Skocz do zawartości

Gra Mod IP Monitoring Właściciel Serwera Opiekun Serwera GameTracker HLTV Połącz
Only DD2 91.224.117.59:27130 erroR.! & PLum ` maJami.
CSGO:MOD 91.224.117.53:27160 erroR.! & PLum Po Pro Stu K0z4K
BF2+4MAPS 54.36.186.16:27195 Slox
BF2MOD 145.239.236.14:27075 Copyrighter
TeamSpeak3 tsgwardia.pl erroR.!
Tabela serwerów @ Copyright by Stara-Gwardia.pl
Zaloguj się, aby obserwować  
Emigrant

Pożegnanie[Zamknięty]

Polecane posty

Witam. Naszedł i mój czas, żeby się pożegnać . Chciałem podziękować za danie mi 2 szansy jako admin i powierzenie  krótkiej  "służby" jako opiekun serwa. 

@Mr HazeTHC zawsze w kontakcie wariacie, najlepsza morda na patoli #2

@Anonimowy  mordeczko będę Cię odwiedzał na tej patologi, nocki zawsze będą wchodziły w gre :)

@ANECZKA nie wyzywaj aż tak często ! Z pytaniem/problem wal śmiało, postaram się zawsze pomóc 

@OLCZITA spanie jest dla słabych ! Tylko nie ciśnij na pw. Nocki zawsze dostępne 

@~Learn[t]hese$k!ll's dziękuję ze wszystko <3<3 

@PLum @Autonomy Powodzenia w utrzymaniu tej sieci bo wielu wspaniałych ludzi tu jest ! 

• Co to ma być? 3
  • Nie podoba mi sie 2

No coz szkoda cie mordeczko ale zawsze z toba spoko atmosfera jest jak i z innymi adminami dd2#2. Wesolo i wiadomo na wyjebce pozytywnej bez zadnego placzu i napinania, lecz jesli chodzilo o sprawdzanie itp solidnie i sumiennie hehe. Kontakt napewno sie nie urwie bo w globala pewnie jeszcze troche pogramy trzeba fasolke sciagnac xD. No co mam ci powiedziec 3maj i wiadomo steam hehe :)

Pamiętasz co Ci pisałem może na steam? Wydaję mi się, że i tak się stanie.. Mam nadzieję że jeszcze może to przemyślisz? Nie znamy się osobiście tylko przez grę i steam, ale będzie mi Ciebie mordko brakować. Trzymam Cie za słowo i nocka czeka nas w piątek lub sobotę!! :) Trzymaj się i pisz na steam! 

Musisz mi wszystko wyjaśnić narazie mamy do pogadania i na chwile obecną nie wybierasz sie nigdzie :P:P:P

• Super 1

Czokus, ty to sobie chyba zartujesz..

Nie podejmuj pochopnych decyzji.. Nigdzie nie idziesz, mlody ;)

Jeszcze nie Twój czas kolego :) Przemyśl sobie wszystko dokładnie. Pozdrawiam =)

Szkoda Cię Emigrant dopiero próbujesz nowych sił a juz END? Mam nadzieje ze zmienisz zdanie i zostaniesz, mimo wszystko powodzenia !! <3:)?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.