Skocz do zawartości

Gra Mod IP Monitoring Właściciel Serwera Opiekun Serwera GameTracker HLTV Połącz
Only DD2 91.224.117.59:27130 erroR.! & PLum ` maJami.
CSGO:MOD 91.224.117.53:27160 erroR.! & PLum Po Pro Stu K0z4K
BF2+4MAPS 54.36.186.16:27195 Slox
BF2MOD 145.239.236.14:27075 Copyrighter
TeamSpeak3 tsgwardia.pl erroR.!
Tabela serwerów @ Copyright by Stara-Gwardia.pl
MisQuZii

Nowe tematy.[Zamknięty]

Polecane posty

Cześć. Mam prwną propozycję. Jako iż większość aktywności na forum to liczymi do pierdyliarda lub x czy y nabijając posty proponuję zmienić jedną rzecz. Najnowsze posty przebijają temat z przed x lat do najnowszych tematów, a według mnie powinno to tylko aktualozować tematy. Przykładowo jakiś Marek napisze podanie o 13. Krzysiek do 20 jest w pracy. Obydwoje często grają ale Krzysiek nie zobaczy podania, gdyż w najnowszych tematach są jakieś zabawy w których uczestniczy 5 osób. 

Uściślając. Zakładkę ostatnie tematy powinny aktualizować tylko trmaty, a nie każdy post.

Rzadko dzieje się tu coś ciekawego, a jak się dzieje to zaspomawnie zabaw izoluje wartościowe tematy.

Edytowano przez MisQuZii
  • Lubie to 4

Bardzo trafne spostrzezenie sam ostatnio o tym myślałem. Ludzie nabijają posty w takich właśnie tematach jak "liczymy do..", co wcale nic nie wnosi na forum. Wchodzi ktoś "swieży" i nie wie co się dzieje bo inne tematy są niewidoczne. @MisQuZii ma rację. Trzeba coś z tym zrobić. 

Bardzo trafna uwaga. Proponowałbym nawet przestać zaliczać posty w tych tematach i usunąć tam jak mówił Mis żeby zaraz po wejściu nie było widocznego spamu liczymy do 56663... tylko ważne tematy wnoszące coś w życie sieci a nie 1,2,3...

według mnie te posty wgl nic nie wnoszą na forum oprócz nabijania 

dlatego pomysł jest bardzo trafny;)

Czy dobrze zrozumiałem chodzi ci o to okienko z tematmi żeby zatkualizować żeby pokazywały sie tylko te ważne tematy tak?

• Super 1
  • Pomocne 1

Tak a żeby w liczeniu wyłączyć posty np. To tylko zbędne nabijanie w sumie jest, można sobie liczyć ale bez nabijania tego posta. Taka jest moja propozycja 

2 godziny temu, encode</> napisał:

Czy dobrze zrozumiałem chodzi ci o to okienko z tematmi żeby zatkualizować żeby pokazywały sie tylko te ważne tematy tak?

Chodzi mi o to aby najnowsze tematy aktualizowały tylko tematy. Posty to nie tematy.

Moim zdaniem dobrą opcją by bylo usunięcie tych zabaw oraz dzialu z nim związane 

Bo jakbyśmy usuneli te wszystkie tematy i posty związane z zabawami byśmy mieli jasno na białym kto ile nabił dzięki temu itp :) 

• Super 1

@encode</> ma rację. Ja rozumiem tam jakiś jeden temat typu x czy y, ale nie 5 albo 6 podobnych tematów typowo do nabijania bezsensownych postów oraz zasmiecania forum.

Krystian usuń liczenie wszystkie posty resztę zostaw... ale z samego liczenia ile odejdzie.. dla mnie liczenie powinno być usunięte, dodatkowo tak jak napisał Mis oo nie branie pod uwagę off topic w nieprzeczytanych

33 minuty temu, septii napisał:

Krystian usuń liczenie wszystkie posty resztę zostaw... ale z samego liczenia ile odejdzie.. dla mnie liczenie powinno być usunięte, dodatkowo tak jak napisał Mis oo nie branie pod uwagę off topic w nieprzeczytanych

od teraz pisanie postów w dziale off topić typu zabawy i inne zostały wyłączone nie będzie naliczana zawartośc użytkownika

5 minut temu, encode</> napisał:

od teraz pisanie postów w dziale off topić typu zabawy i inne zostały wyłączone nie będzie naliczana zawartośc użytkownika

Jutro na ts wytłumaczę Ci o co mi chodzi.

2 minuty temu, MisQuZii napisał:

Jutro na ts wytłumaczę Ci o co mi chodzi.

No dobra xD:P

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.