Skocz do zawartości
Witaj Graczu! na Stara-Gwardia.pl i Razem z nami twórz Społeczność!

Nasi partnerzy

Ogłoszenia

• Ważne
    Głosowanie na serwery Stara-Gwardia.pl
  • Ważne
    Regulaminy Stara-Gwardia.pl
  • Free
    Rekrutacja na Forum Stara-Gwardia.pl
NeQ

[UBT] Marshallek <3 ?[Odrzucone]

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Imię: Jakub

Doświadczenie: Byłem na jednej sieci ubt nawet opiekunem ubt wiec jest jakieś :D 

Link do banid: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:219929821

Czy posługiwałeś się AmxBans? : Tak

Ile dziennie godzin spędzasz na forum? : godzine, dwie

Coś o sobie :  Nazywam sie Jakub mam 16 lat mieszkam w Gdańsku interesuje mnie głównie sport ale tak poza tym informatyka też :) 

Dlaczego akurat ty powinieneś zostać członkiem UBTeam?  Ponieważ nie ma nikogo na tym stanowisku a by najmniej nie widze i chce pomóc jak najlepiej tylko potrafie a jeżeli chodzi o moją range Redaktor to pierwszego grudnia bedzie już coś grubszego zrobionego ;) A widze że tematy stoją po ileś minut lub godzin nawet.

Edytowano przez Marshallek <3

1 godzinę temu, Marshallek <3 napisał:

Dlaczego akurat ty powinieneś zostać członkiem UBTeam?  Ponieważ nie ma nikogo na tym stanowisku a by najmniej nie widze i chce pomóc jak najlepiej tylko potrafie a jeżeli chodzi o moją range Redaktor to pierwszego grudnia bedzie już coś grubszego zrobionego ;) A widze że tematy stoją po ileś minut lub godzin nawet.

Tematy w dziale redakcji stoją po kilka dni, tygodni a nawet miesięcy. Jak na razie jestem na nie, bo nie ma aż tyle roboty przy tym. Chcesz pomóc ? To zajmij się redakcją jak należy. Jest sporo tematów i zabaw, które wygasły przez zaniedbanie redaktora. Przejrzyj sobie dobrze forum a sam zobaczysz o czym mówię. 

Jak dla mnie nie potrzebny jest nowy ubt. Aktualnie jestem na nie.

Niestety na nie, na tą chwilę.

Jesteś redaktorem to rób to co do Ciebie należy, rozkręć to forum :)

Ubt może i nie ma, ale tu potrzebna jest osoba trochę z większa ilością czasu i stażem na forum.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.