ID Gra MOD Sloty IP Serwera Monitoring GameTracker HLTV Połącz
#1 Only DD2 #1 32 91.224.117.59:27130
#2 Only DD2 #2 31 145.239.16.122:27015
#3 CSGO:MOD 32 91.224.117.53:27160
#4 CodMod [201lvl] 27 145.239.236.193:27090
#5 JailBreak 20 46.29.21.219:27280
#6 TeamSpeak3 30 91.224.117.16:9995
Tabela serwerów @ Copyright by Stara-Gwardia.pl
Zaloguj się, aby obserwować  
Norbik !!!(L)EGIA!!!

Witam witam i o zdrowie pytam :) Norbik !!!(L)EGIA!!![Przywitany]

Polecane posty

Witam Witam wszystkich! :)

Chciałem się krótko przedstawić. 
A więc, mam na imię Norbert, mam, no już można powiedzieć 22 lata. Mieszkam w Warszawie. Taka wieś, że szkoda gadać :D Grałem 8 lat w piłkę ręczną, ale zrezygnowałem z powodu choroby spowodowanej przez kleszcze "borelioza". Chodziłem do technikum o kierunku teleinformatycznym, ale wiadomo jak to szkoła, z niczym nie wyszedłem :D  Miałem w głowie tylko to czego sam się nauczyłem bez pomocy nauczycieli :) 
Choruję na nerwicę lękową :( Nie wiem dlaczego, nikt nie wie :( Po prostu coś tam się zepsuło... Ale dzielnie walczę z tym, leczę się, jestem dobrej myśli. Gra na waszym serwerze, uspakaja mnie :D Nie myślę o tych złych rzeczach, skupiam się na danej. Dużo osób mówi, że to przez pracę w lombardzie, centrum Warszawy, dużo "meneli", pijaków, brudasów, złodziei, narkomanów, itp. Pojęcia sam nie mam. 
Dobra, koniec tego użalania się! :)
Co tu jeszcze można powiedzieć???
Aaaaaa wiem! Zainteresowania!!!
Jedziemy z koksem :) Interesuję się sportem, głównie piłką nożną i ręczną. Bardzo często chodzę na mecze Legii. Ostatnio fotografia mnie też wciągnęła. Stawianie stron internetowych. Z narzeczoną posiadamy własnego bloga. Na początku był o fotografii, później moja wybranka postanowiła się przerzucić na kosmetyki. Przez swój zawód interesuję się także biżuterią (złoto, diamenty). Srebro jest za tanie żeby tym się interesować :P  

W cs gram już ładnych parę lat. Co prawda z przerwą, gówniarzem byłem, obraziłem się, że jestem za słaby. I odechciało mi się grać na jakieś 2 lata. Jakiś czas temu znów zacząłem. Na początku na różnych serwerach pocinałem. Aż w końcu zagrałem na starej gwardii i jakoś tak zostałem już na dłużej. Spodobało mi się tutaj grać, fajni ludzie, można i się pośmiać i na poważnie porozmawiać :) 

Nie chcę się za bardzo rozpisywać żeby Was wszystkich tutaj nie zanudzić :D  Dlatego to by było na tyle ;)  Jak coś można śmiało pytać, na wszystko odpowiem ;)  

Na koniec, witam wszystkich ponownie, mam nadzieję, że złapiemy jakiś wspólny język i będziemy się jakoś dogadywać ;) 

Pozdrawiam,
Notbert

Lekturę zostawię na potem a teraz Cię witam w szeregach Gwardii :)

Witam w szeregach Gwardii. Miłej zabawy na naszych serwerach. 

• Lubie to 1

siema Warszawiaku. Spotkanie jest na Ł3.
Wiesz o co chodzi xD?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.