Skocz do zawartości
Cześć Internauto! Zachęcamy do rejestracji Starej Gwardii!

Dis is Komandos

Stały Bywalec
 • Ilość treści

  35
 • Posts on chatbox

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Profile Song

Reputacja

5 Gwardzista

4 obserwujących

O Dis is Komandos

 • Ranga
  Unranked
 • Urodziny 16.02.2000

Dodatkowe Informacje

 • Imię:
  Sebastian
 • Miejsowość:
  Ostrołęka
 • Płeć:
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

1231 wyświetleń profilu
 1. Dis is Komandos

  pracować, spędzać czas ze znajomimy, odpoczywać
 2. Dis is Komandos

  Witam całą ekipę Gwardii. Jak piszę w złym dziale bardzo przepraszam ale to pilna sprawa. Jest to taka pilna sprawa, że poszukuję na swój serwer techników serwerowych. Najlepiej żeby byli to ludzie którzy naprawdę dobrze albo nawet bardzo dobrze znają się na plikach serwerowych, pluginach itp. Szukam takich osób znają się na rzeczy i mają tak z 18+. 62875375-moje GG oraz można w wiadomości prywatnej mi pisać.
 3. Dis is Komandos

  Bym przeznaczył część na rozkręcenie zajebistego serwera a część na życie prywatne.
 4. Dis is Komandos

  Cześć wpadłem w odwiedziny zobaczyć jak sobie radzicie. Ale przejdę do tematu. Mój sen był z 5dni temu nazwałem go niezapomniany lot. Na początku było fajnie bo śnił mi się sen o Hiszpanii. Wystartowaliśmy naj z Warszawy samolotem z najwyższą klasą. Stiuardessy podawali posiłki, napoje itp. Ale w połowie lotu okazało się że na pokładzie samolotu było 5-ciu uzbrojonych mężczyzn. Którzy chcieli tym spisobem zgarnąć 200 000 000 mln/zł. Na szczęście było 2 policjantów którzy opanowali sytuację. Przepraszam że w skrócie, ale na dziś mam dość pisania
 5. Witajcie moi mili tak jak w tytule chciałbym zrezygnować z funkcji "Redaktor". Pewnie będziecie słać do mnie pytania dlaczego? Już wujaśniam! O tuż na początku jak przyszedłem do Gwardii widziałem, że brak zaangażowania bo nie było redaktorów. Mówiłem sobie ok. Byłem redaktorem trochę polepszenia tą sieć jako redaktor. Jak na razie nie widzę sensu, żeby tu dalej był redaktorem bo to czy jest redaktor czy go nie ma u was wy pa wiedzieć, udzielania się. Więc jak dla mnie to nie ma sensu i ja wam wszzystkim bardzo dziękuję. Szczególnie tym osobom z którym sobie trochę próbowałem zapoznać sie, żebym nie był obcy na sieci, tylko żeby ludzie mnie znali. Dziękuję Administracji oraz właścicielowi sieci. A przepraszam za to, że może nie potrzebnie złożyłem podanie i po tygodniu odchodzę. Myślicie sobie pewnie, że jestem jakimś niedo*ebem muzgowym. Mówcie sobie jak chcecie, ale ja już postanowiłem. PS. Czasem zajrzę ba waszą sieć bo tak łatwe nie jest tak szybko się pożegnać. Zgnieść, spalić i zapomnieć. To tak nie działa. Ale cóż żegnajcie
 6. Dis is Komandos

  Gwardia, jakim kolorem byś opisał swoje życie i dlaczego?
 7. Dis is Komandos

 8. Dis is Komandos

  Czy według ciebie towarzystwo wpływa na zachowanie? Uzasadnij swoją wypowiedź.
 9. Dis is Komandos

  [•]Od kiedy jesteś w Starej-Gwardii [•]Z kim masz najlepsze relacje w Gwardii [•] ulubiona marka samochodu [•]Lubisz lato czy zimę?
 10. Dis is Komandos

  223
 11. Dis is Komandos

  Witaj?
 12. Dis is Komandos

  Osobą która została nominowana do naszego Q&A jest: @Cqly Zapraszam do zadawania pytań! Najpierw jednak zapoznajcie się z regulaminem!
 13. Dis is Komandos

  Chciałbym was wszystkich poinformować, że zaczniemy z serią Q&A! Co oznacza Q&A? Jest to angielski skrót od Questions and Answers, czyli pytania i odpowiedziNa czym to polega? To proste!Wy, użytkownicy zadajecie przez 7 dni pytania osobie, która zostanie wytypowana. Osoba ta, ma 3 dni na udzielenie odpowiedzi, po czym nominuję kolejną osobę! Dzięki tej zabawie będziemy mogli się lepiej poznać. Regulamin Q&A Każdy użytkownik, który bierze udział w Q&A, automatycznie akceptuje regulamin. Każdy użytkownik ma prawo wziąć udział w Q&A. Temat Q&A zakłada osoba od tego wyznaczona. Nikt nie ma prawa tematu przedwcześnie zamknąć ani ponownie otworzyć. Każdy użytkownik może zadać maksymalnie 10 pytań. Pytania, które będą wulgarne, obraźliwe zostaną automatycznie usunięte, a osoba, która je zadała, zostanie ukarana. Zabronione jest nabijanie postów, proszę używać opcji „edytuj”. W innym przypadku, taka osoba będzie ukarana. PYTANIA NIE MOGĄ SIĘ POWTARZAĆ.Użytkownik, który bierze udział w zabawie, ma obowiązek sprawdzić, czy dane pytanie nie zostało już wcześniej zadane. Pytania zadajemy przez tydzień, później temat zostaję zamknięty. Osoba nominowana ma 3 dni na udzielenie odpowiedzi. Jeżeli osoba nominowana nie jest w stanie udzielić odpowiedzi w przeciągu 3 dni, ma obowiązek powiadomić o tym redaktora. Odpowiedzi zostaną umieszczone w nowym temacie. Osoba nominowana nie ma obowiązku odpowiadać na zbyt prywatne pytania oraz na pytania od osób, które zostały zbanowane. Osoba nominowana ma obowiązek wytypować kolejną osobę, pisząc na samym dole, pod odpowiedziami: „Nominuję/Typuję...” Jeżeli, któraś z osób wytypowanych nie chce brać udziału w „zabawie’, może napisać wiadomość prywatną do redaktora, wtedy wytypujemy inną osobę. Osoba, która już odpowiadała na pytania, może być ponownie nominowana, dopiero po upływie miesiąca. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia Cię z jego przestrzegania. (Ranga jaką posiadasz na forum, też nie!!) Redaktor ma prawo edytować komentarz użytkownika w celu usunięcia pytania, które się powtórzyło,bądź jest wulgarne.
 14. Dis is Komandos

  Jakie jest wasze największe marzenie?
 15. Dis is Komandos

  2 1 6
×
×
 • Utwórz nowe...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania