Skocz do zawartości

WAP

Zasłużony
 • Ilość treści

  93
 • Posts on chatbox

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

[[Template core/global/plugins/ps_display is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Reputacja

107 Bardzo aktywny

2 obserwujących

O WAP

 • Ranga
  Srebro I
 • Urodziny 20.01.2002

Dodatkowe Informacje

 • Imię:
  Milosz
 • Miejsowość:
  Pod mostem
 • Płeć:
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

358 wyświetleń profilu
 1. WAP

  Proszę o usunięcie tego wątku!
 2. Nick na Forum: WAP . Imię: Milosz. Wiek: 17 lat. Doświadczenie w modernizacji: Bardzo duże, wieloletnie doświadczenie jest. Od kiedy zajmujesz się modernizacją forum: Od bardzo dawna! Mogę powiedzieć że 2/3 lata będzie. Ile czasu spędzasz na naszych forum: Bardzo dużo. Ile posiadasz godzin na forum: Myślę że bardzo dużo! Co byś chciał zmienić na naszym forum: Dużo rzeczy jest do poprawy. Co wprowadzisz do Teamu : Modlitwę! Napisz coś o sobie: A co tu pisać jestem jebanym alkoholikiem xdddddd Przekonaj Administrację wyższą dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie: A bo jestem zajebisty "\
 3. WAP

  Ku**a człowieku co ty wiesz.. Właściciel sieci to właściciel i on prowadzi forum a ty wychodzisz z takim tekstem, @ PLum nie wchodzi w to! A czy ja karzę wywalać kogoś ? "Sugeruje zrobić jakiś porządek" jak byś nie rozumiał to ci rozwinąłem tą myśl. Zresztą to jest skarga i mogę pisać co chce oraz co uważam Dziękuje i Cześć Temat można zamknąć
 4. WAP

  Na pewno coś dało by wywalenie aktualnej ekipy, nie wymieniam i nie oceniam wszystkich. Ale zobaczysz jak dalej będzie to wyglądało. A tak po za tym to twoja sprawa!
 5. WAP

  Święta i po świętach ale ich aktywność już od 1 miesiąca jest słaba! Kto tu mówi o 24/7? Przecież siedzenie tyle to duża przesada, ale skoro mają sprawy jakieś, nie mają czasu albo kryzys to nie mogą zgłosić tematu o nieaktywności, urlopie lub zrezygnowaniu z rangi ?
 6. WAP

  13
 7. WAP

  Eh! Jak można zauważyć oni są nie aktywni a ty coś robisz a oni nie. To po co mają stać na tych stanowiskach jak na pewno znalazły by się osoby aktywne..
 8. WAP

  ONLY DD2 - 43 GO MOD - 42 FFA - 96 COD MOD - 38 BF4 - 16
 9. WAP

  Umie z pisaniem było by ciężko, ale jak by się zachciało to i temat by się znalazło.
 10. WAP

  No tak, ale po co mają stanowiska zajmować i kompletnie nic nie robić ? Takie forum powinno tętnić życiem a nie pustkami.
 11. Twój nick: WAP . Nick osoby oskarżonej: Nie będę wypisywał nicków tylko podam to jako administracja forum od posady j@. Powód: Brak aktywności. Opis sytuacji: Jak widać od pewnego czasu administracja za czoła odpuszczać sobie aktywność, a odpowiedzi typu każdy ma swoje życie, nie ma czasu bo pracuje itp.To po co zajmujecie posady i nic nie robicie ? Zero aktywności tylko forum odwiedzone na 5 min. Dowody: Profile osób z administracji. Ps. Nie mówię o całej administracji! Trochę śmieszna skarga ale prawdziwa.
 12. WAP

  Tak!
 13. Nick: WAP. Z rangi: Moderator. Powód: Brak zainteresowania forum.
 14. WAP

  Nawzajem !
×
×
 • Utwórz nowe...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania