. Na serwer GO MOD dodana została mapa de_kabul DE_KABUL_32 DE_KABUL_32
 12. metamod-r[Zamknięty]

  Twórca: AsmodaiContributors: GitHub Jest to całkowicie przerobiona wersja Metamod, która znacznie poprawiła wydajność i naprawiła niektóre błędy. Kod stał się bardziej przejrzysty i bardziej nowoczesny. Lista modów obsługiwanych przez metamod-r : Half-Life Half-Life: Blue Shift Half-Life: Opposing Force Adrenaline Gamer Counter-Strike 1.6 Counter-Strike: Condition Zero Counter-Strike: Condition Zero Deleted Scenes Ricochet Deathmatch Classic Day of Defeat Team Fortress Classic Natural Selection Wymagania : ReHLDS z interfejsem API w wersji 3.1 lub nowszym Instalacja: Skopiuj pliki z katalogu dodatków na serwer Sprawdź ścieżkę w liblist.gam W konfiguracjach . ini jest parametrem gamedll - aby połączyć z innymi "nieobsługiwanymi" modami w tej chwili. Najnowsza wersja (klikalna): Wydania: Wydania · TheAmodai / metamod-r · GitHub
 13. Q&A stiVwoW[Zamknięty]

  Kiedyś w cs 1.6 nickach dodawało się do nicków no, wow, sky itd. więc dlatego taka końcówka. A stiV jakoś samo przyszło. Pierwszy raz grałem u starszego kuzyna w counter-strike ale 1.5 jak miałem 8 lat i grałem tylko na botach, w późniejszych czasach jak kuzyn miał 1.6 to się grało, ale to było tak rzadko, że nie wiem czy można by to uznać za początek przygody. Jak już miałem swój komputer w wieku (dokładnie nie pamietam) 12-14 lat zaczełem grać w cs 1.6 częściej, spodobał mi się jeden z serwerów zamkniętej już sieci cspukawka.eu bf2 32 odznaki, poziom gry był akurat dla mnie i można było zdobyć więcej hp i szybciej biegać, grałem na tym serwerze latami, sieć zmieniała właścicielów a ja nadal tam grałem. Potem pierwszy admin, potem ub team i tak awans za awansem do uzyskania opiekuna sieci na tej sieci cs. Tam nauczyłem się wiele, od obsługi forum aż po serwery. Do dziś jestem wdzięczny znajomemu z cspukawka Polish za naukę tworzenia serwerów, szkoda że nie ma go z nami;/. Cspukawka upadła i ekipą z forum postanowiliśmy zrobić coś swojego i tak też zrobiliśmy, ale to nie stara gwardia. Ogólnie historia jest długa, dużo by pisać chodź i tak się rozpisałem.
 14. Q&A stiVwoW[Zamknięty]

  Mam 24 lata
 15. Q&A stiVwoW[Zamknięty]

  Dobre pytanie Stara-Gwardia dlatego że, ekipa którą zbudowaliśmy przez lata ma ogromną wiedzę na temat tej gry i wielu rzeczy związanej z nią oraz wiele godzin przegrane w counter-strike 1.6 i to w czasach kiedy każdy, ale to każdy serwer był pełen, zasady panujące na sieciach oraz poziom gry był rewelacyjny. Dlatego zakładając tą sieć z louwow i myśląc nad nazwą forum pomyślałem o ekipie i na myśl przyszła mi stara-gwardia. Dowodem naszej wiedzy i doświadczenia są serwery które są pełne lub w połowie, reklamujemy je bardzo tanio względem konkurencji i otrzymujemy podobny rezultat, gracze lubią nasze serwery bez znaczenia czy są na górze listy czy na dole.