Skocz do zawartości
Witaj Graczu! na Stara-Gwardia.pl i Razem z nami twórz Społeczność !
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

PROPOZYCJE[Zamknięty]

Polecane posty

Witam. Chciałbym przedstawić parę propozycji dotyczących zmian na forum. Każdy może wyrazić swoje zdanie.

1. Zmiana nazwy Administrator na Właściciel

2. Podzielenie rangi SUPPORT TEAM na dwie nowe - Head Admin, Junior Admin - tutaj już tłumaczę. Nowa osoba wchodząca na forum może pomyśleć, że członek z support team jest kimś kto ma tylko pomagać w sprawach np. gdzie napisać odwołanie itp. (Tutaj wspomnę ze miałem taką sytuacje z dwoma kumplami na ts, myśleli ze support pomaga w takich sprawach i nie mają dostępu do forum, a każdy kto jest na sieci trochę dłużej o tym wie, że mają). Również dodanie rangi Junior Admin pomoże odróżnić kto jest takim adminem, który po awansie z moderatora dostaję wyższa range, oraz odpowiedzialność, a kto jest Head Adminem i on jest osobą najbardziej zaufaną na sieci zaraz po właścicielach. W skrócie nowe rangi, ładniejszy design, każdy z owych rang może mieć inne obowiązki.

3. Tutaj uważam ze ta propozycja powinna przejść jak najbardziej. Dodanie testu na UBT ! Już nie raz za mojej kadencji spotkałem się z osobami, że tak powiem idiotami, którzy sobie przyszli na UBT i nic nie ogarniają tylko piszą do mnie co i jak, a w podaniu przecież napisali, że pełnili już tą funkcję (nie będę pisał kto).  Mogę wam zrobić taki test, to nie problem. A i tutaj dodaje, że admnistracja najlepiej po dodaniu owego podania, niech blokuje post, żeby się nikt nie wypowiadał, a po napisaniiu testu niech decyduję czy przyjęty czy nie.

4. Dodanie tego działu "ODBIERZ GRUPĘ" już raz pisałem taką propozycje, lecz nie przeszła, przecież ten dział jest do tego stworzony, aby odebrać rangę. Po przyjętym podaniu wejść w dział (a i ktoś będzie musiał zrobić wzór ) najlepiej niech administrator zrobi jeden temat w którym będą ludzie w komentarzach pisali post, a administracja poprzez notatkę będzie pisać "dodane".

5. Tutaj chyba opcja która wątpię, że przejdzie, ale co na 2 sieci tak jest. Moderator dostanie prawa do obsługi forum ( chodzi mi tutaj o zdjęcia warnów, dodanie rangi ) wiem ze wtedy moderatorzy poczują się pewnie, lecz to też odciąży trochę administrację, a owa ranga będzie miała więcej do robienia i będzie więcej miejsc na moderatora ( bo obecnie jest tylko 1 :().

6. Dodanie działu do redakcji " Własna twórczość"

7. Fajnie, by było gdyby grafik był zobowiązany raz na jakiś czas stworzyć poradnik do danego programu graficznego czy coś, może to, by czegoś innych nauczyło.

8. Dodanie działu ,a wraz z nim tematu o nazwie np "Darmowe usługi" albo "Wygraj vipa" gdzie raz na tydzień administracja dodawała, by post a w nim, aby ktos napisał numerek od 1-50, a po tygodniu za pomocą maszyny losującej wybrać jeden z numerków, jak ktoś trafi owy numerek to wygrywa vipa na np. 14dni.

Proszę o solidne przemyślenie owych propozycji i nie odwalenie ich "na bok"

Dziękuję za uwagę, pozdrawiam VeN ;)

• Lubie to 2
  • Pomocne 2
By ` мαנαмι ツ,

Zaraz szczegółowo się do tego odniosę ;)

1 - Jestem jak najbardziej za. Dobry pomysł i odciąży to troszkę Encode.

2 - Również jestem za. Ładnie to objaśniłeś.

3 - Tutaj troszkę jest kłopot ponieważ na każdej sieci panuja inne zasady dawania ub. Np na poprzedniej sieci nie banowaliśmy za modele które nie ułatwiały gry, a tutaj jest inaczej. Ale można wdrążyć takie coś dla testu.

4 - Tutaj nie wiem czy się pomyliłeś czy coś, ale chodziło Ci o dział gdzie nowo przyjęty np na Admina będzie mógł prosić o rangę? A gdy ją otrzyma dostanie odpowiedź w swoim poście tak ?

