Skocz do zawartości
Witaj Graczu! na Stara-Gwardia.pl i Razem z nami twórz Społeczność!

Nasi partnerzy

Ogłoszenia

• Ważne
    Głosowanie na serwery Stara-Gwardia.pl
  • Ważne
    Regulaminy Stara-Gwardia.pl
  • Free
    Rekrutacja na Forum Stara-Gwardia.pl

Polecane posty

Cześć. Ostatnio wpadłem na mały pomysł aby jeszcze bardziej urozmaicić gre na serwerze. Mam propozycję aby na serwerze dodać Granaty ze skinami, widziałem to już gdzieś i według mnie fajna opcja.  Jeszcze lepszym rozwiązaniem byłoby gdyby skiny do granatów było można wylosować ze skrzynek oczywiście byłyby mniejsze szansę zdobycie tego. Pytałem ludzie na serwerze podczas gry i większości się podobało teraz zależy to tylko od Was Wszystkich czy chcecie mieć coś takiego na serwerze. Podaje przykład HE/SG/FLESHA. 

HEFLASHSG.jpg

• Lubie to 2

Powiem ci ze pomysl nie jest zły ale myśle żeby zachowac juz strukture taką jaka jest

Fajny pomysł jestem za tym. Grywam ostatnio trochę na GO MOD i myślę, że to się na pewno ludziom spodoba ;)

• Lubie to 1

Ogólnie jestem na tak, ale może jakieś inne skiny ? Te są na 90% serwerów z podmienionymi granatami.

Mis racja racja tylko trzeba czegoś poszukać i wprowadzić w życie jak najszybciej skoro wszystkim się podoba. 

Chyba każdy kto miał się wypowiedzieć się wypowiedział może teraz pomoże mi ktoś szukać jakichś fajnych skinów do Granatów? I zostało czekać na ostateczna decyzje Opiekuna lub Właściciela 

Jeśli chodzi o te granaty to moim zdaniem niech zostanie tak jak jest bo wtedy jak wgramy coś takiego to nie będzie już sie kojarzyło to z tym co ma sie kojarzyć czylo cs go jak sama nazwa wskazuje csgo mod czyli odwzorowanie cs go w cs 1.6 moim skromnym zdaniem nwm czy wprowadzenie granatow ma jakiś sens

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się