Skocz do zawartości

Gra Mod IP Monitoring Właściciel Serwera Opiekun Serwera GameTracker HLTV Połącz
Only DD2 91.224.117.59:27130 erroR.! & PLum ` maJami.
Only DD2 #2 145.239.16.122:27015 erroR.! & PLum ~Justyna~
CSGO:MOD 91.224.117.53:27160 erroR.! & PLum Po Pro Stu K0z4K
JailBreak 145.239.237.108:27065 MisQuZii Makalele
4MAPS 54.36.186.16:27195 Slox
TeamSpeak3 tsgwardia.pl Serwer cały czas aktywny błąd z GameTrackerem erroR.!
Tabela serwerów @ Copyright by Stara-Gwardia.pl
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Psycholka :)

To ten czas :)[Zamknięty]

Polecane posty

Gość Psycholka :)
Napisano (edytowany)

Chciałabym się pożegnać i zrezygnowac z pełnionych przezemnie funkcji tym razem przyszedł czas na mnie.

Na początku chciałabym podziękować wszystkim za mile spedzone chwile na forum. 
Stiviemu i Louwowi za stworzenie swietnej sieci choć teraz juz nie ich, teraz Plumowi zycze preżnie rozwijajacej sie sieci i Xtremowi dziekuje za to ze
podtrzymuje z nim siec i wklada w to mnóstwo pracy , Seniorowi za to ze wrócił i pomaga administracji ,God son_owi za to ze nauczył mnie skanów z respa TT
na longa :* (i odwrotnie ) i komuś za pokazanie jak rzucac flesze po kątach :) . ,Wariatowi i Wariatce za to ze byli razem ze mna :* , Bochamie i Shinigamiemu
ktorych od dawna niema  ,Pansie , Oli, Guciowi , Mefiemu, Moni , Huliganowi , Kbsowi, Kamszocikowi , Drakusiowi , Kenemu, Michasi, Pauli , Majamiemu
,Trampkowi .... moglabym tak wymieniac jeszcze troche ale napewno reszta wie o kogo chodzi za to ze byliście i jesteście za smiechy i mile spedzone chwile
każdemu zycze powodzonka w zdobywaniu szczebli na sieci :)
Miło było mi was poznać tworzyliście/tworzycie coś wspaniałego. 
Dziekuje całej administracji za pomoc w  kwestiach które nie były mi znane, ktorych uczyli mnie od zera :)

Na Gwardii znalazłam wiecej niż oczekuje sie od gry i forum.

Całej ekipie życze powodzenia i rozwijania się nadal sieci wkładajcie w to mnóstwo serca  . 

Użytkownikom forum i gry wielu miłych chwil, mnóstwa fragów i skilla.  

Trzymajcie sie :*
 I oczywiście jestem zawsze dla was w  " Elicie Patoli " ta grupa zawsze pozostanie dopóki ja tworzymy razem :D:*
 ( i bede was odwiedzać na serwerach ).

Pozdrawiam cała Gwardie Asia

Edytowano przez Psycholka :)

Nie żegnam się bo kontakt nadal będzie.. Aczkolwiek mam nadzieję, że wrócisz do pełnienia fukncji administratora.. Bez Ciebie nie ma tej sieci słońce. :/

• Super 1

Szkoda że odchodzi ktoś z administracji z którą mi się tak dobrze współpracuje i dogaduję.

Nie mieliśmy okazji dużo razy grać razem ale rozmawialiśmy kilka razy na ts gdy było dużo ludzi, mogę o tobie powiedzieć że opis twojego profilu nie pasuje do ciebie, może jak się wkurzasz to tak jest, nie wiem, nie miałem okazji usłyszeć.

Chciałbym żebyś kiedyś do nas wróciła! Życzę powodzenia i żebyś nas często odwiedzała.

Szkoda że odchodzisz :/ , zawsze fajnie było pogadać i pograć z tobą :/

Dużo w dla tej sieci zrobiłaś :( szkoda że ją musisz opuścić 

Stara-Gwardia będzie stać przez długi, długi czas :)  mam nadzieje że dasz rade jeszcze powrócić do nas ^^

Jak coś zawsze w kontakcie ^^ 

3maj sie :* 

Będziemy tęsknić :(:(:( 

• Lubie to 1

Nie zdążyliśmy się w sumie dobrze poznać , bo od nie dawna dołączyliśmy tu z serwerem , ale szkoda jak odchodzi ktoś kto miał tak duży wkład w sieć , ale różnie to bywa w życiu ,wiadomo jak jest , dlatego powodzenia cokolwiek będziesz robić ,  odwiedzaj nas , 3maj się .

Buziaczki :) stara gwardia zrobila miejsce mlodej gwardii xD czas zmienic nazwe. 

Zostal gucio ostatni stary gwardzista. 

Hej ;P 

By PLum,

Twoje marzenie się nie spełni żeby wszystko zniszczyć spokojnie :-)

11 minut temu, GOD SON napisał:

Buziaczki :) stara gwardia zrobila miejsce mlodej gwardii xD czas zmienic nazwe. 

Zostal gucio ostatni stary gwardzista. 

Hej ;P 

nie wydaje mi sie o zmiane nazwy ;) 

Pomimo tego, że nie miałyśmy okazji lepiej się poznać to i tak jest mi przykro, że odchodzisz, jesteś osobą, która wiele zrobiła dla tej sieci, mam nadzieję, że jeszcze do Nas wrócisz. Trzymaj się i powodzenia :) 

• Super 1

Asiu dziękuje Ci bardzo za kupę serducha, które wkładałaś w to, i ciężko będzie to dziurę po Tobie wypełnić, ale wszyscy wiemy, że będziesz nas odwiedzać bo masz dużo swoich mordeczek tutaj :-) Niestety, życie to wybór drogi, i wybrałaś tą drugą drogę mam nadzieje, że będzie dobrze i trzymam kciuki.

Powiem tak, Gwardia nie może pozwolić na to aby Asia od nas odeszła, ona tak naprawdę potrzebuje tej kobiecej ręki i od zawsze potrzebowała! Nie masz za co mi dziękować tak naprawdę, ale za to ja mam i właśnie Ci dziękuję, nie będę już się rozpisywać dlaczego, ale wiele zrobiłaś dla mnie, nie wspominam już o Gwardii! Co tu się w ogóle wyprawia otwieram  oczy wchodzę na forum i na pierwszy rzut widzę coś takiego?! Ciężko jest sobie wyobrazić Tą całą ekipę śmiejących się botów bez Asi, nie wiem co napisać, nawet się nie żegnam naprawdę :( A co z naszymi deaglami? :(

By Gość,

deagle nadal aktualne :P

Nie znałem Cię za bardzo, ale z tego co wiem byłaś jedną z najllepszych administratorów na forum jakich znałem. Trzymaj się i wracaj szybko ;)

Bardzo miło było Cię poznać i jest nam wszystkim na pewno bardzo przykro, że rezygnujesz. Mam nadzieję, że utrzymasz jakiś kontakt z nami i będziesz wpadać na serwer pograć :) Powodzenia, trzymaj sie.

Nawet nie zdążyliśmy sie dobrze poznać ale też (już) należę do tej patoli to może jeszcze bedzie okazja. Życzę powodzenia i wiadomo że na tak dobrego administratora ze strazem zawsze będziemy czekać z otwartmi ramionami. Powodzenia papa☺☺☺

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.