Skocz do zawartości
Witaj Graczu! na Stara-Gwardia.pl i Razem z nami twórz Społeczność !
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1.Nick osoby zdegradowanej: @` SAS

2.Z jakiej rangi została osoba zdegradowana: Head Admin/ Opiekun serwera

3.Na jaką range osoba została zdegradowana: Opiekun UBT/UBT/ Multiadmin

4.Dlaczego ranga została odebrana: Nie mam aż tyle czasu żeby wam pomagać i nie znam się za bardzo na rzeczy. Wolę pomóc w tym, w czym jestem dobry. Mam na myśli UB team  i adminowanie. Na pewno szybko kogoś znajdziecie na stanowisko Head admina. Rangi sobie sam usunę a konta lub hasła możecie sami zmienić/usunąć albo i nie. Kto wie, może czasem się przydam kiedy inni nie będą mieć czasu dodać/ usunąć admina lub będą problemy z vipami. Mało ostatnio gram, bo zaczyna się nudzić ciągłe strzelanie na DD2. Gdyby ktoś potrzebował pomocy, rady czy cokolwiek to pisać na steam albo FB. Proszę tylko o zmianę głownej rangi z Head admin na Opiekun UBT.Póki co widzę tylko jedną osobę, która nadaje się na stanowisko Head Admina i wszyscy dobrze wiemy kogo mam na myśli. Ten ktoś jest tutaj od dawna i robi ogromną robotę dla sieci. Sam bym ją awansował, ale nie ode mnie to zależy. Niektóre osoby pewnie się ucieszą z mojej rezygnacji, inne pewnie będą miały osobne zdanie na ten temat. Pozdrawiam wszystkich ;)

• Co to ma być? 1

Napisano (edytowany)

Masz wje**** !!! No cóż twoja decyzja moim zdaniem dużo zrobiłeś dla sieci, i raczej adminsitracja tak łatwo z Ciebie nie zrezygnuje.

Ps. "Sam bym ją awansował" Każdy wie o kogo chodzi i tutaj się z Tobą zgadzam ;)

Edytowano przez Break.TM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się