Skocz do zawartości

ID Gra Rodzaj Moda IP Serwera Monitoring Opiekun Serwera GameTracker HLTV Połącz
#1 Only DD2 #1 91.224.117.59:27130 ` maJami.
#2 Only DD2 #2 145.239.16.122:27015 Brak
#3 CSGO:MOD 91.224.117.53:27160 Anonymous
#4 3Maps 91.224.117.41:27050 ~Justyna~
#5 AIM/AWP 145.239.237.121:27060 ~Justyna~
#7 Super Hero Mod 46.105.43.92:27095 .:PaTo:.
#8 FFA+BF2 145.239.23.159:27105 Brak
#9 TeamSpeak3 91.224.117.16:9995 Brak
Tabela serwerów @ Copyright by Stara-Gwardia.pl
Zaloguj się, aby obserwować  
Nevergiveup

Podanie na redaktora by Never give up[Odrzucone]

Polecane posty

1. Imię: Kuba

2. Wiek: 15

3. Doświadczenie: Średnio - napisane poniżej 

4. Czy miałeś do czynienia z takim stanowiskiem?: Można powiedzieć że średnio lecz byłem moderatorem na poprzedniej serwerowni 

5. Co wniesiesz w naszej radakcji?: Pomoc innym redaktorom oraz jakieś nowe ciekawe tematy wraz z uzgodnieiem innych redaktorów 

6. Coś o sobie: Jestem miłą i pracowitą osobą i staram się wykonywać swoją pracę jak najlepiej jak potrafię 

7. Znajomość Regulaminów [Tak/Nie]: Tak

8. Kontakt: PW Steam Ts3 

Jestem jak najbardziej ZA! 

+ Chęci do współpracy z siecią!

+ Kultura oraz kultura osobista

+ Trochę już jesteś z nami, więc wydaje mi się za zasługujesz na szansę :)

+ Znajomość regulaminu ( O ile naprawdę go znasz czy też czytałeś! )

+/- Doświadczenie lecz wszystko jest do nadrobienia

( Jedyny minus! ) - Podanie krótko, zwięźle i na temat napisane lecz wydaje mi się że jednak pisane "na kolanie" jak to się mówi ;)

No cóż, nic więcej mi nie pozostało jak życzyć powodzenia i obserwować z biegiem czasu zmiany które powstaną w wyniku otrzymania flagi!        Pozdrówki ` Drakulus!

Jak Justyna nie ma nic przeciwko , to czemu nie ;) , aktywny , zaangażowany , wnosi dużo dobrego w sieć. +

Jestem na tak, pomoc mi się teraz jak najbardziej przyda :) 

Wszystko Fajnie pięknie oprócz podania pisanego na kolanie, lecz czy nie za dużo na Siebie bierzesz? Dopiero dostałeś Grafika minęło malutko czasu a już kolejna ranga? Nwm czy podołasz rangom które można powiedzieć mają tak dużo do pracy. Grafik to osoba która ciągle ma coś do pracy na Forum, do tego MA na serwerach czyli kolejne obowiązki które masz. Według mnie zamiast skupić się na rangach powinieneś (skoro masz dużo czasu oczywiście) skupić się na pracy grafika i w taki sposób możesz pomóc Justynie w jej pracy REDAKTORA. Niestety ja jestem na NIE wiem że to trochę za dużo pracy na jedną osobę tym bardziej ucznia gdzie masz też swoje obowiązki, skup się na Grafice i w taki sposób pomagaj jeśli się wykażesz i pokażesz że stać Cię na więcej to wtedy złóż podanie, jak dla mnie troche za szybko chcesz nazbierać kolorków a nie bierzesz pod uwagę jaka praca i obowiązki czekają na Ciebie. Powodzenia oczywiście i pozdrawiam. 

NIE

Wydaje mi się że septii ma rację. Popracuj na razie w dziale graficznym i w ten sposób pomóż Justynie A jak się okaże, że faktycznie dasz radę i na wszystkie obowiązki starczy ci czasu, to wtedy złóż podanie ;). Jak na razie jestem na NIE. Pozdrawiam.

• Pomocne 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.