Skocz do zawartości
Witaj Graczu! na Stara-Gwardia.pl i Razem z nami twórz Społeczność !
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  

Pod Widelcem #12[Zamknięty]

Polecane posty

5acf813525b50_Podwidelcem.png.f453d53ae21219f7acf1c51af6f3cc7b.png.c0fb3cb289ec246fff3549439031bca9.png

Witam, to kolejna część serii "Pod Widelcem" w tej zabawie chodzi o to, że ja wybieram osobę, a następnie pytam innych użytkowników sieci co o niej sądzą.  Wszystkie wypowiedzi są anonimowe. 

Osobą wybraną została Redaktor Naczelny oraz Junior Admin: ~Justyna~

Osoba numer 1: Justyna... bardzo fajna kobieta. Miła, zrównoważona, zaangażowana, która wie czym kaczuszka wodę pije ;). Świetnie wykonuje swoje obowiązki związane z forum. Redakcje prowadzi niemal perfekcyjnie. Jednak  chyba musi zaczerpnąć u mnie lekcji strzelania na dd2, bo troszkę jej nie wychodzi i wtedy nasza Justynka się denerwuje. Bardzo serdecznie ją pozdrawiam i gorąco całuje. Twój anonimowy wielbiciel M.R. ;d

Osoba numer 2: O kuźwa pani prezes  Hmm jedna z osób która coś robi na tym forum  Zawsze jej gazetki czy inne tematy są na bardzo przyzwoitym poziomie  Oby tak dalej - żeby nie utraciła dziecięcej radości - chociaż w sumie jak coś to kupie jej wedel 

Osoba numer 3: Hmmm Justynka to krótko mówiąc "super babka", bez Niej ta sieć inaczej pracuje i jej nieobecność była odczuwalna gdy Jej zabrakło.  Jest bardzo pracowita co widać na każdym jej kroku. Cieszę się że jest Junior adminem i razem z Radkiem tworzą solidną czołówkę Administracji.  No i pozwoliła mi ostatnio na moją zachcianke 👍😂 pozdrawiam Ją serdecznie i Ciebie również 

Osoba numer 4: Niewiem nie znam nie ubliżam 😜

Osoba numer 5: Kojarzę ją prawie odkąd jest na forum. Miałem z nią styczność wiele razy i wiem, że dość łatwo ją obrazić. Po za tym jest bardzo miła i pracowita osobą.

Osoba numer 6: Cześć  Justi miła i sympatyczna dziewczyna , pomocna prze de wszystkim  no nic dodać nic ująć  

Osoba numer 7:Jutyna, bardzo sympatyczna dziewczyna, szanowna lubiana osoba na tej sieci  No cóż mogę o niej więcej powiedzieć, na pewno nie da sobie w kaszę dmuchać. 

Osoba numer 8:Cicho ciemna  z dziewczynami raczej nie lubi grać  a może bardziej rozmawiać  gracz średni 

Osoba numer 9: Justynka to kolejna osoba z forum, którą znam raczej słabo. Mimo to nawet bierny użytkownik forum zauważy że dziewczyna się bardzo stara, poświęca wiele swojego wolnego czasu. Przez dłuższą chwilę sama nakręcała forum i to głównie dzięki niej coś się działo.
Justynko jesteśmy Ci wszyscy bardzo wdzięczni.

Osoba numer 10: Justi Justi, bardzo miła, kochana dziewczyna wykonująca swoje obowiązki na forum bardzo, bardzo dobrze :) wklada w to bardzo dużo pracy, oraz swojego wolnego czasu :) Sympatyczna można z Nią porozmawiać a takze sie posmiac :) tak trzymaj Justynia i  sie nie zmieniaj ! 

• Super 1

Dziękuję wszystkim za miłe słowa :) 

Osoba numer 8 - Wcale tak nie jest, że nie lubię grać z dziewczynami, bo lubię grać zarówno z chłopakami jak i z dziewczynami, a zwłaszcza z tą wariatką @Paula :D<3 

Świetna robota Paula oby tak dalej :) 

• Super 1

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować