Skocz do zawartości

Gra Mod IP Monitoring Właściciel Serwera Opiekun Serwera GameTracker HLTV Połącz
Only DD2 91.224.117.59:27130 erroR.! & PLum ` maJami.
CSGO:MOD 91.224.117.53:27160 erroR.! & PLum Po Pro Stu K0z4K
4MAPS 54.36.186.16:27195 Slox
BF2MOD 145.239.236.14:27075 Copyrighter
TeamSpeak3 tsgwardia.pl erroR.!
Tabela serwerów @ Copyright by Stara-Gwardia.pl
wme

odwolanie wme[Zbanowany]

Polecane posty

nick: wme

serwer: only dd2

nick admina:  `F-22`

data i godzina: 09.10.2018 - 21:37:44

link do bana: http://stara-gwardia.pl/amxbans/ban_list.php?bid=1219

Opis sytuacji: po kilku akcjach z awm dostaje bana za "no recoila"

dodatkowe informacje: prosze o dowod na posiadanie rzekomo przeze mnie braku rozrzutu. jedynym takim dowodem bedzie nagrane demo z mojego POV'a przez admina banujacego w celu analizu rozrzutu, bo z hltv chyba nikt nie bedzie tego oceniac na 30 fpsach. dziekuje i czekam na odpowiedz.

Słyszałem wczoraj o tym właśnie ze zostałeś zbanowany. Poczekaj na Majamiego bo to On nadał bana. Na pewno niedługo wszystko się wyjaśni. Proszę nie spamować.

• Lubie to 1

Link do dema:   https://www44.zippyshare.com/v/VZHSbGk9/file.html

14:13- Deagle gala i zmniejszony recoil
16:10- Strzał w sufit na CT idealnie tam gdzie poszedł celownik  (celownik awp widać na demie)
16:37- 3 strzały z awp na długiej i 3 idealne trafienia (ostatnie jeszcze rozumiem bo miałeś dużo czasu żeby wycelować, ale wcześniejsze już nie)
17:58- Znowu deagle na końcu gali dziwne skupienie pestek w okolicach głowy (deagle ma spory rozrzut a na Twoim demku prawie w ogóle go nie ma)
18:06- Ostatnia akcja górny trup kolejne 3 idealne trafienia a ostatnie nawet po skoku (tam gdzie celownik tam idealnie pada strzał)

Chciałem dodać, że sprawdziłem Twoje demo z całej mapy i było tego dużo więcej, ale nie chciało mi się już drążyć. Aaa i jeszcze jedno.. Dziwnym trafem Twój brat gra na Twoim steamie, i gra praktycznie identycznie jak Ty. Takie same dziwne trafienia ma. Ty na 100 strzałów z awp masz jakieś 90 trafionych. Nie wspomnę o tym, że czasem też widać na serwerze jak nie trafiasz w model, bo Ci uciekł a typ pada xD. Strzelasz w miejsce gdzie stał ktoś, ale ten ktoś ucieka a Ty i tak go trafiasz. I proszę Cię nie narzekaj, że demo HLTV, bo każdemu graczowi rozpisujemy demo z HLTV. 

Proszę UB team i czerwonych o zerknięcie na wyżej rozpisane demo i wypowiedzenie się na ten temat. Jeżeli ktoś ma ochotę i czas to prosze sobie zobaczyć demo z całej mapy ;)

Edytowano przez ` maJami.

7 minut temu, ` maJami. napisał:

nie jestes w stanie sprawdzic rozrzutu na demie z hltv. nie oszukujmy sie. przeciez nie od dzis grasz w cs-a i dobrze o tym wiesz.

Za około 30min wrócę do domu i spojrzę na to demko z całej mapy.

Edytowano przez septii

Według mnie dziwne są te akcje. Niestety ale według mnie ban powinien zostać nie widziałem jeszcze takich strzałów z deagla i awp tak precyzyjnych. Dodatkowo bez zooma awp strzela w wybrane miejsce. „bez UB”

• Lubie to 1

czy precyzyjne strzaly od razu zaliczamy do skryptow? czy istnieje cos takiego jak skill czy tylko haxy?

Obejrzałem demko 5x do tego oglądałem je na WH 2x i 3x w spowolnieniu. Nie wiem jakim cudem podczas strzałów z deagla wszystkie pestki lecą idealnie w jedno miejsce co jest rzeczą nie możliwa. Do tego akcja Awp w trupie w pół skoku walisz obok typa i wpada mu to prosto w ciało (lecz to jesZcze jest do wytłumaczenia bo nie takie akcje widywałem z ciałem przeciwnika. Możesz się odwołać rozpisując demko samemu jednocześnie wytlumaczajac te akcje które majami rozpisał. Na ten moment brak UB mimo wszystko to nie skill..

rozpisujac demko z hltv to trzeba byc nie w pelni rozumnym... admin zawalil jak mnie banowal ze nie nagral dema z mojego POV'a wtedy bylo by sie jak bronic a tak to moje slowo przeciwko jego slowu...

Jak zdecydowałem o banie sam nie byłem do końca przekonany dlatego obejrzałem to kilkakrotnie z cofaniem/zwalnianiem itp itd. Jedynie co mogę dla Cb zrobić to skonsultować to z lepszymi ode mnie z innych stron jeśli to Cię zadowoli. Aby uniknąć spamu niestety zamykam to. O dalszym postępowaniu z tej sprawy poinformuje Cię ktoś z Administracji. przegadam to z reszta i ewentualnie coś się zmieni. Zamykam 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.