Skocz do zawartości

Serwery Stara-Gwardia.pl

Gra Mod IP Monitoring Opiekun Serwera GameTracker HLTV Połącz
Only DD2 #1 91.224.117.59:27130 ` maJami. GameTracker HTLV Polacz
Only DD2 #2 145.239.16.122:27015 ~Justyna~ GameTracker HTLV Polacz
CSGO:MOD 91.224.117.53:27160 Po Pro Stu K0z4K GameTracker HTLV Polacz
DD2/MIRAGE/CACHE 145.239.236.195:27145 Brak GameTracker GOTV Polacz
TeamSpeak3 91.224.117.16:9995 GameTracker Brak Polacz
Tabela serwerów @ Copyright by Stara-Gwardia.pl
Zaloguj się, aby obserwować  
KamczU

[#2] Wywiad z GOD SON[Zamknięty]

Polecane posty

Witam wszystkich bardzo serdecznie w kolejnym wywiadzie. Dziś zagości u nas Moderator forum - @GOD SON:)

Pytający- @KamczU

Odpowiadający - @GOD SON

KamczU - Witam Cię serdecznie. Na początek powiedz coś o sobie 

GOD SON -  Witaj mam na imię Paweł mam 24 lata, mieszkam w małej miejscowości pod warszawą. Z zamiłowania jestem tatą 4 letniej córki. Uwielbiam piłkę nożną  ładne samochody i szybie dziewczyny , czy jakoś tak.

KamczU -  Widzę, że sportowiec,. Zajmujesz się tym jakoś na poważniej, czy to tylko hobby?

GOD SON -  Hobby, hmyy to dużo powiedziane. Lubie z kolegami raz na jakiś czas udać się na boisko i dla zdrowia pokopać. W moim wieku praca, dom, córka to podstawa. W czasie wolnym mogę obejrzeć mecz w TV i tak najczęściej to wygląda. Jakiś czas temu jeździłem na stołeczny stadion dopingować moją drużynę, ale niestety teraz już czas na to nie pozwala.

KamczU - Jaki sport najbardziej lubisz oglądać w TV?

GOD SON -  Od piłki nożnej, po przez sporty walk, do wyścigów zarówno samochodowych jak i motocyklowych. Polecam również ujeżdżanie byków, nieźle się przy tym zasypia. :)

KamczU - Masz jakiegoś ulubionego piłkarza?

GOD SON - Jednego nie. Uwielbiam wielu piłkarzy, każdego na swój sposób. Andrij Szewczenko był znakomitym piłkarzem, dzięki nie mu pokochałem AC Milan, tak samo jak Gennro Gettuso. Bartez był znakomitym bramkarzem jak i Nelson Dida. Z czasów bliższych nam Raul, Roberto Carlos , Beckham dużo by wymieniać. Oczywiście teraz na szczycie stoi Messi, jak i CR (którego osobiście nie lubię), Neymar oraz  Neuer. Jednego piłkarza nie da się lubić :) Każdego trzeba po trochu:)

KamczU - Chciałbyś kiedyś ich spotkać?

GOD SON - Heh, chyba jak każdy z nas chciałby poznać jakąś sławna osobę czy sportowca. Jeżeli chodzi o piłkarza  klasy światowej to tak, bardzo bym chciał zbić pionę chociaż z jednym z nich :P

KamczU - Masz marzenia które chciałbyś aby się spełniły?

GOD SON -  Od momentu kiedy zostałem ojcem, moje marzenia są związane  tylko i wyłącznie z moją córką, ale to chyba normalne  wśród rodziców :)

KamczU -  Super. :) Słuchasz muzyki? Masz jakiś ulubiony gatunek? 

GOD SON - Tak dosyć dużo słucham muzyki. Słucham wszystkiego od Hip Hop'u po przez Trance Hardstyle. Muzyka musi po prostu wpadać w ucho, a rap musi się dobrze komponować z bitem.

KamczU - Masz jakiegoś artystę, którego lubisz i chciałbyś pojechać jego koncert? 

GOD SON - Koncertów raczej nie lubię. Chociaż na fajną imprezkę gdzieś za granice z miłą  chęcią bym poleciał, np. na Ibizę. :). A tak to chodzę na koncerty do mojego kolegi, który próbuje swoich sił w rapie. :)

KamczU - Jak zamierzasz spędzić te wakacje w 2018 roku? :D

GOD SON - Jestem raczej z grupy tych ludzi,  którzy planują wszystko na ostatnią chwilę :) Sylwestra zaplanowaliśmy z kolegami 3 dni przed i było epicko, dlatego wakacji jeszcze nie mamy zaplanowanych. Coś co wychodzi na spontanie, chyba jest lepsze :)

KamczU - Czy jest jakieś miejsce, gdzie zawsze chciałeś pojechać na wakacje?

GOD SON - Zawsze chciałem być w LAS VEGAS, i to jest jedyne miejsce na Ziemi, gdzie naprawdę chciałbym być chociaż na krótką chwilę. :)

KamczU - Polecam rówież udać się na Mazury. Tam też jest pięknie (U mnie :D). Skąd wziął się pomysł na twój nick?

GOD SON - Kolega ma działkę blisko Szczytna, więc bywam tam :) Na nick, hmyy ale który :D GOD SON to mój pierwszy nick z  CS jeszcze wtedy source, a Alf Miód Malina Pokahontas, wyszedł bardzo na spontanie. Wędrowaliśmy z koleszką w piękny słoneczny dzień, rozmowa się kleiła nie pamiętam już na jaki temat rozmawialiśmy on pacną Miód Malina Pokahontas zaczęliśmy się śmiać przez 30 minut i już tak zostało :)

KamczU - A pamiętasz jak trafiłeś na Gwardię?

GOD SON - Pewnie, po powrocie z UK, naszła mnie ochota na CS. Z racji na mój wcześniejszy nick, który zawierał wulgaryzm, na każdym serwerze dostawałem kicka z powodem "zmien nick", aż w końcu znalazłem serwer gdzie nie dostawałem tego kicka, gdzie grało sporo ludzi  oraz kobiet. Po jakimś czasie była taka ekipa, że nie wchodziło się grać, a porozmawiać. I tak zostałem tu na dłużej. :) 

KamczU - Co najbardziej cenisz w życiu? 

GOD SON - Rodzinę, a od nie dawna samo życie. 

Niestety wywiad dobiegł końca, z powodu choroby @GOD SON'a. Życzę Ci, żebyś szybko wyzdrowiał :D

----------------------------------------------------------------------------------------------------

A wam drodzy czytelnicy, życzę miłego czytania :)

• Lubie to 4

Dobra robota :) Fajnie się czyta.

Jest trochę błędów, które rażą w oczy. Co do samego wywiadu, całkiem nieźle :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.