Skocz do zawartości

Gra Mod IP Monitoring Właściciel Serwera Opiekun Serwera GameTracker HLTV Połącz
Only DD2 91.224.117.59:27130 erroR.! & PLum ` maJami.
CSGO:MOD 91.224.117.53:27160 erroR.! & PLum Po Pro Stu K0z4K
BF2+4MAPS 54.36.186.16:27195 Slox
BF2MOD 145.239.236.14:27075 Copyrighter
TeamSpeak3 tsgwardia.pl erroR.!
Tabela serwerów @ Copyright by Stara-Gwardia.pl
Zaloguj się, aby obserwować  
Czarodziej

Ryneczek Starej Gwardii[Zamknięty]

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Proponuje dodać plugin rynku, gdzie można wystawiać na sprzedaż skrzynki oraz skiny. 

Edytowano przez Czarodziej
  • Lubie to 1

Jestem jak najbardziej na tak 

+coś innego

+lepsza wymiana z graczami

• Lubie to 1

Zdecydowanie z*jebista sprawa! :) Czasami pogrywam na starym i zaprzyjaźnionym serwerze, gdzie taka usługa działa. Po prostu rewelacja!
Jak najbardziej jestem za wprowadzeniem ww. usługi.

• Lubie to 1

ja myśle że narazie za mały ruch jest żeby to wprowadzić

• Lubie to 1

Szczególnie kiedy jest tak jak dzisiaj (7 graczy). Ewidentnie albo nie grasz na serwerze albo nie używasz czegoś co się nazywa mózg.

• Lubie to 1

Napisano (edytowany)
25 minut temu, MisQuZii napisał:

Szczególnie kiedy jest tak jak dzisiaj (7 graczy). Ewidentnie albo nie grasz na serwerze albo nie używasz czegoś co się nazywa mózg.

Chciałeś zabłysnąć czy szukasz atencji? Wysil swoje marne szare komórki ( o ile opanowałeś tą sztukę )  i popatrz na to z drugiej strony, skoro na serwerze nie jest za dużo ludzi to przyczyną może być brak wprowadzania innowacji które są podstawą na innych serwerownia, dzięki temu cieszą się wysoką aktywnością graczy, mózgu. :)    

Edytowano przez Czarodziej
  • Lubie to 1

21 godzin temu, Czarodziej napisał:

Chciałeś zabłysnąć czy szukasz atencji? Wysil swoje marne szare komórki ( o ile opanowałeś tą sztukę )  i popatrz na to z drugiej strony, skoro na serwerze nie jest za dużo ludzi to przyczyną może być brak wprowadzania innowacji które są podstawą na innych serwerownia, dzięki temu cieszą się wysoką aktywnością graczy, mózgu. :)    

Xd. Inni tak mają i im to wyszło !!!! Zróbmy to samo i liczmy na sukces !!!!

1 godzinę temu, MisQuZii napisał:

Xd. Inni tak mają i im to wyszło !!!! Zróbmy to samo i liczmy na sukces !!!!

Długo nad tym myślałeś chłopaku, przestań się kompromitować swoimi gimbusiarskimi wypowiedziami bo robi się przykro jak człowiek czyta takie pierdy, za przeproszeniem. Nie rób nic, sukces sam przyjdzie.. Takie masz podejście? :sciana:

2 godziny temu, Czarodziej napisał:

Długo nad tym myślałeś chłopaku, przestań się kompromitować swoimi gimbusiarskimi wypowiedziami bo robi się przykro jak człowiek czyta takie pierdy, za przeproszeniem. Nie rób nic, sukces sam przyjdzie.. Takie masz podejście? :sciana:

Nie. Rób wszystko po swojemu, oryginalnie, albo w ogóle. Rób wszystlp porządnie, tak abyś nie mógł sobie zarzucić "mogłem to zrobić lepiej po swojemu". 

26 minut temu, MisQuZii napisał:

Nie. Rób wszystko po swojemu, oryginalnie, albo w ogóle. Rób wszystlp porządnie, tak abyś nie mógł sobie zarzucić "mogłem to zrobić lepiej po swojemu". 

Ahh ta hipokryzja

Myślę ze to dobra sprawa i jestem za. Rynek właśnie byłby nowy na servie i mogłoby to zachęcić też graczy. Poza tym myśle że rynek na servie cs go raczej powinien być ponieważ wymienianie/sprzedawanie skinów było by spoko. gracze mogli by wymieniać/sprzedawać skiny którymi już nie graja na nowe. Rynek to zawsze jakies urozmaicenie.
Jestem zdecydowanie na tak.

• Lubie to 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.