Skocz do zawartości

Serwery Stara-Gwardia.pl

Gra Mod IP Monitoring Opiekun Serwera GameTracker HLTV Połącz
Only DD2 #1 91.224.117.59:27130 ` maJami. GameTracker HTLV Polacz
Only DD2 #2 145.239.16.122:27015 ~Justyna~ GameTracker HTLV Polacz
CSGO:MOD 91.224.117.53:27160 Po Pro Stu K0z4K GameTracker HTLV Polacz
DD2/MIRAGE/CACHE 145.239.236.195:27145 Brak GameTracker GOTV Polacz
TeamSpeak3 91.224.117.16:9995 GameTracker Brak Polacz
Tabela serwerów @ Copyright by Stara-Gwardia.pl
Zaloguj się, aby obserwować  
Dżasta.

TS3?[Zamknięty]

Polecane posty

Hej :) Wpadłam dziś do Was na TS3 i zauważyłam parę rzeczy, które warto zmienić, żeby przyciągnąć na niego ludzi :).
1. Skoro w nazwie widnieje "Publiczny TS3" to warto zmienić opcję subskrypcji kanałów dla Guestów. Zdarza się tak, że ktoś szuka TS3 na szybko na mixy, później zostają z ekipą, a na takim TS nie zostaną, bo najzwyczajniej w świecie nie widza kto gdzie jest od nich :). Rozumiem, że jest rejestracja, ale wczoraj siedziałam dłuższy czas na serwerze i nikt mnie nie zarejestrował, chociaż byłam na kanale rejestracji. W tej sytuacji nawet nie mogę do nikogo napisać i poprosić o rejestrację. Żeby nie było - nie mam pretensji, to tylko propozycja, która ma ułatwić życie wszystkim. :)
2. Kanałów 3x więcej niż slotów. Zacznijmy od kanałach na górze - o ile dobrze widzę są to kanały administracji FORUM. Nie lepiej zrobić jeden spacer i w opisie spaceru spis administracji, a kanały administracji zrobić w poddziale VIP i nazwać je nickami? Vipy byłyby pierwsze pod poczekalnią. :) Na górze zostawić tylko właścicieli h@ i support? + administrację TS3. 
Na kanały prywatne przydałoby się zrobić daty. Kto nieaktualizuje przez tydzień - traci kanał. Wprowadziłoby to porządek.
3. Reklama na serwerach (nie jestem pewna czy jest) Zwykły tekst "Zapraszamy na nasz serwer TS3 : XXX XXX XXXX".
4. Zdecydowanie za dużo spacerów i przerw. Idzie dostać oczopląsu. Wybaczcie, baba jestem, zwracam uwagę na estetykę :D.
5. Rangi - musicie wgrać od nowa ikony, bo nie działczą :) . Poza tym czy taka ilość rang 4fun jest potrzebna? Chaos jak nie wiem. :)
6. Zrobienie działu TS3 jak trzeba z rekrutacją wzorami itp itd. 
7. Rangi administracyjne TS3 - wydaje mi się, czy administracja na forum = administracja na ts? Myślę, że administrację na ts można zostawić najwyższym rangom,  i zrobić administrację TS3, żeby wprowadzić porządek. Tak, jak jest na reszcie serwerów. :) Nie każdy musi się na wszystkim znać :) 
Tak tylko proponuję, jeśli zajdzie taka potrzeba - mogę pomóc :)

• Lubie to 1

Uważam że ts służy bardziej do rozmów nie ma sensu narazie jakiś zmian wprowadzać bo nie jest to konieczne 

Moim zdaniem jest dobrze a to że w nazwie ma publiczny nie świadczy o jeszcze niczym każdy ma tak prawie serwer na innych sieciach że publiczny i tak dalej

I wiesz w zasadzie ts nam służy do rozmów nie uważam że należy jakoś sie starać nad nim 

A odnośnie ikon wszystkie działają

a jęśli ktoś z administracji będzie chciał zmian to jak najbardziej jestem za 

Wam działają, bo Wy je mieliście wcześniej - nowym użytkownikom nie działają :) należy je wgrać od nowa. 
No, ja rozumiem, że służy tylko do rozmów, ale to też serwer, fajnie by było, gdyby był na nim ład, skład i porządek. :) Z czasem sieć będzie się bardziej rozwijać, a TS będzie wyglądać jak "papudrak". Po prostu trochę szkoda i myślę, że skoro można - to warto tam posprzątać :)

Edytowano przez Dżasta.
  • Lubie to 1

18 minut temu, Dżasta. napisał:

Wam działają, bo Wy je mieliście wcześniej - nowym użytkownikom nie działają :) należy je wgrać od nowa. 

To tam sie przyokazji wgra

Zobaczy sie co da sie zrobić

Edytowano przez XtremE

Masz rację estetyka powinna być , jeśli nowi nie widzą rang to trzeba naprawić . Informacja na serwerach jest , ale istotną sprawą jest to że nam  zależy aby serwery csa były pełne . Uwierz że nikomu tu nie zależy aby ts3 był pełny i mieć zawracaną " dupę " tekstami ,  zrób mi kanał , on nam wszedł na kanał wyrzuć go"    itp. itp.   Już sobie wyobraziłem jak lou gra w GO a ktoś mu spamuje o zrobienie kanału :D  Coś czuje że ten kanał by już mu nie był potrzebny na tym ts3 xD

• Zabawne 2

No dobra z tym zawracaniem tyłka o kanał itp się zgodzę dlatego napisałam o adminach TS3 osobnych i np znalezieniu jednej osoby, która ma chec zajmować się tsem

• Lubie to 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.