Skocz do zawartości
Witaj Graczu! na Stara-Gwardia.pl i Razem z nami twórz Społeczność!

Nasi partnerzy

Ogłoszenia

• Ważne
    Głosowanie na serwery Stara-Gwardia.pl
  • Ważne
    Regulaminy Stara-Gwardia.pl
  • Free
    Rekrutacja na Forum Stara-Gwardia.pl
encode

Przebieg rozwoju jak i sytuacje związane z naszą Siecią[Zamknięty]

Polecane posty

Witajcie, jak zdążyliście zauważyć grono sie nam nieco jak i bardzo kurczy. Ostatni czas nie należał do najlepszych dla życia naszej sieci tak naszej bo to my ją tworzymy każdy z nas każdy graczm, user każdy coś tu po sobie zostawia.

Tak jak już wspominałem ostani czas należał myśle do najgorszego w życiu całego forum. Powiem może coś o serwerach, jak mogliście zauważyć niecałekiem dawno nasze serwery dostawały ataki ddos mimo że mamy zabezpieczenia to jednak one doszły oczywiście ustały, po jakimś czasie niestety ale znalazłem luke w jednym z pluginów i jednym z tych ważniejszych oczywiście usunałem go lecz w dla bezpieczeństwa wyłączyłem. Teraz jak widzicie serwer dobrze jakoś funkcjonuje. Druga sprawa tyczy sie CSGO:MOD zastosowałem poprawek zmian itd moim zdaniem gra sie wysmienicie! :) Nikt z użytkowników nie narzeka na funkcjonaloność oraz rozgrywke na serwerach. Problem jest również inny mam na myśli ta sytuacja co miała miejsce niedawno, co za tym idzie zostaly wprowadzone w życie dwa pożegnania myśle że bolące bo ci dwaj ludzie bardzo sie starali moim zdaniem mówie tu o @ZRB który był i pozostał nam wierny oraz mówie też o @Slox który zgodził sie na przyjście do nas oraz zabawy razem z nami za co jestem mu wdzięczny ^^

To do rzeczy więc tak ostatnio miało miejsce myśle dośc moim zdaniem złe zachowanie o poglądach nie rozmawiamy bo kazdy ma inne ale prowadzimy można powiedzieć jakomś działalnośc tak? I myśle że jakby byli to prezesi poważnych firm to by na to nie pozwolili, mówie tutaj o tej sytuacji

Okej dobrze użytkownik podaje sie za człowieka z kraju arabskiego okej powiem są ludzie którzy ich poprostu nie nawidzą  i są ci co nie mają do nich nic , szczerze ja jestem pośrodku bo są ludzie źli i dobrzy.

To tak wysłuchałem obu stron tzn zapoznałem sie dokładnie ze sprawami wysłuchałem opcji tego który został pokrzywdzony i tego który wymierzył sprawiedliwość (Juz staram sie być poważny ponieważ działalnośc o która sie staramy może jebnąć)

Jedna strona mówiła że on zaczął prowokować czyli wymuszał presje i admin nie wytrzymał jest dla mnie to zrozumiałe i tak mogło sie wydarzyć.

Druga strona jak przeczytałem okarża o niesłuszne o zbanowanie itd.

Jak wiemy każdy może mówić inaczej myśle że stanie po stronie tej i tej rozumiem oby dwóch wiem jacy są ludzie oraz jak sie zachowują nie mam styczności z sieciami i zarządzaniem od dzisiaj tylko od kilku dobrych lat i wiem jak to jest gracz bedzie chciał upokorzyć admina a admin bedzie chciał upokorzyć gracza, sprawa jest następująca że jeśli pojawia sie taka sytuacja to admin może takiego gracza zbanować  na określony czas podany w regulaminie admina

lub też jest opcja zmutowania go permanentnie lub też na mape podkreślam są to komendy:

- amx_permmute_menu - komenda daje mute permanentny

- amx_mute2_menu - komenda na mutowanie na mape

Uważam że jedna i druga strona zajebała w akcji całkowicie...

Jeśli zdaża sie taka sytuacja to nie rozwiązujemy tego publicznie tylko prywatnie na pw lub jeśli mamy w swoją strone prowokacje starmy sie unikać czyli zablokowywujemy i staramy sie dotrzeć do niego sami czyli piszemy i rozmawiamy z tą osobą uważam że forum nie powinno być do kłótni bo dużo osób na to ma wgląd ci co są z nami i ci nowi, jest takie powiedzenie nie tykaj gówna bo śmierdzi.

