Skocz do zawartości

Gra Mod IP Monitoring Właściciel Serwera Opiekun Serwera GameTracker HLTV Połącz
Only DD2 91.224.117.59:27130 erroR.! & PLum ` maJami.
CSGO:MOD 91.224.117.53:27160 erroR.! & PLum Po Pro Stu K0z4K
BF2+4MAPS 54.36.186.16:27195 Slox
BF2MOD 145.239.236.14:27075 Copyrighter
TeamSpeak3 tsgwardia.pl erroR.!
Tabela serwerów @ Copyright by Stara-Gwardia.pl
Zaloguj się, aby obserwować  
Kay

Pożeganie ![Zamknięty]

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Witam. Na wstępie chciałem tylko rozwinąć to dlaczego pisze rezygnację. W ostatnim czasie brakuje mi czasu, szkoła codziennie do 16, a na życie mam ledwo co czas, dlatego nie licze już forum..

Od jakiegoś czasu na forum wchodzę tylko godzinami wieczornymi.

Chciałbym podziękować @Autonomy za danie mi wiele szans jako grafik, redaktor, oraz @PLum za danie mi szansy jako UBT. Również dziękuję @przyczajona kuna za zaufanie i danie mi szansy jako opiekun Super Hero Moda na forum, oraz za dostęp do serwera. @~Justyna~ Tobie dziękuję za chwile w redakcji, mimo tego, że na początku redakcja była w jednym słowie na dnie. @Skanuje Lepiej niż Avas[t] @~Learn[t]hese$k!ll's™ @BooYaH za wszystkie mixy ;) Chciałbym, także wspomnieć o administracji Super Hero Moda z która się nawet trochę zżyłem chodzi mi głównie o Stoneda, @MisQuZii i @NerON.

Życzę powodzenia @KoSmO na rozwijaniu się jako grafik. Myślę, że funkcji grafika naczelnego mogę oddać Stonedowi, ponieważ on jest po mnie najdłużej w tym dziale.

Trudno będzie mi zapomnieć ;) Na forum będę wchodził co jakiś czas (myślę, że raz na tydzień wejdę).

Myślę, że przez te ponad pół roku odwaliłem niezłą robotę i zostanę w jakimś stopniu zapamiętany.

Konto w bansie można usunąć, oraz dostęp do serwera SHM możecie mi zabrać. Rangi również. Zwalniam miejsce innym.

Powodzenia, żegnajcie !

Edytowano przez VeN
  • Nie podoba mi sie 2

Zaskoczyłeś mnie tym pożegnaniem, dział redakcji pod naszymi skrzydłami poszedł znacznie do przodu i zaczęło się coś w końcu dziać. :) Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś do Nas wrócisz, dziękuję za współpracę, trzymaj się i powodzonka ;) 

• Super 1

Też jestem zaskoczony :o mam nadzieję, że niebawem wrócisz do nas :) Pozdrawiam i powodzenia .

• Lubie to 1

Również mam nadzieję, że niebawem do nas wrócisz :/ Żegnaj 

• Lubie to 1

Gość przyczajona kuna

3maj się chłopie dzięki za pomoc bardzo mi pomogłeś na forum powodzenia w szkole widzimy się na wakacje ?

Jakiś wysyp pożegnań ostatnio , powodzenia w życiu , i sukcesów ?️

Gość KoSmO

Szkoda że uciekasz. 

Trzymam kciuki za to że wrócisz do nas jeszcze :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.