Skocz do zawartości

Gra Mod IP Monitoring Właściciel Serwera Opiekun Serwera GameTracker HLTV Połącz
Only DD2 91.224.117.59:27130 erroR.! & PLum ` maJami.
CSGO:MOD 91.224.117.53:27160 erroR.! & PLum Po Pro Stu K0z4K
BF2+4MAPS 54.36.186.16:27195 Slox
BF2MOD 145.239.236.14:27075 Copyrighter
TeamSpeak3 tsgwardia.pl erroR.!
Tabela serwerów @ Copyright by Stara-Gwardia.pl
ProBakush

Pro Bakush odwołaj się od bana[Do Rozstrzygnięcia][Odbanowany]

Polecane posty

INFO 

Szczegóły bana page.png
Nick Pro Bakush
SteamID STEAM_1:0:48768807
SteamCommunity ID 76561198057803342
Adres IP Ukryty
Typ Bana SteamID
Powód Bana Wykryto aimbot
Wykonano 06.10.2018 - 19:12:24
Wygasa 05 11 2018 - 18:12:24 (4 Tygodni(e) 1 Dzień 23 Godzin(y)  pozostało)
Zbanowny przez [CSGO:MOD] Stara-Gwardia.pl [Rynek/Skiny/Skrzynki/Klucze/VIP/SVIP]~2000FPS
Zbanowany na [CSGO:MOD] Stara-Gwardia.pl [Rynek/Skiny/Skrzynki/Klucze/VIP/SVIP]~2000FPS (de_aztec)
Wszystkie wygasłe bany

1

Po co mam mieć aimbot jak próbuje ulepszyć serwer dodaje propozycje 

Proszę o rozpatrzenie

I żeby usunięcie tego dodatku i żeby admin sam dawał bany a nie albo zeby demo wstawić kur weźcie tyle co ja gram i mam vipa 

+jestem znany 

+Lubiany

+vip 

• Nie postarałeś się 1

Na serwerze jest plugin który wykrywa pliki nie mogące istnieć na serwerze lub w cfg u danego gracza. Jutro jeszcze obejrzę demko ale wątpię aby Ci to pomogło. Ban zostaje

Twoja prośba o unbana  zostały ocenione negatywnie ! Ban Zostaje !!!

Qo9MjKl.png

Otwieram temat gdyż obejrzałem twoje demko i miałem tam jedną taką akcje ale myśle że mógłbyć to jakis lag bo demko często są zlagowane, ale miałeś taki dziwny movement oraz kilka dziwnych akcji jakby wh ale na demku mało widać i to jest nie pewne poczekam jeszcze jak ubteam sie wypowie

Plugin wykrywa z automatu wspomagacze typu WH lub inne. Oglądałem demko nie widać wiele dziwnych akcji ale jak już są to bardzo dziwne. Twoje strzelanie wyglada bardzo dziwnie, do tego wychylenia raz wychylasz jak kompletny nie ogar i udajesz ze nie wiesz gdzie jest model a kolejny raz celujesz prosto w Niego. Oglądałem tego aztec kilkakrotnie i z doświadczenia powiem ze według mnie nie grasz czysto. Strzelanie,wychylanie, dodatkowo niekiedy podążasz za modelem prZez drzwi np. Według mnie brak UB, poczekam jednak na czerwonych niech Oni zadecydują.

1 godzinę temu, septii napisał:

Plugin wykrywa z automatu wspomagacze typu WH lub inne. Oglądałem demko nie widać wiele dziwnych akcji ale jak już są to bardzo dziwne. Twoje strzelanie wyglada bardzo dziwnie, do tego wychylenia raz wychylasz jak kompletny nie ogar i udajesz ze nie wiesz gdzie jest model a kolejny raz celujesz prosto w Niego. Oglądałem tego aztec kilkakrotnie i z doświadczenia powiem ze według mnie nie grasz czysto. Strzelanie,wychylanie, dodatkowo niekiedy podążasz za modelem prZez drzwi np. Według mnie brak UB, poczekam jednak na czerwonych niech Oni zadecydują.

Plugin może sie też mylić jeśli chodzi o to bynajmniej były takie sytuacje że typek ze schodów albo z drabiny schodził strzelił głowe i dostał bana za aima niekiedy antycheat może zgłupieć ale to jak każde urządzenie każdy może sie pomylić, co do akcji w demku też widziałem kilka ale pewnym nigdy nie można tego być proponuje odbanować i mieć go na uwadze :) ale takie moje zdanie 

• Lubie to 1

Leci UB. Życzę miłej i czystej gry. 

• Lubie to 1

Twoja prośba o unbana została rozpatrzona pozytywnie !!!

8UOvlkS.png

Życzymy miłej gry na naszej sieci.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.