Skocz do zawartości

Serwery Stara-Gwardia.pl

Gra Mod IP Monitoring Opiekun Serwera GameTracker HLTV Połącz
Only DD2 #1 91.224.117.59:27130 ` maJami. GameTracker HTLV Polacz
Only DD2 #2 145.239.16.122:27015 ~Justyna~ GameTracker HTLV Polacz
CSGO:MOD 91.224.117.53:27160 Po Pro Stu K0z4K GameTracker HTLV Polacz
DD2/MIRAGE/CACHE 145.239.236.195:27145 Brak GameTracker GOTV Polacz
TeamSpeak3 91.224.117.16:9995 GameTracker Brak Polacz
Tabela serwerów @ Copyright by Stara-Gwardia.pl
Zaloguj się, aby obserwować  
Norbik !!!(L)EGIA!!!

Podanie Norbik !!!(L)EGIA!!![Przyjęte]

Polecane posty

Witam,

Nick: Norbik !!!(L)EGIA!!!

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem na 1 serwerze parę lat temu... A byłem nim pół roku, później musiałem zrezygnować ze względu na szkołę :(

Znajomość AMXMODX (W skali 1-10): 6

Staż w CS-sie: oooojjj... to już ładnych parę lat będzie... a dokładniej ok. 9 lat. Z ok. 2 roczną przerwą... Młody byłem, obraziłem się na cały świat bo byłem za słaby i zrobiłem sobie przerwę

Steam / NonSteam: Steam

Działający mikrofon: Oczywiście, że tak :)

Dlaczego Ty: W cs ostatnio praktycznie gram całymi dniami. Najgorsze jest to, że rano praktycznie nie ma żadnego admina... A wtedy zjawiam się ja i pilnuję porządku :) Pracuję w lombardzie, 13h przed komputerem, praca bardzo nudna, co chwilę wchodzę na serwer i gram. Od razu chciałem przeprosić, że zakładam "konto pod podanie". Już jakiś czas temu chciałem założyć i jakoś zacząć bardziej się angażować, ale miałem problem z założeniem konta i kazało mi się kontaktować z administratorami. I jak to ja, znów się obraziłem i to olałem. Nie to nie :)  Ale tak poważnie teraz, ludzie bardzo fajni są, można porozmawiać, pośmiać się. Dużo rozmawiam z innymi, wykonuję cele mapy... Staram się być pomocny :) Minusy to chyba tylko takie, że podrywam Olczitę i wściekam się strasznie na innych jak nie wykonują celów :/ 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: popracuję mniej więcej do 10:00 na pełnych obrotach, potem mniej więcej do 19:00 mam czas na grę. Czyli daje to ok. 9h

Kontakt: Facebook, PW, instagram, snapchat, mail, będzie potrzeba to i co innego będzie :)  

Steam ID: STEAM_0:0:28828099

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Norbik !!!(L)EGIA!!!/185.73.228.2:27060/

Kiedy opłacę składkę (data): Kiedy zostanę o to poproszony. Będzie trzeba to i 2 opłacę :)

Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania :)

Pozdrawiam,
Norbert

na tak
+
Okres próbny

A posty mam nadzieje nadrobi na dniach

Edytowano przez GOD SON

Jestem na tak 

Podanie napisane przyzwoicie 

+ wiek

+ znajomosc amxx

+ chęc pracy 

Widze cie w roli admina

Osobiście gracza nie znam , Ale jestem na TAK , pod warunkiem dopracowania statystyk na forum.

-chęć pomocy

-steam

-staż

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.