Skocz do zawartości

Gra Mod IP Monitoring Właściciel Serwera Opiekun Serwera GameTracker HLTV Połącz
Only DD2 91.224.117.59:27130 erroR.! & PLum ` maJami.
CSGO:MOD 91.224.117.53:27160 erroR.! & PLum Po Pro Stu K0z4K
BF2+4MAPS 54.36.186.16:27195 Slox
BF2MOD 145.239.236.14:27075 Copyrighter
TeamSpeak3 tsgwardia.pl erroR.!
Tabela serwerów @ Copyright by Stara-Gwardia.pl
Zaloguj się, aby obserwować  
encode</>

Recenzja filmu Venom (2018)

Polecane posty

Witam otóż chciałem wam przedstawić mój punkt widzenia oraz przemyślenia dotyczące filmu Venom.

VenomPoster01.jpg

Otóż miałem okazje obejrzeć go w kinie, i ku mojemu zaskoczeniu wypad naprawde świetnie. Historia jest inna oraz pokazana w fajny sposób bez żadnych powtórzeń czyli że Spieder-Man nie jako daje mu symbiota i wtedy staje sie Venomem, tak nie jest i bardzo dobrze bo liczyłem na to że tak będzie! w filmie nie zobaczymy spidermana lecz historie zupełnie inną :).

Akcja toczy sie w San Francisco nie w Nowym Jorku, mamy Eddiego który jest przestawiony zupełnie inaczej czyli pracuje gdzie indziej ( mamy nawiązanie również do starego Daily Bugle) i nawet ma swój program telewizyjny, poznajemy również Historie że na ziemie trafiły symbioty po przez rozbicie sie  promu kosmicznego o ziemie. Jest również przedstawiony młody chłopak który zajmuje sie badaniami kosmicznymi ale po odkryciu symbiotów przeprowadza badania na ludziach zachwycony ideą o połączeniu ludzi i symbioty w jeden orgaznim, nie bede spoilerował zapraszam do kin!.

W filmie występują  efekty bardzo widowiskowe jak na niski budżet oraz jest wiele śmiesznych jak i brutalnych czy choćby strasznych momentów bardzo fajny klimacik oraz to jaki postać Venoma została przedstawiona bardzo dobrze i głownie odegrał ją tez znakomicie głowny aktor który grał Eddiego Broek'a wybaczcie za te nazwisko ale zawsze nie wiedziałem jak sie go pisze :D

Generalnie nie mamy filmu od takiego typowego marvela do którego nas przyzwyczaił tylko mamy osobną historie i osobny film :)

Dodam również że pod koniec filmu jest nie pewne zakończnie ale to już zostawiam do obejżenia dlaczego i po co i można sie domyśleć że może powstać druga część być może doczekamy sie kilku części a może historia skończy sie tylko na jednej lub na dwóch ? I  z tym pytaniem zakończe mój wpis Zaprszam do kin nie podchodźcie z wizją że recencje są na jego temat złe czy może nie jest uniwersum marvela wprowadzone pomysł na fim jest bardzo dobry oraz dobrze zrobiony Venom jest przedstawiony jako postać bezwzględna, przerażająca i zarazem niekiedy bardzo miła.

Dzięki za poświecenie tej chwili na przeczytanie! :) 

Venom-jednak-filmem-dla-dzieci-Dlaczego-Sony-chce-zrezygnowac-z-kategorii-wiekowej-R_article.jpg

• Lubie to 1

Również miałem okazję oglądać film "Venom" w dniu jego premiery w kinie. Venom wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Z przyjemnością oglądałem film jak zahipnotyzowany,. Po części mogło to być spowodowane już długim przeze mnie oczekiwaniem na to kinowe dzieło. Czekam na drugą część (mam nadzieję, że takowa powstanie).

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.