Skocz do zawartości
Witaj Graczu! na Stara-Gwardia.pl i Razem z nami twórz Społeczność!

Nasi partnerzy

Ogłoszenia

• Ważne
    Głosowanie na serwery Stara-Gwardia.pl
  • Ważne
    Regulaminy Stara-Gwardia.pl
  • Free
    Rekrutacja na Forum Stara-Gwardia.pl
Zaloguj się, aby obserwować  
MisQuZii

Pod widelcem #10

Polecane posty

5acf813525b50_Podwidelcem.png.f453d53ae21219f7acf1c51af6f3cc7b.png

Witam w zabawię, która nazywa się "Pod widelcem". W niej krytykujemy i chwalimy wybraną przeze mnie osobę. Wszystko jest anonimowe więc oceny i krytyka przeważnie jest szczera. Wybraną przeze mnie osobą jest @septii.

Osoba numer 1:  Nie znam go 😛 kilkilka razy na forum go widzialem i na serwie chyba dd2 wydaje sie w porządku :)

Osoba numer 2: Nie znam xd

Osoba numer 3: Septii to w porządku facet, sympatyczny, miły zawsze gotowy by komuś pomóc zawsze mogłam liczyć na jego pomoc tak samo jak i on na moją, bardzo dobrze wykonuje swoje obowiązki jako moderator i mam nadzieję, że kiedyś awansuje wyżej :)

Osoba numer 4:  Jest całkiem niezłym graczem, poza tym jest miły i sympatyczny :) Stara się wykonywać powierzone mu obowiązki tutaj na forum a to się szanuje bo nie wiele jest tutaj takich osób :)

Osoba numer 5:  Według mnie Septii to sympatyczna, pomocna, rozsądna i sprawiedliwa osoba. Chyba jako jedyny nie 'panoszy' się, z powodu wyższej rangi.

Osoba numer 6:  O septii ! Na pewno dużo jara bo czasami ciężko rozszyfrować o co mu chodzi xD Ogólnie gość w porządku choć trochę leniwy. Kiedyś sporo się angażował, teraz widzę, że już mu się chyba nie chce ;P. No i czasami się za bardzo wczuwa to co robi :D. Pozdrawiam :)

• Super 3

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować