Skocz do zawartości
Witaj Graczu! na Stara-Gwardia.pl i Razem z nami twórz Społeczność!

Nasi partnerzy

Ogłoszenia

 • Ważne
  Głosowanie na serwery Stara-Gwardia.pl
 • Ważne
  Regulaminy Stara-Gwardia.pl
 • Free
  Rekrutacja na Forum Stara-Gwardia.pl

Senior

Zasłużony
 • Zawartość

  292
 • Posty na CzatBox

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  6

Wszystko napisane przez Senior

 1. Twoja prośba o unbana została rozpatrzona pozytywnie !!! Życzymy miłej gry na naszej sieci.
 2. @` maJami. na demku nie widać żeby miała awp, ponieważ padła i oglądała innego gracza. Czas modyfikacji mógłby być lagiem (jest to możliwe tylko w pierwszych ss'ach) Admin faktycznie wybrał nie za dobry moment.
 3. Niedawno wróciłeś i piszesz kolejne podanie. Daj sobie trochę czasu, udzielaj się więcej. Na chwilę obecną odrzucam, spróbuj ponownie za jakiś czas.
 4. Gratuluję i życzę powodzenia
 5. Senior

  Podanie[Przyjęte]

  Czy ktoś się chce jeszcze wypowiedzieć?
 6. 1.Nick osoby zdegradowanej: @SztywnyXmen 2.Z jakiej rangi została osoba zdegradowana: Admin CS 1.6 3.Na jaką range osoba została zdegradowana: Użytkownik 4.Dlaczego ranga została odebrana: Ranga zostaje odebrana z powodu bezpodstawnych i powtarzających się banów, kilkukrotny brak rozpisania demka.
 7. Były już rangi graficzne
 8. Super rzecz, dziękuję za miłe słowa
 9. Witajcie, mam dla Was dwie wiadomości. Chciałbym Was poinformować o zakupionej reklamie na CSSetti i tym samym poprosić o oddanie głosu na nasz serwer, która znajduję się pod tym linkiem, aby serwer od samego startu miał jak największą grywalność. Jak tylko serwer zdobędzie trochę stałych graczy przeprowadzona zostanie szybka rekrutacja na admina. Z góry dziękuję za oddane głosy i pozdrawiam.
 10. Nazwa zostaje, kolor również nie zostanie zmieniony.
 11. Twoja prośba o unbana została rozpatrzona pozytywnie !!! Życzymy miłej gry na naszej sieci.
 12. Twoja prośba o unbana została rozpatrzona pozytywnie !!! Życzymy miłej gry na naszej sieci.
 13. Propozycja zaakceptowana, zostanie dodana na serwer.
 14. Wymagania: Konto steam z grą Counter Strike 1.6. Znajomość regulaminu serwera, forum jak i admina oraz przestrzegania ich. Posiadanie kultury osobistej. Dawać przykład innym graczom. Wiek - minimum 16 lat. Częsta aktywność na forum. Minimum 20 godzin przegranych na serwerze Wzór:
 15. Regulamin serwera [BF2] Zasady rozgrywki § Zabronione jest używanie jakichkolwiek wspomagaczy. § Niedozwolone jest wykorzystywanie bugów/błędów na mapie, należy je natychmiast zgłosić do administracji serwera. § Zabronione jest reklamowanie innych serwerów bądź stron www. § Zakazane jest podszywanie się pod adminów oraz graczy. § Cziterów zgłaszamy na u@, nie na say. § Zakaz podawania infa przez TeamSpeak'a, Skype'a lub inne komunikatory. Za takie zachowanie ban do 1 tygodnia. § Mikrofonu nie mogą używać gracze, którzy nie przeszli mutacji lub nie mają ukończone 16 lat. § Zakaz puszczania muzyki przez mikrofon. § Wszelkie skargi, odwołania piszemy na forum. § Zakaz używania eslowych modeli. Zachowanie na serwerze § Zakaz obrażania graczy. § Zakaz prowokowania innych graczy. § Niedozwolone jest posiadanie rasistowskich lub obraźliwych nicków. § Zakaz spamu na u@, w przeciwnym razie będzie karane kick'iem lub banem. Bany § Za czity, skrypty lub wspomagacze ---> Ban permamentny. § Za obrażanie graczy, adminów ----> do 1h do 24h. § Za reklamę innych serwerów lub stron www. ----> Ban permamentny. § Za podawanie sobie infa poprzez komunikatory głosowa np. Team Speak, Skype ----> ban na 7 dni. § Za nadużywanie mikrofonu ----> kick lub ban od 5 do 30 minut. § Za spamowanie na say'u lub u@ ----> upomnienie/kick ---> ban od 5 min. do 1 godz. § Za podszywanie się pod admina lub gracza ----> ban na 1 dzień. § Za bugowanie mapy ---> ban od 5 minut do 1 godz. § Za kłótnie i prowokacje na say'u ----> kick lub ban do 1godz. Administracja forum zastrzega sobie prawo do edycji Regulaminu.
×