Skocz do zawartości
Witaj Graczu! na Stara-Gwardia.pl i Razem z nami twórz Społeczność!

Nasi partnerzy

Ogłoszenia

• Ważne
    Głosowanie na serwery Stara-Gwardia.pl
  • Ważne
    Regulaminy Stara-Gwardia.pl
  • Free
    Rekrutacja na Forum Stara-Gwardia.pl
joolz

Pr0pozySzyn[Zamknięty]

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Zgłaszam się do szanownych adminow oraz opiekunow i wlascicieli z prosba o wgranie do amx pluginu  " INVISIBLE SPECTATOR".

Plugin dzieki ktoremu po wpisaniu amx_niewidka , admin jest niewidoczny dla graczy , lecz jest na serwerze. Nastepnie po ponownym wpisaniu admin moze dolaczyc do gry. 

Dla przykladu , przed nowa runda jest ktos podejrzany , kampi , cos odwala. Wpisuje amx_niewidka w konsole po czym pokazuje ze gram , a jestem na spekcie i nikt tego nie widzi. Mysla , ze gram. Latwiej mozna dojsc do tego kto kampi a kto nie poniewaz widzac ludzi na spekcie (adminow) , wiadomo ze nie beda kampic czy robic czegos wbrew zasadom. Pozniej po banie , kicku czy tez braku czegokolwiek wpisuje ponownie amx_niewidka i dolaczam do gry. 

nie wiem jak prosciej wytlumaczyc ale mysle , ze to sie przyda chocby chcac popatrzec na stalych graczy czy ktos sie pali czy nie , nie bedac na spekcie a w grze. Tzw 100% mozliwosci sprawdzenia bez niczyjej wiedzy :)

lepsze to niz zmieniac nicki lub kombinowac. 
Czekam na opinie. <3

edit. PACZKE OWĄ POSIADAM W RAZIE WU :)

Edytowano przez joolz
  • Lubie to 1

to ma sens kochaniutki można wgrać :3

• Super 1

Jak nie walniesz to nawet dobry pomysl masz :P kazdy zna adminow, gdzie nas za wielu nie ma. Jak najbardziej mozna wprowadzic .

• Zabawne 1

Pomysł dobry tym bardziej, że masz ową paczkę ;) Jestem za.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.