Skocz do zawartości

Gra Mod IP Monitoring Właściciel Serwera Opiekun Serwera GameTracker HLTV Połącz
Only DD2 91.224.117.59:27130 erroR.! & PLum ` maJami.
CSGO:MOD 91.224.117.53:27160 erroR.! & PLum Po Pro Stu K0z4K
BF2+4MAPS 54.36.186.16:27195 Slox
BF2MOD 145.239.236.14:27075 Copyrighter
TeamSpeak3 tsgwardia.pl erroR.!
Tabela serwerów @ Copyright by Stara-Gwardia.pl
~Justyna~

#112 Pytanie na dziś![Zamknięty]

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Pytanienadzis.png.581332cdb522bce6c55672919dd393ba.png

Gdybyś był/a świadkiem sytuacji w której ktoś zaczyna się wyśmiewać lub znęcać się nad słabszą od siebie osobą, co byś zrobił/zrobiła? 

Starałbyś się udawać, że tego nie widzisz czy zareagował?

Edytowano przez ~Justyna~
  • Lubie to 1

Napisano (edytowany)

Pewnie że bym zareagował , teraz niestety są czasy , że jak coś się dzieje to albo nagrywają , albo przechodzą obojętnie , niestety nastała era pokemonów , faceci chodzący w rurkach , dziewczyny w luznych dresach , świat się popier... pozdrawiam te trochę  starsze kumate  pokolenie  ✌️

Od razu mówię że tym co napisałem , nie chcę nikogo urazić , to po prostu realne przedstawienie terazniejszej sytuacji ;) 

Edytowano przez n3x.
  • Lubie to 1

Napisano (edytowany)

Zgadzam się z kolegą wyżej.  Przeraża mnie to co się dzieje. Faceci potrafią się nawet kur... malować. Tragedia. Jeśli to można facetem nazwać. 

Ludzie są obojętni.

Ja bym nie był. 

Edytowano przez Kugiel
  • Lubie to 1

Jak koledzy wyżej... W takich sytuacjach trzeba reagować. Kiedyś każdy by to zrobił a dziś nieliczni. Każdy kto przechodzi obojętnie obok takiej sytuacji powinien się zastanowić i postawić się w miejscu ofiary. O ludziach którzy noszą rurki i malują się nie można mówić, że są facetami. 

• Pomocne 1

dokładnie zgadzam się z kolegami wyżej.  Myślę że jeśli byłaby to osoba której bez jej winy dzieję się krzywda od razu bym zareagował. Mam nadzieję że mniej jest takich ludzi którzy przechodzą obok tego obojętnie. "Świat kiedyś całkiem wywróci się do góry nogami" 

• Lubie to 1

A ja odpowiem tak: miałem już takie sytuacje i zareagowałem. Dwa razy podobna sytuacja: koleś biję/szarpie swoją dziewczynę, szybko został wyjaśniony. Za pierwszym razem nawet typowi nie pykło bo był ze mną taki Zbyszek który nie panuje nad sobą po wódzie...
Reagowałem i będę reagował chociażby ostatnio jadąc do pracy na nockę zatrzymałem się samochodem i wyłączyłem światła jak zauważyłem małolatę skąpo ubraną zbliżającą się do dwóch pijanych typów (pewnie obywatelstwa ukraińskiego), poczekałem, gdy przeszła odjechałem...

• Lubie to 3

Nigdy nie miałem takiej sytuacji więc ciężko powiedzieć jakbym zareagował. Aczkolwiek myślę że chociaż starałbym się w takiej sytuacji jakoś załagodzić sprawę. Nie mi też oceniać jak inni się ubierają - to jest każdego sprawa indywidualna. Ale wracając do pytania myślę że nie przeszedłbym obok takiej sytuacji obojętnie :) 

• Lubie to 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.