5 - Zbędę troszkę bo zrobić się syfik. Zrobił bym rekrutację na dodatkowego moderatora by odciążyć @~Justyna~ Czy @` мαנαмι ツ

6 - Tak

7 - Może nie poradnik ogólny do danego programu graficznego ale np- Jak dobrać odpowiedni render czy coś to owszem jestem za.

8 - Taki totolotek :) Dobry pomysł, a juz najlepiej napisać skrypt który będzie sam losowal liczby :)

• Lubie to 1

1. Jestem za.

2. Nie mam nic przeciwko w sumie sama nad tym myślałam niedawno. 

3. Tutaj się także z Tobą zgodzę, często członkowie UBT składają podania, a potem nie wchodzą na forum, a jak już to raz na miesiąc,a w dodatku tak jak to opisałeś kompletnie nie znają się na rzeczy, pomimo tego, że zupełnie co innego napisali w podaniu. 

4. Wiem o co chodzi podobnie było na poprzedniej sieci, której byłam np.Opiekun serwera gdy przyjął podanie mógł napisać w temacie aby dodać adminowi rangę na forum. Całkiem dobry pomysł. 

5. Moderator powinien mieć dostęp do takich rzeczy jednak to już zależy od właścicieli, bo to jest różnie. 

6. Nie ma problemu. 

7. Niby w porządku jednak czy to będą robić to nie wiadomo :) 

8. Tutaj także jestem ZA. 

Dzięki za propozycje :) 

• Lubie to 1

1. Jestem za. 

2. To jest świetny pomysł. Wszystko stałoby się bardziej czytelne a nowi użytkownicy od razu wiedzieli by do kogo się zwracać w razie potrzeby.

3. Również jestem za dodaniem takiego testu. I też o tym kiedyś myślałem a nawet rozmawiałem z jedną osobą z tej sieci na ten temat. Bardzo fajny pomysł.

4. Pomysł całkiem całkiem, ale czy to nie wprowadzi zamieszania ? 

5. Jestem tego samego zdania co @~Justyna~. Według mnie moderator powinien mieć dostęp do tego. Nie mówię tu o pełnym dostępie, ale tylko do wyznaczonych działów i zadań.

6. Dodanie takiego działu może być dobre, ale trzeba się określić na czym to polega i jakoś to ładnie wykombinować.

7. @~Justyna~ Otóż to.. To, że będzie zobowiązany, to nie znaczy, że będzie to robił. Kwestia przemyślenia tematu.

8. I to kolejny świetny pomysł. Było już kiedyś tutaj coś podobnego, mianowicie loteria lotto. Ludzie wybierali 6 cyfr i co jakiś czas było losowanie a do wygrania VIP. Problem w tym, że mało kto wygrywał, bo było za dużo liczb. Pomysł z 1 liczbą z 50-ciu jest bardzo fajny.

• Lubie to 2

1. Jestem Za

2. Za nawet bardzo usprawni to prace i ustanowi jakiś harmonogram.

3.  Oczywiście że coś takiego powinno wejść powody są wyżej.

4. Jestem do tego nastawiony nautralnie lecz nie do końca może rozumiem ocb

5. To zależy od właściciela, lecz byłbym jak najbardziej za.

6. hmmm można spróbować lecz chyba to co w stylu wasze prace itd skoro jest w Grafice to czemu by nie zrobić tego w redakcji. Zawsze fajnie jest poczytać jakieś newsy z życia sieci.

7. @~Justyna~ wyjaśniła. Liczą się tu chęci.

8. Jak najbardziej za.

• Lubie to 1

1. Da sie zrobić

2. Jestem za

3. Jestem za

4. ZA

5. Za szybko moim zdaniem na to

6. Da sie zrobić

7. Nie mam nic przeciwko

8. Z czasem można coś takiego zrobić

• Lubie to 1

A propo grafiki to na feriach ogarnę jakieś poradniki i wstawię jakąś galerię. Aktualnie nie mam czasu na to.

• Lubie to 1

Nie mogłem edytować //

@encode  Tak tutaj masz racje na forum nie wieje tłumem, lecz dodanie owych rang rozprostuje ład i grupy na forum. Jakby to było wprowadzone to tylko Ty byś mógł kogo umieścisz jako Junior Admin, a kogo jako Head Admin.

• Lubie to 1

mi sie podoba. Glownie opcja z ubt czy tez adminami. Jakis test mozna wprowadzic, do tego pdpkt. 4 tez za. wszystko za

• Lubie to 1

Większość propozycji zostało przyjętych oraz zrobionych nad resztą jeszcze się zastanowimy, a może wejdą w życie sieci w późniejszym czasie :) Dziękujemy za propozycję @VeN

• Lubie to 1

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.