Skocz do zawartości
Witaj Graczu! na Stara-Gwardia.pl i Razem z nami twórz Społeczność !
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

BozaK .

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Posty na CzatBox

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Gwardzista

O BozaK .

 • Ranga
  Unranked
 • Urodziny 05.06.1999

Dodatkowe Informacje

Ostatnio na profilu byli

115 wyświetleń profilu
 1. Jakie plany na dziś drodzy gwardziści/stki?
 2. Podam przykłady map, które mogłyby zostać wprowadzone ;D : -Cbble -Train -Dust2 -Nuke -Mirage -Cache -Assault -Office -Rats -Eldorado -Aztec -Tuscan -Dust ( mówię o ''dust 1'' oczywiście) -Italy Podałem tutaj oczywiście tylko przykłady map. Wiem, że to serwer 4maps i muszą być cztery mapy na serwerze. Natomiast wybór, które z tych map zabrać, bądź nie, już należy do Ciebie @Slox
 3. Co tu dużo mówić? Według mnie serwer jest bardzo fajny gdyż: -Nie ma tam tzw. ''Przeludnienia'' (gra tam max po 6 osób w jednym teamie) -Różne mapy -Przyjazna administracja -Widać, że opiekun pielęgnuje ten serwer poprzez dodawanie różnych nowości, np. upuszczanie granatów po śmierci -Co jakiś czas są wgrywane nowe mapy -Nie ma na nim zbyt dużej liczby cziterów, poprzez bardzo częste przebywanie tam adminów -Organizowane są konkursy (aktualnie trwa bardzo łatwy konkurs na VIP'a ? ) Mam nadzieję, że ten serwer będzie dalej się rozwijał i stanie się on jeszcze lepszy niż jest teraz. Pozdrawiam.
 4. Dobra, już oglądając to demko jestem w stanie przyznać się do błędu. @exit skacząc, widział moją głowę, po czym mógł swobodnie puścić spray przez ścianę. Przepraszam za kłopoty Ciebie @exit oraz Ciebie @Emigrant. Rozpisywać demka już nie będę, gdyż nie mam czasu, natomiast zdąrzyłem je obejrzeć. Według mnie, @exit jest czysty. Proszę o jego odbanowanie, i jeszcze raz, przepraszam za utrudnienia. Miłej nocy, życzę.
 5. Było tak: Mapa dd2. Jestem na gali po czym ni z gruchy, ni z pietruchy dostaje skany z ct od exita. Pytam sie go - ''Exit, co masz?''. On na to - ''wh''. Jako admin uznałem to za przyznanie sie do czitowania, więc Exit dostał za to perma. To wszystko co mam do powiedzenia. Pozdrawiam.
×