Skocz do zawartości

Gra Mod IP Monitoring Właściciel Serwera Opiekun Serwera GameTracker HLTV Połącz
Only DD2 91.224.117.59:27130 erroR.! & PLum ` maJami.
CSGO:MOD 91.224.117.53:27160 erroR.! & PLum Po Pro Stu K0z4K
BF2+4MAPS 54.36.186.16:27195 Slox
BF2MOD 145.239.236.14:27075 Copyrighter
TeamSpeak3 tsgwardia.pl erroR.!
Tabela serwerów @ Copyright by Stara-Gwardia.pl
~Justyna~

Pożegnanie[Zamknięty]

Polecane posty

Witam Was wszystkich. Dziś nadszedł ten czas i na mnie gdzie chcę się z Wami pożegnać przyznam, że ciężko mi jest się rozstawać ze Starą Gwardią, bo ludzie tutaj których poznałam są naprawdę w porządku ;) Z mojego odejścia może i niektórzy będą smutni, ale i też znajdą się Ci którzy będą się cieszyli. Powodem mojego odejścia jest to, że teraz chcę grać tylko dla zabawy nie chcę już angażować się głębiej w żadne inne sieci. Poza grą Ja też mam swoje życie jak każdy i muszę się nim zająć. Wiem, że całkiem niedawno awansowałam na support team, a teraz pisze to pożegnanie, ale w tamtym momencie tego nie planowałam więc przepraszam Was. 

Po moim odejściu z SG spotkacie mnie na pewno na serwerze Only DD2, bardzo dziękuję Wam właścicielom, adminom tego serwera @PLum @liluszekmaluszek @420`~SQN @Trumper @LoLiTa_MoniCzKa_DesPasiTo @joolz @K12 # @BoGu @`F-22` (przepraszam jeśli kogoś nie wymieniłam) 

Dziękuję Wam wszystkim za przemiłą współpracę za każdą szansę, którą mi daliście za tego redaktora, za admina za wszystko dzięki temu nabrałam doświadczenia w niektórych rzeczach, ale obiecuję na serwerze się jeszcze spotkamy. A Starej Gwardii życzę jak najlepiej aby nadal sieć oraz serwery szły na przód! Jeszcze raz dziękuję :) 

Trzymajcie się! 

Justyna, jak wiadomo na każdego przychodzi czas liczę, że wrócisz tak jak ja, chociaż do końca nie wróciłem, z tego co słyszałem długo już się angażujesz w pełnienie różnych funkcji, jak jeszcze byłem aktwynym użytkownikiem wiedziałem że mogę liczyć na twoją pomoc, szkoda że odchodzisz, mam nadzieję że na inne serwery niż tylko only DD2 tez będziesz wpadać, miło było cię poznać :) pozdrawiam :)

• Super 1

Nie poznałem cię zbyt dobrze ale wydajesz sie sympatyczna osobą która wniosła cząstkę siebie w tą sieć dlatego życzę ci powodzenia i do zobaczenia:)

• Super 1

Ehh... 

Jako że juz sobie wyjaśniliśmy wszystko nie bede cie zatrzymywać, kazdy dzien z toba u boku byl zawsze dobry jako że przyszedł czas dziękuje ci ze byłas zawsze i pomagalas czasem bez twojego opierdolenia bym nic nie zrobił... Mimo że odchodzisz od nas my o tobie nie zapomnimy <3 Zrobilas duzo dla sieci jak i serwerów czy społeczności dużo mogłem sie od ciebie naczyć a ty ode mnie :(

Moje sumienie nie umie tego zaakceptowac ale coz :(

Dla nas zawsze bedziesz osobą ważną. Co do serwerów zaglądaj czasem bo bedzie nam smutno :/

Wiec ze jakbys chciała wrócic zawsze mozesz to zrobic 

Powodzenia i z Fartem :*

• Super 1

Za malo placili :D Calkiem nie uciekasz takze to juz polowa sukcesu. Obys bywala czesciej niz ja :) Sprawy wazne i wazniejsze sa to wiadomo.  
Do zobaczenia w grze :P 

• Lubie to 2

A ja dziękuję Ci za wszystkie lata spędzone w grze a trochę ich było, jesteś osobą, która z wszystkich znam najdłużej i cieszę się, że nie jedna sieć sukcesywnie rozwijalismy wspólnymi siłami. Są rzeczy ważne i ważniejsze, także każda gra z Tobą będzie przyjemnością a Twoja przyjemnością niech będzie życie, bo jest jedno a grać możesz kiedy chcesz :) buźka brzydalu :*

Edytowano przez joolz
  • Super 1

Trzymaj się Justyna, w sumie to szkoda takiej dobrej administratorki na forum. Na pewno forum na tym ucierpi, ale jakoś sobie poradzą ;)

Powodzenia 

• Super 1

Bałem się tego dnia chyba najbardziej z możliwych. Ogromne zaangażowanie u sieć, graczy, serwery i ogólnie życie Starej Gwardii. Mam nadzieje ze kiedyś podejmiesz decyzje o powrocie i znowu zaświecisz się na czerwono na Gwardi. Zawsze służyłas pomocą co doceniłem i nigdy nie zapomnę. Powodzenia w życiu i zaskocz nas pozytywnie i wróć kiedyś no miejsce dla takich osób jak Ty powinno być zawsze. Papa Justyś 😍 do zobacZenia na serwerze 😘

• Super 1

Miło i dobrze się z Tobą współpracowało. Robiłaś ogromną robotę na forum. Wszystko co robiłaś było zawsze tak jak się należy. Szkoda, że przyszedł ten czas i na pewno odczujemy brak Ciebie w załodze ;( . Pozdrawiam Cię serdecznie, życzę powodzenia i widzimy się na serwerach !  ;*

• Super 1

No to jestem w szoku , przyszedłem równo z tobą na tą sieć , bardzo się zaangażowałaś , cokolwiek tu nie robiłaś , robiłaś to świetnie , sieć odczuje twoją stratę , naprawdę wielka szkoda , nie spodziewałbym się tego , może jeszcze zmienisz decyzje , mam taką małą nadzieje  , ale cokolwiek będzie  , będę cie wspierał .  Pozdrowionka szefowo ! 😘

• Super 1

Kuźwa ale pożegnań... A ona przecież napisała że zostaje z nami :) Do zobaczenia Justyś na serwie <3

• Lubie to 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.