Skocz do zawartości

WAP

VIP
 • Ilość treści

  93
 • Posts on chatbox

  214
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

106 Bardzo aktywny

2 obserwujących

O WAP

 • Ranga
  Srebro I
 • Urodziny 20.01.2002

Dodatkowe Informacje

 • Imię:
  Milosz
 • Miejsowość:
  Pod mostem
 • Płeć:
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

296 wyświetleń profilu
 1. WAP

  Ku**a człowieku co ty wiesz.. Właściciel sieci to właściciel i on prowadzi forum a ty wychodzisz z takim tekstem, @ PLum nie wchodzi w to! A czy ja karzę wywalać kogoś ? "Sugeruje zrobić jakiś porządek" jak byś nie rozumiał to ci rozwinąłem tą myśl. Zresztą to jest skarga i mogę pisać co chce oraz co uważam Dziękuje i Cześć Temat można zamknąć
 2. WAP

  Na pewno coś dało by wywalenie aktualnej ekipy, nie wymieniam i nie oceniam wszystkich. Ale zobaczysz jak dalej będzie to wyglądało. A tak po za tym to twoja sprawa!
 3. WAP

  Święta i po świętach ale ich aktywność już od 1 miesiąca jest słaba! Kto tu mówi o 24/7? Przecież siedzenie tyle to duża przesada, ale skoro mają sprawy jakieś, nie mają czasu albo kryzys to nie mogą zgłosić tematu o nieaktywności, urlopie lub zrezygnowaniu z rangi ?
 4. WAP

  Eh! Jak można zauważyć oni są nie aktywni a ty coś robisz a oni nie. To po co mają stać na tych stanowiskach jak na pewno znalazły by się osoby aktywne..
 5. WAP

  ONLY DD2 - 43 GO MOD - 42 FFA - 96 COD MOD - 38 BF4 - 16
 6. WAP

  Umie z pisaniem było by ciężko, ale jak by się zachciało to i temat by się znalazło.
 7. WAP

  No tak, ale po co mają stanowiska zajmować i kompletnie nic nie robić ? Takie forum powinno tętnić życiem a nie pustkami.
 8. Twój nick: WAP . Nick osoby oskarżonej: Nie będę wypisywał nicków tylko podam to jako administracja forum od posady j@. Powód: Brak aktywności. Opis sytuacji: Jak widać od pewnego czasu administracja za czoła odpuszczać sobie aktywność, a odpowiedzi typu każdy ma swoje życie, nie ma czasu bo pracuje itp.To po co zajmujecie posady i nic nie robicie ? Zero aktywności tylko forum odwiedzone na 5 min. Dowody: Profile osób z administracji. Ps. Nie mówię o całej administracji! Trochę śmieszna skarga ale prawdziwa.
 9. Nick: WAP. Z rangi: Moderator. Powód: Brak zainteresowania forum.
 10. WAP

  Nawzajem !
 11. WAP

  Oczywiście że Tak! Przyda się jakiś serwer TS3 żeby pogadać. Wiek właścicieli. Każdy serwer się przyda
 12. Wymagania: *Częste odwiedziny forum *Minimum 15 sensownych postów na Forum *Minimum 16 lat *Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia *Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich * Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym *Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze *Minimum 30h przegrane na serwerze *Comiesięczna składka na reklamy serwerów 11.07 sms Wzór Nick: Wiek: Doświadczenie (w byciu adminem): Znajomość AMXMODX (W skali 1-10): Staż w CS-sie: Steam / NonSteam jeśli Steam to podaj ID: Działający mikrofon: Dlaczego Ty: Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Kontakt: Link do GameTracker'a: Składka: Skala znajomości AMXX 1 - Nie posiadasz informacji o amxx. 2 - Wiesz mniej więcej co to amxx, ale nie rozumiesz jeszcze o co w tym chodzi. 3 - Orientujesz się w amxmodmenu. 4 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu - próg wymagań. 5 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz kilka dodatkowych komend np. umiesz zrobić screenshoty. 6 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend 7 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. 8 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. 9 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. 10 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. Potrafisz w średnim lub małym stopniu edytować pluginy. Jeśli nie spełniasz wymagań nie Pisz!
×
×
 • Utwórz nowe...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania