Skocz do zawartości

ID Gra MOD Sloty IP Serwera Monitoring GameTracker HLTV Połącz
#1 Only DD2 #1 32 91.224.117.59:27130
#2 Only DD2 #2 31 145.239.16.122:27015
#3 CSGO:MOD 32 91.224.117.53:27160
#4 CodMod [201lvl] 27 145.239.236.193:27090
#5 JailBreak 20 46.29.21.219:27280
#6 TeamSpeak3 30 91.224.117.16:9995
Tabela serwerów @ Copyright by Stara-Gwardia.pl
Zaloguj się, aby obserwować  
LumpTajfunowy

lump tajfunowy[Zbanowany]

Polecane posty

Twój nick: Lump Tajfunowy 

Serwer:  only dd2/2 

Nick admina: xtreame

Data i godzina: 20.12.2017

Link do twojego bana: nie mam pojęcia.. 

Opis sytuacji: Chcę wbić na serwer i pisze "ładny celownik" perm ban 

Dodatkowe informacje: trzeba być glupkiem zeby odpalic haxy na tym serwerze ;) i małe pytanie, dlaczego zostalem zbanowany jak mnie nie bylo na serwie ? 

W robocie zagrałem tylko dwa razy godziny 12-13 a tak to nic nie grałem, miałem dzieciarnie w domu, bo matula przyszła mi trochę ogarnąć chatę i może mój brat coś wykombinował, gnój mały ma 12 lat i może próbował mnie wkurwić. Zauważyłem właśnie że na innych serwerach na których gram też mam bana. Nie mam jak tego tematu udowodnić ale jestem wkurwiony niesamowicie..

Właśnie sam sobie pobrałem to demko i było więcej akcji dziwnych. Wkurwiony pojechałem do domu i gnój mi się przyznał że grał sobie na aimie i to nie tylko w 1.6 w cs;go też odpalil i jestem pewny że za tydzien mi wjebią bana na nowo zakupiony steam... pozdro braciak 

Przed chwilą, LumpTajfunowy napisał:

Właśnie sam sobie pobrałem to demko i było więcej akcji dziwnych. Wkurwiony pojechałem do domu i gnój mi się przyznał że grał sobie na aimie i to nie tylko w 1.6 w cs;go też odpalil i jestem pewny że za tydzien mi wjebią bana na nowo zakupiony steam... pozdro braciak 

Więcej tłumaczyć się nie będę, bo nie mam z czego. Osobiście nigdy sam na niczym nie grałem. Co z tym zrobicie zależy wszystko od was. 3majcie sie mordy. 

2 minuty temu, LumpTajfunowy napisał:

Przed chwilą, LumpTajfunowy napisał:

Więcej tłumaczyć się nie będę, bo nie mam z czego. Osobiście nigdy sam na niczym nie grałem. Co z tym zrobicie zależy wszystko od was. 3majcie sie mordy. 

Pozatym nie mam podstaw zbytnio żeby ci wierzyć

2 minuty temu, XtremE napisał:

Pozatym nie mam podstaw zbytnio żeby ci wierzyć

Nikt nie ma podstaw do tego żeby mi wierzyć, jedynie co mnie ratuje to, to że nie raz mnie sprawdzałeś i za każdym razem nie miałeś do mnie problemu mordo, gdy grałem to ja a nie ktoś inny. 

Edytowano przez LumpTajfunowy

Twoja prośba o unbana  zostały ocenione negatywnie ! Ban Zostaje !!!

nieub.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.