Skocz do zawartości

ID Gra Rodzaj Moda IP Serwera Monitoring Opiekun Serwera GameTracker HLTV Połącz
#1 Only DD2 #1 91.224.117.59:27130 ` maJami.
#2 Only DD2 #2 145.239.16.122:27015 Brak
#3 CSGO:MOD 91.224.117.53:27160 Anonymous
#4 3Maps 91.224.117.41:27050 ~Justyna~
#5 AIM/AWP 145.239.237.121:27060 ~Justyna~
#7 Super Hero Mod 46.105.43.92:27095 .:PaTo:.
#8 FFA+BF2 145.239.23.159:27105 Brak
#9 TeamSpeak3 91.224.117.16:9995 Brak
Tabela serwerów @ Copyright by Stara-Gwardia.pl
Zaloguj się, aby obserwować  
VeN

Pożeganie !

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Witam. Na wstępie chciałem tylko rozwinąć to dlaczego pisze rezygnację. W ostatnim czasie brakuje mi czasu, szkoła codziennie do 16, a na życie mam ledwo co czas, dlatego nie licze już forum..

Od jakiegoś czasu na forum wchodzę tylko godzinami wieczornymi.

Chciałbym podziękować @Autonomy za danie mi wiele szans jako grafik, redaktor, oraz @PLum za danie mi szansy jako UBT. Również dziękuję @przyczajona kuna za zaufanie i danie mi szansy jako opiekun Super Hero Moda na forum, oraz za dostęp do serwera. @~Justyna~ Tobie dziękuję za chwile w redakcji, mimo tego, że na początku redakcja była w jednym słowie na dnie. @Skanuje Lepiej niż Avas[t] @~Learn[t]hese$k!ll's™ @BooYaH za wszystkie mixy ;) Chciałbym, także wspomnieć o administracji Super Hero Moda z która się nawet trochę zżyłem chodzi mi głównie o Stoneda, @MisQuZii i @NerON.

Życzę powodzenia @KoSmO na rozwijaniu się jako grafik. Myślę, że funkcji grafika naczelnego mogę oddać Stonedowi, ponieważ on jest po mnie najdłużej w tym dziale.

Trudno będzie mi zapomnieć ;) Na forum będę wchodził co jakiś czas (myślę, że raz na tydzień wejdę).

Myślę, że przez te ponad pół roku odwaliłem niezłą robotę i zostanę w jakimś stopniu zapamiętany.

Konto w bansie można usunąć, oraz dostęp do serwera SHM możecie mi zabrać. Rangi również. Zwalniam miejsce innym.

Powodzenia, żegnajcie !

Edytowano przez VeN
  • Nie podoba mi sie 2

Zaskoczyłeś mnie tym pożegnaniem, dział redakcji pod naszymi skrzydłami poszedł znacznie do przodu i zaczęło się coś w końcu dziać. :) Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś do Nas wrócisz, dziękuję za współpracę, trzymaj się i powodzonka ;) 

• Super 1

Też jestem zaskoczony :o mam nadzieję, że niebawem wrócisz do nas :) Pozdrawiam i powodzenia .

• Lubie to 1

Również mam nadzieję, że niebawem do nas wrócisz :/ Żegnaj 

• Lubie to 1

3maj się chłopie dzięki za pomoc bardzo mi pomogłeś na forum powodzenia w szkole widzimy się na wakacje 😀

• Lubie to 1

Jakiś wysyp pożegnań ostatnio , powodzenia w życiu , i sukcesów 🖐️

Szkoda że uciekasz. 

Trzymam kciuki za to że wrócisz do nas jeszcze :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.