Uważam że @` maJami. zasługuje na kare bo dał sie łatwo sprowokować oraz no jak widzieliśmy pod wplywem emocji nie oszczędzał w słowach. Myśle że przemyślisz swoje zachowanie jeśli chcesz pogadać zawsze mozesz pisac

tak samo dotyczy sie to @joolz jesteś spoko mordą ale czasem też przeginasz i dobrze o tym wiesz, jako że my utrzymujemy dobre relacje ale również też swoje poglądy powinieneś zostawić dla siebie  tak samo jak osoba wyżej wymieniona

Ja was bardzo lubie chłopaki ale minimum godności oraz powagi sie należy nie mówie że cały czas trzeba być poważnym, dla mnie jako osoby która reprezentuje to wszystko tak samo jak i dla @PLum  nie jest to przyjemne.

My mamy chłopaki tworzyć tą sieć tak samo zwracam sie do wszystkich, adminów jak i graczy to my wszyscy tworzymy sieć... uważam że @` maJami. @joolz powinniście okazać minimum szacunku dla mnie i @PLum jak i dla tych co są razem z nami. Widzicie społeczność nam ucieka  serwery powoli wieją pustką wiecie dobrze że ostatnio nie działo sie zbyt dobrze ale mimo wszystko trzeba utrzymywać i żyć w dobrych relacjach z użytkownikami poprostu z ludźmi, lubie was i szanuje ale są pewne granice których się nie przekracza i tym momencie jest mi nadwyraz przykro że czasem nie umiecie powstrzymać się i poprostu olać. Przykro mi jest też z tego powodu że odchodzą też i ludzie to nie jest wasz tylko powód to jest też mój i @PLum bo to my nie zadbaliśmy o pilnowanie itp . Ale to sie zmieni mam nadzieje że moje wypociny dotarły do tych co chciałem żeby dotarłem i do tych co chcieli usłyszeć coś na ten temat. Pisze to ponieważ nie podoba mi sie to.

Uważam @` maJami. @joolz że powinniście przeprosić za to nie mnie czy @PLum ale też tych dla których powinniście być wzorem-autorytetem.

To wszystko co miałem do powiedzenia myśle że wyciągniemy wniosek wszyscy.

To wszystko, Dziękuje

Administrator Stara-Gwardia.pl

• Lubie to 3
  • Super 2
  • Pomocne 1

Co do czynów myśle że dam ostatnią szanse myśle że ona jakoś da to myślenia i skłoni do tego żeby pomyslec na tym co sie robi

No cóż myślę że Krystian ma rację - a jeśli nawet ktoś przegina dla zabawy (jak ja dzisiaj) czy po prostu jest jakis dziwny to wystarczy ban ale z powodem "Kultura" nie ma co wymyślać jakiś niedorzecznych powodów bo co to da? Rozumiem że czasem emocje poniosą ale jestem też zdania że to od nas zależy czy damy sobą manipulować i dawać się ponosić prowokacją jakiś dzieci :) Odnośnie przeprosin wg mnie to bez sensu - bo co to da że jeden czy drugi przeprosi jak tamten nie przeprosi bo go zwyczajnie już tutaj nie ma :) Należy po prostu nie dawać się sprowokować - a jeśli mamy zły dzień to od razu dajmy bana na 5 minut dla tego delikwenta bo w końcu emocje nas poniosą i skończy się jak zwykle że to admin nje umiał zachować emocji i nie zna się na żartach :) Najlepiej od razu ukrócić debilne zaczepki innych graczy :) Tyle ode mnie :)

Wg. mnie za takie przewinienia powinna być surowsza kara... no ale ok. Każdy ma gorszy dzień i może dać się sprowokować, no ale zachowania rasistowskie, bo takie były ani nie rozwiązują konfliktu ani nikomu nie pomagają. Można kogoś nie szanować ale zostawcie to dla siebie. Jako admini na serwerze czy forum pełnicie pewną funkcję, która zobowiązuje do dawania przykładu. Wpomnę tylko, że publiczne poniżanie kogoś ze względu na pochodzenie czy relogię jest w Polsce karane.

Jeżeli ktoś nie lubi ludzi pochodzenia innego i jest adminem czyli biorąc to funkcję akceptuje regulamin:

"2. Admin musi dawac dobry przykład"

I sobie nie radzi niech odejdzie z tej funkcji.  Nie tyczy to się wspomnianych osób. Ale jeżeli przeszkadza wam np. Arab wystarczy nie jeść u nich kebaba, i sami uciekna gdzie indziej bo tutaj nie zarobią, taka rada. 

4 minuty temu, PLum napisał:

Jeżeli ktoś nie lubi ludzi pochodzenia innego i jest adminem czyli biorąc to funkcję akceptuje regulamin:

"2. Admin musi dawac dobry przykład"

I sobie nie radzi niech odejdzie z tej funkcji.  Nie tyczy to się wspomnianych osób. Ale jeżeli przeszkadza wam np. Arab wystarczy nie jeść u nich kebaba, i sami uciekna gdzie indziej bo tutaj nie zarobią, taka rada. 

Ja jem kebsy u polaków <3

• Super 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.