Skocz do zawartości

Serwery Stara-Gwardia.pl

Gra Mod IP Monitoring Opiekun Serwera GameTracker HLTV Połącz
Only DD2 #1 91.224.117.59:27130 ` maJami. GameTracker HTLV Polacz
Only DD2 #2 145.239.16.122:27015 ~Justyna~ GameTracker HTLV Polacz
CSGO:MOD 91.224.117.53:27160 Po Pro Stu K0z4K GameTracker HTLV Polacz
FFA+4MAPS 145.239.236.195:27145 Brak GameTracker GOTV Polacz
TeamSpeak3 91.224.117.16:9995 GameTracker Brak Polacz
Tabela serwerów @ Copyright by Stara-Gwardia.pl
Zaloguj się, aby obserwować  
Ten Znany z ESL

Mordka ESL IEM[Przywitany]

Polecane posty

Witam was wszystkich !

Chciałem się bardzo mocno przywitać  .Więc zacznijmy Mam na imię Robert mam 20 Lat pochodzę z Śląska .Mieszkam w Chorzowie centrum interesuję się piłką nożną , Pływaniem, spotkania z znajomymi, siatkówką, trenuje MMA, siłownia  muzyka to moje życie .Tam gdzie mieszkam spokojne miejsce cisza relaks .Jeśli chodzi o treningi MMA trenuje już dobre 9 Lat kontuzje za kontuzjami ale w końcu nie Wolno się poddawać .Siłownia to też mam swoją dietę na śniadanie numer 1 jem tak ZUPA MLECZNO – OWOCOWA  Na Śniadanie numer 2 KANAPKI Z TWAROŻKIEM.  POTRENINGOWY POSIŁEK KURCZAK Z WARZYWAMI i RYŻEM .Na obiad jem SPAGHETTI

PODWIECZOREK SAŁATKA OWCOWA Z JOGURTEM KOLACJA- KANAPKI Z POLĘDWICĄ To tyle o moim odżywianiu.

Tak po samym Nicku widać że mam nick Ten Znany z ESL Jeżdżę co rok na IEM do Katowic gram różne mecze ligowe w CS-GO mam własny clan zawszę można kogoś DODAĆ JEŚLI DUŻO GRA W CS-GO 

Kiedyś jak miałem 4 latka  przyznam się gdy się też urodziłem miałem problem z oddychaniem jedyne wyjście jakie było podłączyć mi maszynę która sama za mnie oddychała przyznaje się mam nadzieję że to co czytacie będzie między forum .Potem jak miałem 12 lat zachorowałem na padaczkę nie mogłem chodzić na dyskoteki bo przeszkadzały mi kule świetlne dziewięć razy leżałem w szpitalu do 18 roku życia więc wszystko było db choroba wyleczona. 

Mam nadzieję że dobrze się czytało zawszę zapraszam na TeamSpeak siedzę 24h .

Pracuje w Holandii jako magazynier-pakuje pomidory jestem zadowolony z pracy teraz wróciłem na urlop dojść długi potrenować pograć .

Oczywiście jak są tu grane mixy zapraszam mnie zaprosić zawszę zagram .

To na tyle jeszcze raz dziękuję i życzę miłego fragownia .

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2K18  Sylwester <3<3 

Życzy Ten Znany z ESL 

DZIĘKUJE BARDZO ZA PRZECZYTANIE.:) :):)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.