Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Watrabka

Skarga na admina Martynka [Zamknięty]

Polecane posty

Twój nick: Watrabka

Nick osoby oskarżonej: Martynaaa[Cos w tym stylu]

Powód: Amatorka admin, ja nie wiem czy ona przechodziła rekrutacje, bo dla mnie to jest żenada. Nie wiem, tak niedoswiadczonego admina to ja nie widzialem, naprawde forum bardzo ładne, mi sie podoba, ale tacy admini troszke psują opinie serwera, nei wiem ile ona ma lat, czy 1 raz ma admina, ale jak sie tym nie zajmiecie, to tragedia bedzie, kompletnie nie zna regulaminu.

Opis sytuacji: Piszę z typem, na dodatek na u jeszcze, bo mialem sprawe i to nie spamilem az tak strasznie, normalnie pisalismy z 4 slowa moze napisalem on miał mikrofon. Martynkaaa od razu reakcja "NIE SPAMIMY" Drugi raz lecimy sobie na ct to tak ja nozem szturcham tak o, bo lecialem za nia, potem ona sie zatrzymała ja jej popatrzylem sie tak w oczy ona mi i pozniej na gali slyszymy typow to atakujemy, martynkaaa padla, bo z 3 typa wylecialo tak nagle i od razu "bana chcesz", a jak sie pytalem za co, jaki powód to nie potrafila wytłumaczyć. A jeszcze kiedyś indziej stalem przed trupem bo słysze tupanie, to ta "TT 1:30" bo było 1:20 bodajze, no tragedia nie wiem jak dla niej przed trupem to resp najwidoczniej tym bardziej, ze na kolesia bylem nastawiony, a nie zostalem sam.

Dowody: Nie robiłem, bo zdenerwowany od razu  poszedłem na forum, bo ta martynka to tak jakby pierwszy raz miała admina bez kitu, ogarnijcie to.

Człowieku nie spamiles? Cały czat był zawalony Twoja wypowiedzią, to napisałam "nie spam" to przestałeś, i nie wiem o co Ty się spinasz.

Na początku rundy poszliśmy na A, miałam awp i zacząłeś mi zasłaniać. Dobra zabili mnie, Cb też to napisałam na czacie "ogarnij się", nic nie było w stylu "bana chcesz?".

Jakoś nie przypominam sobie tej sytuacji z respem TT, więc większość rzeczy sobie zmyśliłeś.

Jeszcze nie potrafiłeś podać żadnych dowodów..

nie spamiłem ; ) hltv mysle, ze jest wiec ci sie nie upiekło, nie zaslanialem ci XDDDD bo nawet nie bylas wcelowana, tylko placz bo padla taka typowa 13 latka grajaca w 1.6 admina dostala i juz jak policja takie "regulaminik" "banik" "EJ NIE SPAM" i nie przypominam sobie, zeby bylo "ogarnij sie" tylo "bana chcesz?" bo pytalem sie za co ;] z tego co pamietam "ogranij sie" " za co?" to nie ma sensu "bana chccesz?" "za co?"

pisze sie po prostu jełopie, a jak piszesz zdanie to uzywaj tych przecinkow, bo ciezko rozczytac

pisze sie po prostu jełopie, a jak piszesz zdanie to uzywaj tych przecinkow, bo ciezko rozczytac

Panu juz podziękujemy :)

[align=center] Temat Zamknięty

[/align]

[align=center]close.png[/align]

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...