Skocz do zawartości

Gra Mod IP Monitoring Właściciel Serwera Opiekun Serwera GameTracker HLTV Połącz
Only DD2 91.224.117.59:27130 erroR.! & PLum ` maJami.
CSGO:MOD 91.224.117.53:27160 erroR.! & PLum Po Pro Stu K0z4K
BF2+4MAPS 54.36.186.16:27195 Slox
BF2MOD 145.239.236.14:27075 Copyrighter
TeamSpeak3 tsgwardia.pl erroR.!
Tabela serwerów @ Copyright by Stara-Gwardia.pl
Zaloguj się, aby obserwować  
Yanke$

Daj się poznać, nie wstydź się!

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Siemka, ta zabawa polega na tym ,iż opowiadamy tutaj trochę o sobie, poszerzamy informacje o naszej pasji, hobby i ulubionych zajęciach. Ponieważ po powitaniu niektórych praktycznie nic o nich nie wiadomo. Oczywiście można komentować posty pozostałych tylko proszę sie tu nie nasmiewac z nikogo

Ja może zacznę interesuje się pierwszą pomocą, wspinaczką linową, nurkowaniem, survivalem oraz strzelectwem. Poniżej kilka zdjęć 

kurs nurkowy

qvvuSDB.jpg

zdjecie z szkolenia na IV Centralnym Zlocie Klas Mundurowych W żaganiu

NKHjy2N.jpg

Strzelnica 2018 po kursie survivalowym

rntXGZ6.jpg

wyjazd na poligon 

DPTO63z.jpg

kurs medyczny (pierwszej pomocy) 2017

gpAZ0Bw.jpg

Edytowano przez 420`~SQN
  • Lubie to 1

Napisano (edytowany)

Hmmm to może ja powiem coś o sobie w takim razie. Nazywam się Paweł każdy to już chyba wie lecz w życiu realnym i w sieci każdy mówi na mnie „septii” nawet koledzy, bracia itd. Interesuje sie trochę handlem, motoryzacja i oczywiście od kilkunastu lat gram w CS 1.6 od jego powstania można powiedzieć. Uwielbiam imprezować i spędzać czas ze znajomymi ( nawet teraz ) lubię squna i często jaram co nieraz wiąże się z moja słaba gra w CS 😂😂  Kiedyś prowadziłem własne serwery teamspeek3 co pewnie mało kto z Was wiedział. Posiadałem ich 16 oraz byłem jednym z współwłaścicieli teamspeek,a polisha Ci co kumają wiedza jaki to był TS. Byłem również J@ sieci na jednej z największej sieci w Polsce lecz nie będę tutaj tego reklamował gdyż moja siecią teraz jest Gwardia😍 jak wrócę do domu może wrzucę kilka fotek. 

Dodam jeszcze ze trafiłem tutaj na serwer z jakiegoś przypadkowego IP co znalazłem w goglach wpisując „gwardia cs” wyskoczyła mi gwardia wbiłem wziąłem IP dd2 i wyszedłem. Grałem około 2 miesięcy po czym na forum zaprosiła mnie Monia z która wcześniej oczywiście zaprzyjaźniłem się na serwerze. Wbiłem na forum pod namowa kogoś z serwera złożyłem podanie o Admina chyba to była Monia właśnie, złożyłem podanie o Admina zostało zaakceptowane i potem już jakoś zadomowilem się tu na dłużej 😀😀 był to podobny okres czasu jak naszego Suporta Majamiego w podobnym czasie tutaj dołączyliśmy i jak widać jestesmy do dnia dzisiejszego 👍😉 pozdrawiam resztę wiecie

Zapraszam kolejnych do zabawy !!!

