Skocz do zawartości

ID Gra MOD Sloty IP Serwera Monitoring GameTracker HLTV Połącz
#1 Only DD2 #1 32 91.224.117.59:27130
#2 Only DD2 #2 31 145.239.16.122:27015
#3 CSGO:MOD 32 91.224.117.53:27160
#4 CodMod [201lvl] 27 145.239.236.193:27090
#5 JailBreak 20 46.29.21.219:27280
#6 TeamSpeak3 30 91.224.117.16:9995
Tabela serwerów @ Copyright by Stara-Gwardia.pl
Zaloguj się, aby obserwować  
KamczU

[3] Wywiad z Patryk18[Zamknięty]

Polecane posty

Witam wszystkich serdecznie w kolejnym Wywiadzie. Dziś mam zaszczyt prowadzić go z jednym z właścicieli JailBreak'a - @Patryk18.

Zapraszam do czytania! :)

Pytający - @KamczU

Odpowiadający - @Patryk18

KamczU - Witam. Na początku powiedz coś o sobie. Ile masz lat? Jak Ci na imię?

Patryk18 - Witam. Chodzę  do szkoły zawodowej kierunek Pomoc Obsługi Hotelowej interesuje się Ścigaczami i Counter-Strike 1.6 mam teraz 18 lat, a na imię Patryk.

KamczU - Skąd pasja do motocykli?

Patryk18 - Moja pasja wzięła się tak z siebie, najpierw był skuter potem quad do tej pory tylko myślę nad czymś mocniejszym chyba z 3-4 lata mam taka pasję.

KamczU - Masz swój ulubiony motocykl? 

Patryk18 - Są dwa CBR i Ninja dwa szybkie motocykle dużo adrenaliny dobry wygląd i dwie najlepsze marki na Świecie moim zdaniem.

KamczU - Lubisz jeszcze jakieś sporty ekstremalne?

Patryk18 - Nie, z ekstremalnych to tylko to :/ ale ze sportów mogę wyróżnić jeszcze Piłkę Nożną :) 

KamczU - Widzę, że uwielbiasz motocykle. Masz jakieś plany na wakacje, po za tym sportem? 

Patryk18 - Mam wrócić do Treningów z drużyną, ponieważ doszedłem do drużyny i byłem na wszystkich meczach i siedziałem, miałem przerwie ziołowej wchodzić do składów, ale nie chodziłem na treningi i odstawił  mnie za  rezerwę i muszę w wakacje oddać się piłce, żebym miał gdzie grać.

KamczU - A jakie są obecnie Twoje marzenia?

Patryk18 -  Ciężko mi jest napisać, ponieważ nie próbuje marzyć, bo jestem realistą. Nie wiem może zagrać przeciwko jakieś drużynie z Ekstraklasy. 

KamczU - Co chciałbyś w sobie zmienić?

Patryk18 - To, żebym był odważniejszy, ponieważ jestem osobą nie śmiałą i ciężko mi z kimś nawiązać kontakt.

KamczU - Jakie filmy oglądasz? Masz jakiś ulubiony?

Patryk18 - Co do filmów to różnie, od kryminalnych po horrory, tak mam jeden ulubiony film.

KamczU - Czy był film, na którym łeska poleciała? :D 

Patryk - Był, tylko to było parę lat temu.

KamczU - Jakie bajki lubiłeś w dzieciństwie?

Patryk18 -  Smerfy i Gumisie :D:D 

KamczU - W jaką postać z tych dwóch bajek chciałbyś się wcielić?

Patryk18 -  W Gumisiach to tylko pamiętam Gumi sok, czy Gumi jagody, więc z Gumisi nikogo. A z Smerfów to chyba osiłek xD

KamczU - Dobra przejdźmy do CS'a. Jak długo już w niego grasz? 

Patryk18 - Chyba z 5-6 lat, bo zacząłem grać jak mój brat miał swoje forum i CoD'a  i najpierw tylko było oglądanie za pleców braci, a potem się we wszystko wdrążyłem ciężko było, ale po 2 latach się trochę nauczyłem. 

KamczU - Co Cię skłoniło do założenia serwera JailBreak?

Patryk18  - Prawdę pisząc skłoniło mnie do tego, że nie miałem co robić po szkole i z Bartkiem gadaliśmy, czy by nie założyć serwera i była gatka, że nie bo nie ma hajsu byśmy nie mieli potem, później zarobiłem 200zł i założyliśmy serwer i przed założeniem serwera była u nas kłótnia jaki mod, ponieważ ja od początku chciałem zrobić JailBreak'a, a Bartek chciał zrobić ZombiePlugine i postanowiliśmy dać głos ludziom z forum i wybrali mod. Krótko pisząc nie było co robić, postanowiliśmy założyć serwer, żeby próbować go, żeby był w Top1 w Polsce.

KamczU -  Grasz w jakieś gry po za CS?

Patryk18 - Grałem, ale na PS3 w GTA 5 i FIFE 16, ale z powodu nad pobudliwości musiałem odłożyć pada. 

KamczU - Jaka jest twoja ulubiona kuchnia?

Patryk18 - Moja ulubiona kuchnia to Polska te nasze Pierogi <3 HeHeHe

KamczU - Lubisz gotować, czy jednak zostawiasz tą działkę innym?

Patryk18 - Nie, co do gotowania nie śpieszno mi, ale jeżeli głodny jestem to co trzeba sobie samemu coś zrobić, i nie staram się nikomu czegoś dawać do gotowania dla mnie, dlatego kupuję sobie szybką zupkę, zaleję wodą gorącą  i zaparzę i obiad lub coś innego szybki i więcej czasu dla siebie bez siedzenia w kuchni 1:30 godziny.

KamczU - Dobra, to teraz czas na trochę natury. Masz jakieś zwierzęta domowe?

Patryk18 -  No jak dla mnie to mam sporo, 1 pies domowy, 1 przy budzie 1 kot i myszy w piwnicy ;);) 

KamczU - Jak oni się wabią? (Bez Mysz  :D )

Patrryk18 - 1 pies to Bąbel (Bąbelek) 2 pies Murzyn i kot chyba Mimi ciężko mi napisać, ponieważ kot na imię nie reaguje, więc nie pamiętam jego imienia.

KamczU - Ulubione zwierzę?

Patryk18 - Pies.

KamczU - to może pora na serie pytań "Co wolisz?". Kawa czy herbata?

Patryk18 - Kawa.

KamczU - Brunetki czy blondynki?

Patryk18 - Blondynki.

KamczU - Czekolada biała czy czarna?

Patryk18 - Czarna gorzka.

KamczU - Dzień czy noc?

Patryk18 - Dzień.

KamczU - Nasz wywiad dobiegł końca. Dzięki, że poświęciłeś mi czas. Chcesz kogoś pozdrowić?

Patryk18 - Okej nie ma za co, mogę pozdrowić: Bartka, Całą ekipę forum i naszych oddanych Gwardzistów i Ciebie.

-----------------------------------------------------------------------------------

Dziękuję Ci bardzo, a wam życzę miłego czytania <3

• Lubie to 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.