Skocz do zawartości

Gra Mod IP Monitoring Właściciel Serwera Opiekun Serwera GameTracker HLTV Połącz
Only DD2 91.224.117.59:27130 erroR.! & PLum ` maJami.
CSGO:MOD 91.224.117.53:27160 erroR.! & PLum Po Pro Stu K0z4K
BF2+4MAPS 54.36.186.16:27195 Slox
BF2MOD 145.239.236.14:27075 Copyrighter
TeamSpeak3 tsgwardia.pl erroR.!
Tabela serwerów @ Copyright by Stara-Gwardia.pl
Zaloguj się, aby obserwować  
Anabol

Podanko Anabol[Przyjęte]

Polecane posty

Imię: Kacper
Nick w grze: [DMS] Anabol THC
SteamID: Steam STEAM_0:0:143515435
Staż w Counter-Strike: 5 lat
Ilość godzin granych w Counter-Strike na Steam: 14 godzin (kolo 3-4 tysiecy na non-steam)
Dlaczego chcesz zostać adminem: Zauwazyłem, że rzadko ktoś zagląda na serwer i stąd właśnie to podanie ;)
    Byłeś adminem na innych serwerach?: Tak
    Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na opiekę nad serwerem?: 2-3 godziny dziennie
Znajomość AMXX [1-10]: Mocne 8
Czy jesteś w stanie wspomóc serwer finansowo? (Tak/Nie): Jeżeli będzie taka potrzeba, jak najbardziej
Coś o sobie: No więc, od małego gówniaka pykam sobie w tego cs'ka, grałem dużo w csgo, ale przez nadmiar cziterów, po prostu zwątpiłem i wolałem
jednak wrócić do starego nigdy nieupadłego 1.6, byłem na kilku turniejach, zazwyczaj kończyły się wygraną, ale starczy tego przechwalania się,
stażyk w 1.6 mam dość obszerny, zaczynając od młodziaka 13 letniego, do dzisiaj z krótkimi przerwami, myślę że wystarczy, jakby ktoś miał jakieś
jeszcze pytania śmiało mogę wbić na ts pogadać ;)
Reklamy serwera(15): Reklamy się ogarnie, tu się komuś poleci, tu się coś wstawi, wiadoma sprawa.

Edytowano przez Copyrighter
Poprawa graficzna podania

Podanie pisane na kolanie. Konto na Forum założone 4 godziny temu temat również napisany 4 godziny teamu, bądz aktywny na Forum i serwerze, udzielaj się i wtedy złóż podanie. Jestem na NIE>

Wydajesz się w porządku kolesiem. Zgadamy się kiedyś na TS. Akutalnie mam mało czasu bo w tym tygodniu zaczynam studia ale w ciągu kilku dni będę dostępny.

Jestem na TAK 

Poczekamy jeszcze na wypowiedzi innych

3 godziny temu, septii napisał:

Podanie pisane na kolanie. Konto na Forum założone 4 godziny temu temat również napisany 4 godziny teamu, bądz aktywny na Forum i serwerze, udzielaj się i wtedy złóż podanie. Jestem na NIE>

Jakie to ma znaczenie, ile czasu temu założyłem konto i ile czasu temu napisałem podanie, miałem recytować idealny wierszyk czy po prostu opisać siebie w wielkim skrócie? Nie będę zarządzać na forum wiec tutaj jakaś super aktywność, jak na razie nie jest mi potrzebna :)

Hmm w tej wypowiedzi wydajesz się już zupełnie inny przemówił do mnie Twój argument. Po tym poście jestem na Tak.

• Super 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.