Skocz do zawartości

` SAS

Head Admin
 • Zawartość

  925
 • Posty na CzatBox

  712
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  30

Wszystko napisane przez ` SAS

 1. Bedziesz tyle pisał az dostaniesz bana na forum.
 2. ` SAS

  Grałem i nie patrzyłem czy ktoś wyzywa. Zabiłem Cie i napisałeś do mnie "Cwel". Nie ma co drążyć tematu, osobiście Ci dałem ub więc wracaj do gry i tyle.
 3. ` SAS

  Twoja prośba o unbana została oceniona negatywnie ! Ban niestety zostaje !!!
 4. ` SAS

  Jak sobie kupisz nową klawiaturę do kompa to dostaniesz ub. To taka forma pokuty. Temat zamykam, napiszesz kolejny a dostaniesz bana na forum YOOO.
 5. ` SAS

  Sprzeciw ! - Podtrzymuje
 6. ` SAS

  Ja Ci dałem bana. Opis sytuacji: Zabiłem Cię po czym od razu padłem Ty napisałeś do mnie "Cwel" ja Ci napisałem "a zajebać ci kopa?" a Ty do mnie "... psie" i za to dostałeś tydzień. Bana już zdjąłem a na przyszłość trochę kultury. Nie trzeba zmieniać adminów. To Wy zmieńcie nastawienie i nauczcie się trochę kultury, i przestańcie wyzywać każdego po kolei. Jeżeli są jakieś wątpliwości to mogę wrzucić screeny z tej sytuacji.
 7. ` SAS

  Twoja prośba o unbana została oceniona negatywnie ! Ban niestety zostaje !!!
 8. ` SAS

  Bieremy w etat. Zgłoś się do @cwaniaK po rangi i flagi. Pozdrawiam
 9. ` SAS

  Najlepszy administrator: @cwaniaK Najlepszy opiekun serwera: Gosia Najlepszy moderator: Najlepszy grafik sieci: Najlepszy redaktor sieci: @~Justyna~ Najlepszy członek UnBan Team: Najbardziej pomocny: @~Justyna~, @cwaniaK Najlepszy gracz sieci: @L0RD Największy spamer sieci: @Lolpadek Osoba godna zaufania: @kutabanero. Najlepszy admin serwera: @L0RD Najbardziej pracowita osoba: @Paula Najlepszy właściciel serwera: @PLum Najlepszy przyjaciel sieci: @stiVwoW Największy piwosz: No ja nie ? Najbardziej kulturalna osoba: @MisQuZii Najsympatyczniejsza osoba: @kutabanero.
 10. ` SAS

  Twoja prośba o unbana została rozpatrzona pozytywnie !!! Życzymy miłej gry na naszej sieci.
 11. ` SAS

  To jest to samo jak spamowanie say'u i prowokowanie innych. Właśnie za to dostałeś bana i przestań płakać, bo ostrzegałem Cie. Równie dobrze mogłem Ci zrobić ss'y i sprawdzić je jutro o godzinie 20:40
 12. ` SAS

  No raz na jakiś czas, jakieś 2-3 razy na rundę Ostrzegałem, ale Ty miałeś to w dupie a teraz odwołanie piszesz ? Po co było pajacować ? Warto ?
 13. ` SAS

  A jasne, że powiem. Przez ponad godzinę czasu pisałeś co chwilę "SAS daj mi ss'y" i tak w kółko. Napisałem na czacie, że zaraz dostaniesz na tydzień jak się nie uspokoisz ( @Trumper i kilku innych to widzieli ). Ty nadal pajacowałeś, więc ile można upominać kogoś ? Bana Ci skrócę do 24h Cześć.
 14. ` SAS

  Masz wstawić demo na forum.
 15. I co się do mnie bucu spinasz ? Napisałem co myślę tj., że lecisz w chuja. Obiecałeś wszędzie złote góry i przepadłeś jak wypłata. Obiecałeś nagrody, na które ludzie czekają ponad miesiąc czasu, obiecałeś styl forum, na który wszyscy czekają prawie miesiąc czasu. Nie pierdol mi tu, że przez 3 paczki z nagrodami które miałeś wysłać rozpada Ci się rodzina, bo to jakiś żart albo tanie wytłumaczenie. Przez takich jak ja ludzie stąd uciekają ? Bo co ? Bo jestem szczery i nie toleruje kolesiostwa i lecenia w chuja ? Jeszcze raz mi zagroź a będziesz sam tego żałował. Nie jestem jakimś Twoim przydupasem i nie znasz mnie więc straszyć sobie możesz tych swoich kolegów ułomnych, z którymi z resztą możesz sobie rękę podać. P.S nie masz czasu żeby wysłać obiecane nagrody graczom ani nie masz czasu wejść na głupie forum i wytłumaczyć czemu ludzie nie dostali nagród, które obiecałeś, ale masz czas dziennie sweet foteczki wrzucać na FB tak ? Daruj sobie bo jesteś w tej chwili żałosny.
 16. Tutaj mamy ss typa z wh A tutaj gość tak kozacko przerobił ss, że nawet celownik sobie wygumował hahahahhahahahaha Moj paint jest lepszy niż Twój Dawać lajki bo się bardziej napracowałem niż ten typek co chciał ss'y przerobić
 17. ` SAS

  Twoja prośba o unbana została oceniona negatywnie ! Ban niestety zostaje !!!
 18. ` SAS

  Upośledzony jesteś ??
 19. ` SAS

  Twoja prośba o unbana została oceniona negatywnie ! Ban niestety zostaje !!!
 20. ` SAS

  Czego ty nadal nie rozumiesz ? Nie dostosowales się do wzoru Ale już chuj z tym skoro wrzucasz ssy na których widać że masz wh !!!!! Brak ub .
×
×
 • Utwórz nowe...