Skocz do zawartości

Gra Mod IP Monitoring Właściciel Serwera Opiekun Serwera GameTracker HLTV Połącz
Only DD2 91.224.117.59:27130 erroR.! & PLum ` maJami.
CSGO:MOD 91.224.117.53:27160 erroR.! & PLum Po Pro Stu K0z4K
BF2+4MAPS 54.36.186.16:27195 Slox
BF2MOD 145.239.236.14:27075 Copyrighter
TeamSpeak3 tsgwardia.pl erroR.!
Tabela serwerów @ Copyright by Stara-Gwardia.pl
Zaloguj się, aby obserwować  
septii

Rezygnacja.. ;/[Zamknięty]

Polecane posty

Cześć, każdy coś pisze to i ja coś namaluje :)

Niestety z dniem dzisiejszym muszę zrezygnować z funkcji Admina.. Jak już mówiłem miało mnie nie być już od 13 ale do 30 jeszcze będę zaglądał do Was :D

Wyjeżdżam do pracy i nie będzie czasu na grę, mówiłem to już niektórym także to żadna nowość. Od 2 tyg moja aktywność spadła przez obowiązki jakie mam przed wyjazdem na początku coś tam pykałem a teraz czasu jest coraz mniej czego bardzo żałuję.

Chciałbym podziękować Xtremowi i Plumkowi za danie mi szansy na serwerze, mam nadzieję że chociaż w kilku % spełniłem się jako Admin ! Dzięki Panowie.

Dziękuje też Adminom a przede wszystkim Moni bo to Ona ściągnęła mnie tutaj do Was tak jak i do naszej "zaj*******" grupy. Dziękuje ! :*

Życzę powodzenia w prowadzeniu serwera Majamiemu który był chyba najlepszym wyborem Administracji na Opiekuna powodzenia botku !

Pozdrawiam, kontakt zostaje bo będę na Forum cały czas! Z fartem mordy ! :D:D:D

• Lubie to 1

Napisano (edytowany)

Nie lubię.  (Tej rezygnacji)

Ale szanuję  :)  

pozdro 

Edytowano przez Kugiel
  • Lubie to 1

Dziękuję i mam nadzieję, że zostaniesz z nami na forum i grupie tak jak to obiecałes wyżej. Pracuj nie za dużo A zarabiaj ile się da  ;d. Pozdrawiam i powodzenia życzę mordeczko ?

• Super 1

Ciebie pogięło? Gdzie Ty się wybierasz świrze? Co z naszym strzelaniem? Mam nadzieję że obecny dobry kontakt zostanie między nami i jeszcze coś postrzelamy, nie przepadam za żegnaniem się, wolę się jednak witać, no ale cóż jak widać decyzja zapadła, sam bardzo dobrze wiesz co będzie dla ciebie dobre! Nie przepracuj się tam tylko, zarabiaj diamenty przy najmniejszym wysiłku, kumaci zawsze wynajdą patent na łatwe i szczęśliwe życie, życzę powodzonka, pozdrówki wariacie! Będę tęsknić :(

• Super 1

Moje plany uległy zmianie z dnia na dzień.. przepraszam za niepotrzebny zamęt i do zobaczenia na serwerze. Proszę moderatora o "Close" 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.