Skocz do zawartości

ID Gra MOD Sloty IP Serwera Monitoring GameTracker HLTV Połącz
#1 Only DD2 #1 32 91.224.117.59:27130
#2 Only DD2 #2 31 145.239.16.122:27015
#3 CSGO:MOD 32 91.224.117.53:27160
#4 CodMod [201lvl] 27 145.239.236.193:27090
#5 JailBreak 20 46.29.21.219:27280
#6 TeamSpeak3 30 91.224.117.16:9995
Tabela serwerów @ Copyright by Stara-Gwardia.pl
Zaloguj się, aby obserwować  
Bartek

Propozycje i Uwagi dotyczące serwera!

Polecane posty

Witam, serwer jest nowy, więc proszę tu wrzucać wszelakie propozycje które przydały by się na serwerze, oraz uwagi, czyli jakieś błędy. Proszę nie tworzyć nowych tematów tylko wszystko pisać tutaj.

Witam...Mam pytanie czy plugin od menu czasem sie nie scrashowal z innymi ? Ponieważ na serwerze poprzez menu nie można wejść do wyboru czapek,ruletki tudzież innych opcji oprócz kradzieży broni.

Nie po prostu będziemy musieli ustawić wszystko pod odpowiednie komendy ponieważ menu było robione na inne komendy pozmieniamy komendy w pluginie i wszystko bedzie działało ;)) 

• Lubie to 1

Yhym,okej dzięki...A myśleliście na dodaniu czegoś takiego jak top15 buntowników,życzeń ? A jeśli chodzi o gangi to usunąć te statystki i inne pierdoły tylko po prostu żeby były prefixy przed nickiem a w menu dało się tylko dodawać itp bo te statystki często crashowały się z pluginami.

Co do Top15 buntowników , życzeń cieżko bedzie bo jeżeli ktoś ma takie same IP to cała topka jego jest dla tego wyłaczyliśmy top15 i rank 

nowym graczy przyda sie dotadkow statystyki jak założą gangi ponieważ to max daje 25hp troche wiecej obrażeń itd 

perfixy można dodać w tych gangach ale jak dodajemy to plugin siada a inne gangi nie chodzą na tym silniku pukawki 

crash serwera jest przez AmxBans bo na pukawce sprawdzaliśmy i wszystko wina Bans'a 

bedzie od nowa wgrany cały bans i powinno być dobrze bo mógł jakiś plugin sie nie zainstalować czy coś.

Yhym okej...A co myślisz nad pluginem ograniczającym ct,wiem,że już jest ale trzeba go edytować i zmienić wartość bo na serwerze jest 8 tt a do ct może wejść 4 ct ;/

Plugin jest ale Nie mamy go włączone Wczoraj go włączyłem i Widziałeś sam skutki wszystkich do TT przerzucało 

Będę z @Bartek próbowali dalej innych sposobów na Blocka do CT 

Bo powinno być 1 CT NA 5 TT

I tak dalej 2 CT NA 10 TT

3 CT NA 15 TT

A jak włączyłem plugin wszystkich wywaliło do TT I serwer Wywalało 

Tak to prawda,mega crashował ten plugin...Na necie chyba były z tego co pamiętam własnie takie problemy z tym bo jak miałem jb to szukałem własnie tego pluginu.

Co do menu z wyborem czapek itp., w CS'ie jest ST Blocked i to nie wina Serwerra, tylko należy to zrobić w swoim CS'ie :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.