Skocz do zawartości

Serwery Stara-Gwardia.pl

Gra Mod IP Monitoring Opiekun Serwera GameTracker HLTV Połącz
Only DD2 #1 91.224.117.59:27130 ` maJami. GameTracker HTLV Polacz
Only DD2 #2 145.239.16.122:27015 ~Justyna~ GameTracker HTLV Polacz
CSGO:MOD 91.224.117.53:27160 Po Pro Stu K0z4K GameTracker HTLV Polacz
FFA+4MAPS 145.239.236.195:27145 Brak GameTracker GOTV Polacz
TeamSpeak3 91.224.117.16:9995 GameTracker Brak Polacz
Tabela serwerów @ Copyright by Stara-Gwardia.pl
Zaloguj się, aby obserwować  
KamczU

Q&A stiVwoW[Zamknięty]

Polecane posty

q-a.png.3b18b9c99e66bd68a0a2edb4fe74ade3.png

Kolejna osoba wylosowana do Q&A to nasz Właściciel @stiVwoW !

Jednak przed zabawą zapoznajcie się z regulaminem ;)

Dobre pytanie :) Stara-Gwardia dlatego że, ekipa którą zbudowaliśmy przez lata ma ogromną wiedzę na temat tej gry i wielu rzeczy związanej z nią oraz wiele godzin przegrane w counter-strike 1.6  i to w czasach kiedy każdy, ale to każdy serwer był pełen, zasady panujące na sieciach oraz poziom gry był rewelacyjny. Dlatego zakładając tą sieć z louwow i myśląc nad nazwą forum pomyślałem o ekipie i na myśl przyszła mi  stara-gwardia. Dowodem naszej wiedzy i doświadczenia są serwery które są pełne lub w połowie, reklamujemy je bardzo tanio względem konkurencji i otrzymujemy podobny rezultat, gracze lubią nasze serwery bez znaczenia czy są na górze listy czy na dole. :) 

• Lubie to 3

+Dlaczego nick "stiVwoW

+ Jak rozpoczela się twoja przygoda w cs

+Ile mniej wiecej osob do ciebie pisze jednego dnia. :D

• Lubie to 1

Kiedyś w cs 1.6  nickach  dodawało się do nicków no, wow, sky itd. więc dlatego taka końcówka. A stiV jakoś samo przyszło.

Pierwszy raz grałem u starszego kuzyna w counter-strike ale 1.5   jak miałem 8 lat i grałem tylko na botach, w późniejszych czasach jak kuzyn miał 1.6 to się grało, ale to było tak rzadko, że nie wiem czy można by to uznać za początek przygody. Jak już miałem swój komputer w wieku (dokładnie nie pamietam)  12-14 lat zaczełem grać w cs 1.6 częściej, spodobał mi się jeden z serwerów zamkniętej już sieci cspukawka.eu  bf2 32 odznaki, poziom gry był akurat dla mnie i można było zdobyć więcej hp i szybciej biegać, grałem na tym serwerze latami, sieć zmieniała właścicielów  a ja nadal tam grałem. Potem pierwszy admin, potem ub team i tak awans za awansem do uzyskania opiekuna sieci na tej sieci cs. Tam nauczyłem się wiele, od obsługi forum aż po serwery. Do dziś jestem wdzięczny znajomemu z cspukawka Polish za naukę tworzenia serwerów, szkoda że nie ma go z nami;/. Cspukawka upadła i ekipą z forum postanowiliśmy zrobić coś swojego i tak też zrobiliśmy, ale to nie stara gwardia. Ogólnie historia jest długa, dużo by pisać chodź i tak się rozpisałem.

• Lubie to 1
  • Pomocne 1

Stivo  na bf2 sie poznaliśmy  Nick  miałeś  Artur. :) pamiętam to  jak dziś  :) 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.