Skocz do zawartości

Gra Mod IP Monitoring Właściciel Serwera Opiekun Serwera GameTracker HLTV Połącz
Only DD2 91.224.117.59:27130 erroR.! & PLum ` maJami.
CSGO:MOD 91.224.117.53:27160 erroR.! & PLum Po Pro Stu K0z4K
4MAPS 54.36.186.16:27195 Slox
BF2MOD 145.239.236.14:27075 Copyrighter
TeamSpeak3 tsgwardia.pl erroR.!
Tabela serwerów @ Copyright by Stara-Gwardia.pl

BozaK .

Admin 1.64MAPS
 • Zawartość

  8
 • Posty na CzatBox

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Gwardzista

O BozaK .

 • Ranga
  Unranked

Ostatnio na profilu byli

35 wyświetleń profilu
 1. Podam przykłady map, które mogłyby zostać wprowadzone ;D : -Cbble -Train -Dust2 -Nuke -Mirage -Cache -Assault -Office -Rats -Eldorado -Aztec -Tuscan -Dust ( mówię o ''dust 1'' oczywiście) -Italy Podałem tutaj oczywiście tylko przykłady map. Wiem, że to serwer 4maps i muszą być cztery mapy na serwerze. Natomiast wybór, które z tych map zabrać, bądź nie, już należy do Ciebie @Slox
 2. Co tu dużo mówić? Według mnie serwer jest bardzo fajny gdyż: -Nie ma tam tzw. ''Przeludnienia'' (gra tam max po 6 osób w jednym teamie) -Różne mapy -Przyjazna administracja -Widać, że opiekun pielęgnuje ten serwer poprzez dodawanie różnych nowości, np. upuszczanie granatów po śmierci -Co jakiś czas są wgrywane nowe mapy -Nie ma na nim zbyt dużej liczby cziterów, poprzez bardzo częste przebywanie tam adminów -Organizowane są konkursy (aktualnie trwa bardzo łatwy konkurs na VIP'a 😜 ) Mam nadzieję, że ten serwer będzie dalej się rozwijał i stanie się on jeszcze lepszy niż jest teraz. Pozdrawiam.
 3. Dobra, już oglądając to demko jestem w stanie przyznać się do błędu. @exit skacząc, widział moją głowę, po czym mógł swobodnie puścić spray przez ścianę. Przepraszam za kłopoty Ciebie @exit oraz Ciebie @Emigrant. Rozpisywać demka już nie będę, gdyż nie mam czasu, natomiast zdąrzyłem je obejrzeć. Według mnie, @exit jest czysty. Proszę o jego odbanowanie, i jeszcze raz, przepraszam za utrudnienia. Miłej nocy, życzę.
 4. Było tak: Mapa dd2. Jestem na gali po czym ni z gruchy, ni z pietruchy dostaje skany z ct od exita. Pytam sie go - ''Exit, co masz?''. On na to - ''wh''. Jako admin uznałem to za przyznanie sie do czitowania, więc Exit dostał za to perma. To wszystko co mam do powiedzenia. Pozdrawiam.
×