Skocz do zawartości
Witaj Graczu! na Stara-Gwardia.pl i Razem z nami twórz Społeczność !
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

DAJ SIE POZNAC #4[Zamknięty]

Polecane posty

Napisano (edytowany)

" Tysiąc milionowa podróż, zaczyna sie od pierwszego kroku"

😈 DAJ SIE POZNAC😈

Witam wszystkich Gwardzistow, na Naszej sieci jest duzo osob -Weteranow sieci jak i tych nowo przychodzących. W tym temacie, chciałabym żeby każdy z Was dał się poznać. Będziemy zadawać 3 pytania, a Wy w odpowiedziach będziecie opisywać siebie, wasze cechy, zainteresowania, styl zycia itp. Zapraszam wszystkich do zabawy i zaangażowania się, którz wie może poznacie swoja milość u Nas xD 😂        w tym watku, mozemy sie posmiac, pozartowac oraz otworzyc sie na innych :)

Zaczynamy już czwartą serie pytań :) jesteście gotowi ? no to jedziemy robaczki ! 

1. Posiadasz rodzeństwo ? jak tak jak mają na imię? ile mają lat? 

2. Gdybyś mógł zmienić jedną rzecz w sposobie, w jaki byłeś wychowywany, co by to było?

3.  Podczas dzieciństwa każdy miał swoje wypadki oraz upadki xD co najśmieszniejszego zrobiliście kiedy byliście mali ? co wam utkwiło w pamięci ? podzielicie się z Nami to historią ? 😂

dziecko.thumb.jpg.71408e8a29b3e9a6d75fa1ad5cac944f.jpg

Edytowano przez Paula

1. Tak, Ola 18, Paulina, 21

2. Nie mam pojęcia 😛

3. Nasikałem koledze do plecaka, w przedszkolu xD

• Zabawne 1

1. Posiadasz rodzeństwo ? jak tak jak mają na imię? ile mają lat? - Jedynak.

2. Gdybyś mógł zmienić jedną rzecz w sposobie, w jaki byłeś wychowywany, co by to było? - Nic bym nie zmieniał. Albo brak kar na wychodzenie na dwór.

3.  Podczas dzieciństwa każdy miał swoje wypadki oraz upadki xD co najśmieszniejszego zrobiliście kiedy byliście mali ? co wam utkwiło w pamięci ? podzielicie się z Nami to historią ? 😂 - Wypadłem z rozpędzonego samochodu, zaglądaliśmy z kolegami kobietom pod spudnicę. Wpadłem do bytomki bo chcieliśmy wepchnąć na mostku kłodę do bytomki i zrobiłem o jeden krok do tyłu za dużo i tak skończyłem kąpielą w bytomce.

• Zabawne 1

1. Tak. Dawid 18

2. Surowsze kary za złe oceny.

3.  Jak miałem z 5 lat to w trakcie snu zamiast do kibla to nasikałem do szafki pod zlewem. Zauważyli to rodzice dopiero rano jak się obudzili jak już w całym domu śmierdziało.

1. Tak, mam dwóch starszych braci. Marcin 26 lat, Paweł 23. 

2. Raczej nic bym nie zmieniała. 

3. Rzucałam żołędziami w moich sąsiadów :D Sąsiedzi pili sobie tam kawkę, herbatkę itp, itd. Ja schowałam się za zagrodą gdzieś w krzaczkach i zaczęłam je sobie podrzucać nie ukrywam parę razy im się oberwało :D Po chwili postanowili sprawdzić co i jak więc ja szybko schowałam się za najbliższym samochodem koło domku, ale niestety przyłapali mnie, a ja uciekłam do domu. Za jakiś czas sąsiedzi przyszli do mojego domu i powiedzieli moim rodzicom, że Justynka rzucała żołędziami :D Bałam się jak nigdy, ponieważ nie wiedziałam jak moi rodzice na to zareagują, ale na szczęście nie było najgorzej :D No i jeszcze przez przypadek rzuciłam ziemią moją kuzynkę dostała prosto na głowę ups. Było dużo takich wpadek, przypałów, ale lepiej już nie będę nic mówić byłam dziwnym dzieckiem :D 

Tak :) Ula 20 lat
Nie wiem trudno powiedzieć ^^
ukradłem tacie flaszke i z kolegą wypiliśmy we 2 XD miałem wtedy 7/8 lat ^^ podobno sąsiad nas znalazł gdzieś koło jego domu i nas odwiózł ^^

1. Mam 2 siostry, Ola 26 lat i Gosia 35 ;)

2. Raczej nic.

3. W wieku około 4-5 lat pomalowałem ojcu przednią szybę w samochodzie farbą olejną na biało, resztę farby wylałem siostrze na głowę.

• Zabawne 1

1. BRAK

2. Rodzice dobrze radzili, mogli mieć tylko więcej determinacji :)

3. Wybiłem z "pukawki"(rurka z balonem/kondomem na końcu) DUŻO szyb w oknach sąsiadów. Było przejebane :D:D:D

Siostra Agata 31 i Kuba 12 wielki gracz CS . Haha 

Zmienilbym cos np szanowanie wartosci chocby pieniądza .

Najglupsza ? Spotkalem się z dziewczyna ktora jest przesliczna. Poszedłem z Nia na jakas dziwna randke i skoczyla mi na plecy na barana... ale moj brzuch byl pelny i po nacisku na cialo moj tylek... boooom hahaha ogromny huk i mina Jej zrzedla 😅😂

• Zabawne 1

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.