Skocz do zawartości

Serwery Stara-Gwardia.pl

Gra Mod IP Monitoring Opiekun Serwera GameTracker HLTV Połącz
Only DD2 #1 91.224.117.59:27130 ` maJami. GameTracker HTLV Polacz
Only DD2 #2 145.239.16.122:27015 ~Justyna~ GameTracker HTLV Polacz
CSGO:MOD 91.224.117.53:27160 Po Pro Stu K0z4K GameTracker HTLV Polacz
DD2/MIRAGE/CACHE 145.239.236.195:27145 Brak GameTracker GOTV Polacz
TeamSpeak3 91.224.117.16:9995 GameTracker Brak Polacz
Tabela serwerów @ Copyright by Stara-Gwardia.pl
Zaloguj się, aby obserwować  
Borys

Skarga na admina Patrz komu ufasz[Zamknięty]

Polecane posty

Chcę złożyć skargę na admina serwera only dd2 a dokładnie na admina Patrz komu ufasz . Ten dzieciak nigdy nie powinnien dostać admina i mam nadzieję że go po tej skardze straci !!! Przechodząc do oskarżeń jest takim adminem że mało kto wie że taki istnieje, mało pisze na y@@ nie upomina graczy za resp czy za cele a jeśli się ktoś obraża reguje jak debil !! Mam taki na to dowód że mój kolega napisał tylko jedna wiadomość na sa-y do dziewczyny " wyrucham cię w dupe tak że siedzieć nie będziesz przez tydzień , tak jak rucham na okrągło twoją matkę bo jest dziwką". Ja rozumiem obraza ale według regulaminu za obrazę nie ma banów na zawsze , a kolegę zbanował tak że bana niby nie ma ale serwer jest dla niego nie widoczny a przez connect go nie chce połączyć . Skąd wiem że to on zbanował ? Bo powiedział przez mikro do tej dziewczyny, że więcej tego downa na serwerze nie zobaczy ! 

Kolejne oskarżenie to takie że gra odpalony i się z tego śmieje jego skany z awp do anarchi z respa tt na b na bramę są nie możliwe bo tylko w głowę , a jego gra budzi wiele podejrzeń czasami zabija po 8 osób na rundę . Mówi że ma refleks z awp a to jest wh, bo za szybko strzela.

Nie przestrzega regulaminu jaki obowiazuje admina, banuje ludzi tak jak sam uważa a nie regulamin wskazuje.

Admin ma być przykładem na serwerze a on nim napewno nie jest. Denerwuje się często na mikro za to że ktoś rzuci mu fb albo że paka idzie w swoją stronę a nie tam gdzie reszta. 

Kolejne oskarżenie to takie że dziś mnie zbanował na 1 dzień zupełnie bez powodu , bo mu napisałem że gra odpalony. To się ważył na mnie .  

Proszę o odebranie mu admina, bo jak widzę to on nawet konta na forum nie ma.

Ps. Mam nadzieję że inny gracze mnie tu poprą !

HAHAHAHHAHAHA, dla mnie ban za takie odzywki jak najbradziej poprawny. W regulaminie nie ma bana na zawsze, ale kazdy admin czasem musi od niego odbiegać dla "wybitnych".

Co do skanu xD to chyba każdy gracz który trochę pograł skanuje te miejsce xD To skan dla wszystkich, wystarczy obejrzeć yt xD
Skarga bez sensu, ale nie mi tu oceniać .

Dziś banowałem tylko jedną osobą na 1 dzień i masz dowód za co ! 

Co do bana kolegi, tak jak kiedyś już pisałem . Za takie słowa spotkał bym takiego psa na drodze zabił bym jak psa a siedział bym w wiezieniu jak bym zabił człowieka !  Ukryty ban xD nie wiem o co chodzi ! 

Śmieje się z waszych oskarżeń, bo żaden z was nie wie co to znaczy viewdemko to jak mnie rozpiszecie xD  

Nie pokazuje się jako admina, bo admin ma zasadę że jest gracze a adminem jest tylko w tedy gdy potrzeba ! 