Edytowano przez 420`~SQN

To ja se cuś opowiem to tak my name is Krystian i have 19 age to ten dobry inglish :D ale do rzeczy

Moja przygoda z grami zaczeła sie jak miałem jakies no nwm 4 lata, wtedy pamiętam grałem pierwszy raz na amidze i pegzusie to byli czasy nie to co teraz....

moimi pierwszymi grami były mario i jakies tam ptaki co sie szczylało i sie zabijało. Z czasem czyli wieku gdzies około 6 lat dostałem swój pierwszy komputer uwaga winodws 95 był tak mega wolny że modliłeś sie tylko żeby sie odtworzył pamiętam wtedy były popularne gry na przeglądarke ale oczywiście musiałem mieć GTA SA i pudełko tej gry mam do dzisiaj,  win 95 o dziwo dawał rade tylko mulił sie nieco ale to wybaczyłem mu ^^ i po jakimś czasie trafiłem własnie na cs 1.6 i do teraz gram w niego <3  i nigdy mi sie nie nudzi ^^ pamiętam też grałem w cs source ale to tam chwile wazniejszy był cs 1.6 a nie jakieś kanapeczki !  Z czasem zacząłem sie interesować nad budową serwera oraz jego działaniem i funkcjonowaniem i dzieki mojej ciekawości narodziło sie wszystko od 11 roku życia mam przyjemność tworzyć serwery itp jeśli chodzi o strony to jakoś w 2 gimn sie tym zacząłem interesować i tak już zostało ^^  Mimo że wiem że mój zasób wiedzu w programowaniu jest zerowy :D ale mimo wszystko udaje mi cos zrobić z niczego z reguły jestem leniwy i mimo że umiem i wiem jak zrobić poprostu mi sie nie chce w języku informatycznym mówi sie na to leniwy administrator i taka jest prawda :D no to tak swojej karierze miałem juz dużo sieci swoje prowadziłem swoje robiłem :D Obecna sieć jest chyba już moją ostatnią przygodą na chwile obecną dlatego bede sie starać żeby była jak najdłużej ^^ W miedzy czasie też grałem w klubie Elana Toruń jak byłem mniejszy teraz wierny kibic od dzieciaka ^^ Uczeszczam również na siłownie dla mnie jest to przyjemnością prowadze nudne życie czasem jakaś zadymka jest ^^ No w sumie nwm co tam jeszcze opowiedzieć kocham to co robie i nie przestane   ^^<3

Także kobitki jestem jak to sie mówi do wzięcia :D:D może rolnik ze mnie żadyn ale liczą się chęci :DDDD

a tu macie takie se zdjęcie

ZKS Elana Toruń

Zdjecie takie bo tak i tyle w temacie jak wszyscy to wszyscy

45179573_187818775431850_2147255860114489344_n.jpg

• Lubie to 1

To ja o sobie też coś powiem.

Nazywam się Radek, w marcu kończę 17 lat. Interesuję się historią, grami no i asg. Moją pierwszą grą było strzelanie do kaczek na telewizorze poprzez zabawkową strzelbę. Nie pamiętam jaka to była konsola ale tylko ta gra na niej chodziła. W cs'ka gram od 10 roku życia kiedy kolega pokazał mi tą grę :P. Co do asg to ludzie w mundurach latają po lesie, w jakimś budynku lub innym odseparowanym miejscu i strzelają do siebie z kulek. Brzmi to dziecinnie lecz nikt z was nie chciałby dostać w twarz z takiej kulki (blizny potrafią zostać).  Na tą sieć trafiłem na samym początku lecz nie tworzyłem konta, ponieważ nie wiedziałem czy tu zostanę. No i na początku nie zostałem. W trakcie kiedy tu siedział boszama, shinigami lou itp. to ja sobie byłem J@ na innej dość sporej (wtedy) sieci. Koniec końców latając po różnych sieciach na różnych posadach trafiłem tu z powrotem. Widziałem, że to forum kuleje w porównaniu do tego co było kiedyś i i ciągle myślę jak pomóc tej sieci.

A tu walnę sobie moje zdjęcie robione samemu sobie, ponieważ nie chce mi się w sobotę jechać na strzelankę.

rMogFd8.jpg

• Lubie to 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.