Skocz do zawartości

Gra Mod IP Monitoring Właściciel Serwera Opiekun Serwera GameTracker HLTV Połącz
Only DD2 91.224.117.59:27130 erroR.! & PLum ` maJami.
CSGO:MOD 91.224.117.53:27160 erroR.! & PLum Po Pro Stu K0z4K
4MAPS 54.36.186.16:27195 Slox
BF2MOD 145.239.236.14:27075 Copyrighter
TeamSpeak3 tsgwardia.pl erroR.!
Tabela serwerów @ Copyright by Stara-Gwardia.pl
Copyrighter

Podanie o przyjęcie Only DD2 BF2 MOD[Przyjęte]

Polecane posty

Coś o Sobie: Witam. Mam na imię Kamil i mam 20 lat. W tym roku skończyłem technikum informatyczne i wybieram się na studia. Lubię sport oraz motoryzacje. Mam swój samochód i uwielbiam nim jeździć haha :D W wakacje dorabiam sobie pracą na myjni podlegającej jednej ze stacji ASO Fiata na Śląsku. Jestem miły i sympatyczny. Służę pomocą w html i css :D 

Typ Serwera: Only DD2 + BF2 MOD (mogę dołożyć więcej map, bo widzę, że już stoją x2 DD2)

Ilość Slotów: Na tą chwilę 16. Będzie więcej

Link GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.236.14:27075/

Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć: Chcę do was dołączyć, ponieważ sieć, w której znajdował się wcześniej mój serwer nie dba o użytkowników i właścicieli serwera. Właściciel sieci przez prawie miesiąc czasu nie podał mi plików do AMXBans. Uznałem, że poszukam sieci, która jest bardziej zaawansowana i posiada większy staż.

Rozkręcony [TAK/NIE]:  TAK. Mam kilku stałych graczy. Serwer posiadam od miesiąca. Dziennie zdarza się że jest 10,11/16 slotów zajętych. Wykupione są także reklamy na CSSetti i łącznej wartości około 180zł. Cały czas będę inwestował w dalszy rozwój serwera.

Wiek właściciela serwera: 20

Kontakt: GG: 39251031 / Staem: reliant22 lub Chory Kojot / Forum PW / Facebook dla administracji

Jestem na tak. 

Mam nadzieję, że serwer nadal będzie rozkręcany i tak jak wspomniałeś przydałoby się wgrać więcej map, ponieważ posiadamy już dwa serwery Only DD2. 

5 minut temu, Copyrighter napisał:

To wszystko, znaczy co?

Chęci, zaangażowanie oraz dbanie o serwer pod względem konfiguracji oraz reklam 

Mogę pomoc w miarę możliwości jeśli chcesz napisz na PW. Dodam tez ze kabula bym nie dawał do map chyba ze na próbę ale nwm czy ta mapa wypali. 

By septii,

...

Jestem na tak. Z miłą chęcią pogram na bf2. Mapa Kabul wypali jak będzie więcej slotow. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.