Denerwuje się jako gracz to prawda ale gra cs 1.6 jest od 16 lat, więc raczej nie powinieneś w nią grać  

A konto na forum jednak mam ! 

20171219124840_1.jpg

• Lubie to 1

Te słowa nie były do ciebie przecież. 

Broni cie tylko administracja poczekajmy na graczy !!!

Ja powiem tak komedia jak skurwysyn xD

Zbysiu bys sie wstydzil :D chłopczyku :D:P

By GOD SON,

cóż to za słownictwo xD Chcesz aby ktoś wniósł o zabranie Ci posade ? :) Uważaj jak tańczysz, bo życiowy parkiet bywa śliski xD

Gość Psycholka :)

Do zadnej z grajacych osob nie mowi sie w taki wulgarny sposób, pokazaliscie ze kultura wobec drugiej osoby jest wam obca. Te magiczne skany oj Zbysiu tez chce tak umiec haha a nie draskać ich za 25hp tylko haha. Wh no tak kazdy z dobrymi statami musi go posiadać a umiejętność gry jest co niektórym obcy, Za szybko strzela haha. I nie tylko administracja jest za nim :P Ban to na dluzej by był mile widziany haha.   Pozdrawiam                                              Pani z administracji :*

30 minut temu, Borys napisał:

Te słowa nie były do ciebie przecież. 

Broni cie tylko administracja poczekajmy na graczy !!!

Ja jestem graczem :) Do kogokolwiek te słowa skierowane by nie były, świadczą o braku kultury i wychowania, nie pomijając braku dojrzałości takiej osoby.  Także ban słuszny. Gdyby to ode mnie zależało, kolega dostałby jeszcze dożywotni zakaz użytkowania komputera ? i karnet na kurs ' 10 kroków do bycia kulturalną osobą'

A co do wh , mówiłam prosiłam wyłącz to ?

Edytowano przez Cqly
  • Lubie to 1
  • Zabawne 2

No to już jeden gracz potwierdza że admin gra na wh. Reszta go broni bo to administrator forum to się boją złego słow na niego powiedzieć !!!

Borys miałem zamknąć, ale kurde chce abyś mu te demko rozpisał, wal PW to Ci powiem jak trzeba to zrobić :) Czekam

• Zabawne 1

5:22 skąd wiedział że za skrzynią 

6:20 dobrze nie widział a już strzelił i trafił !

9:15 jedzie modelowo 

10: 58  bez celownika 

11:16 idealnie na nie go czekał i zabił go pierwszym strzałem !

11:28 skąd wiedział że w ciemni jest ct ! 
1
http://f1.hltv.org.pl/srv40953/HLTV-1712191217-de_dust2.dem.zip
Edytowano przez GOD SON
nie widać napisów

Demko zostało sprawdzone  gracz jest czysty  , proponuje poćwiczyć  skilla , dziekuje za uwage Dobranoc . zamek 

Edytowano przez Gucio
  • Zabawne 1

Ja wiem ze poziom tej sieci (wzgledem skilla nie jest nawet med) ale pilnowanie przez ct sie zdarza wiec -b 5:40

6:10 z zebry pojawia sie flash co tlumaczy haeki, heaki daly info o zabranym hp, a to dalo podstawe do wcelowania sie pod bsa :) -b

9:15 demko mi przeskakuje czy jestes na deadzie?

10:58 jestes na deadzie

11:28 jestes na deadzie 

Dzieki za zmarnowanie czasu temat bez wzoru powinien trafic do kosza jak konto autora tematu. elo.

Na każdej akcji jest żywy, wiec jak nie umiesz sprawdzać demka to się nie wypowiadaj

5:22 z dupy ! zobacz po na spowolnieniu że widzę typa jak się chowa !!! 

6:20 refleks 

9:15 miałem info że środek  

10: 58  z celownikiem 

11:16 skan 

11:28 słuchawki 

Gucio to nasz najlepszy UB.
Zamykam

By LoU,

Ostateczną decyzję w takich sprawach zostaw komuś z wyższą rangą :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.