Skocz do zawartości

Gra Mod IP Monitoring Właściciel Serwera Opiekun Serwera GameTracker HLTV Połącz
Only DD2 91.224.117.59:27130 erroR.! & PLum ` maJami.
CSGO:MOD 91.224.117.53:27160 erroR.! & PLum Po Pro Stu K0z4K
4MAPS 54.36.186.16:27195 Slox
BF2MOD 145.239.236.14:27075 Copyrighter
TeamSpeak3 tsgwardia.pl erroR.!
Tabela serwerów @ Copyright by Stara-Gwardia.pl
Zaloguj się, aby obserwować  
~Justyna~

#109 Pytanie na dziś![Zamknięty]

Polecane posty

Świat już istniał i tyle, była to jedna z planet krążących po orbitach, niby Biblia mówi że Bóg stworzył Adama i Ewę, a na biologia nas uczą że powstaliśmy z małp ? Gdzie tu logika.

• Lubie to 1

Po prostu nauczanie jest nieodpowiednie. Każdy powinien wierzyć w to co uważa za słuszne ja wierze ze to Bóg stworzył cały ten świat i wszystko poza nim.

• Lubie to 1

Dokładnie ja uważam tak jak mój przedmówca :D Każdy z nas ma swoje wytłumaczenie na to i pewnie w każdym z tych wytłumaczeń jest trochę racji. A jak było naprawdę tego się pewnie nigdy w 100% nie dowiemy bo każda wytłumaczenie będzie  można bardzo łatwo obalić :D

• Lubie to 1

Hmmm.  W Biblii jest napisane, że Bóg stworzył świat w 7 dni. Musimy jednak spojrzeć na to inaczej. Biblia to interpretacja świata i Boga sprzed 2 tysięcy lat. Może Bóg stworzył świat nie w 7 dni, a w 7 miliardów lat ? Jeżeli ktoś bierze dosłownie interpretację ludzi sprzed 2000 lat to albo ta osoba jest, a w sumie to nie jest inteligentna albo szuka powodu aby nie wierzyćw Boga tam gdzie go nie ma. Według mnie Bóg stworzył świat.

• Lubie to 1

Hmm... Jedna planeta uderzyła w drugą planetę i tak się zaczęło to kręcić. Podczas formowania Ziemi, wiele razy rozbijały ją inne planety - z takich właśnie zderzeń powstała atmosfera. Przez ileś miliardów lat tłukły w naszą planetę tylko meteoryty i nic więcej :)

• Lubie to 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.