Skocz do zawartości

Gra Mod IP Monitoring Właściciel Serwera Opiekun Serwera GameTracker HLTV Połącz
Only DD2 91.224.117.59:27130 erroR.! & PLum ` maJami.
CSGO:MOD 91.224.117.53:27160 erroR.! & PLum Po Pro Stu K0z4K
BF2+4MAPS 54.36.186.16:27195 Slox
BF2MOD 145.239.236.14:27075 Copyrighter
TeamSpeak3 tsgwardia.pl erroR.!
Tabela serwerów @ Copyright by Stara-Gwardia.pl
Marshallek <3

[Podanie na moderatora] usually cheater[Odrzucone]

Polecane posty

Nick na Forum: usually cheater

Imię:  Jakub

Doświadczenie w modernizacji:  Bardzo duże miałem wielokrotnie z tym do czynienia.

Od kiedy zajmujesz się modernizacją forum: gdzieś od 1-2 lat.

Ile czasu spędzasz na naszych forum: godzinę, dwie teraz będę spędzał ;) 

Ile posiadasz godzin na forum:  gdzieś z 8-9 godzin, nie wiem nie chce kłamać :) 

Co byś chciał zmienić na naszym forum: Szczerze nic bo wszystko jest na swoim porządku tak jak powinno być @encode</> i  inna administracja wyższa dobrze sobie radzi z forum.

Co wprowadzisz do Teamu :  Porządku przypilnuje, i żeby było wszystko pięknie i na swoim miejscu tak gdzie być powinno ;) 

Napisz coś o sobie: Nazywam się Jakub ma lat 16, mieszkam w Gdańsku, chodzę do 3 klasy gimnazjum interesuję się głównie piłką nożną jak i trochę informatyką

Przekonaj Administrację wyższą dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie: Ponieważ jestem ogarniętą osobą wydaje mi się że można dać mi szanse, i chciałbym pomóc jak najlepiej potrafię oczywiście jeżeli podanie zostanie odrzucone to dalej będę się starał ;) 

Sprawiasz wrażenie co nie jest złe, lecz myśle ze jestes z Nami trochę za krótko a moderator to jednak już poważniejsza ranga na forum. Daj się lepiej poznać administracji i wtedy złóż podanie. Niestety ale muszę być na nie tym razem. Pozdrawiam 

• Lubie to 1
  • Pomocne 1

Ja jestem jak na razie na nie. Moderator to już poważne stanowisko A Ty jednak jesteś z nami za krótko. Nie znamy Cię. Szczerze mówiąc ty nas też nie znasz. Zauwazylem w twoim podaniu wiele błędów gramatycznych itd. Nie wiem czy to brak znajomości języka polskiego czy po prostu niestarannie napisane podanie (nie chce Cię urazić, więc nie bierz tego do siebie ). Bądź z nami dłużej, pokaż się na serwerach i daj się poznać. Według mnie powinieneś spróbować z inną rangą najpierw np admin na serwerze. Jeżeli będziesz aktywny na danym serwerze i na forum to pewnie damy Ci szansę się wykazać na serwerze, przez co Cię lepiej poznamy. Jestem na forum codziennie po kilka godzin i szczerze mówiąc rzadko Cię widuje. Jeszcze raz bez urazy i życzę wszystkiego dobrego  ;) pozdrawiam !

• Pomocne 1

Większość użytkowników na forum tutaj Cie nie zna, dlatego na sam początek lepiej abyś spróbował się na stanowisku admina na którymś z Naszych serwerów aby zobaczyć czy w jakimś stopniu można Ci zaufać również w wymaganiach jest napisane aby posiadać minimum 100 postów na forum, Ty masz ich tylko 20. Jestem na NIE. 

Edytowano przez ~Justyna~
  • Pomocne 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.