Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lewusek123

Skarga [Zamknięty]

Polecane posty

Twój nick: [Riders] Lewus

Nick osoby oskarżonej: Lutek112

Powód: Ban bez podstawy na 1 h

Opis sytuacji: Inny gracz obrażał mnie i innych i go nie wyrzucił za obraze a jak ja napisaałem do admina ze jest cymbałem (tylko to słowo napisałem) to zbanowaał mnie na 1 h.

Dowody:potwierdzi to mała_wredna była w tedy na serwerze ze mna i tez dostala bana za ping a miała 45 pingu.

Czy ja na Ciebie napisałem chociaż 1 słowo obraźliwe ?

Wyzywałeś się z jakimś graczem wiec żeby nie banować Ciebie dostałeś kika, po czym wracasz na serwer obrażasz mnie od cymbałów i baranów. To dostałeś bana na godzinę. Odczekaj spokojnie karę i przemyśl swoje zachowanie.

Masz bansa to sprawdź sobie czy mała wredna dostała Bana ode mnie za ping

Gość Mala_Wredna

Zgodzę się z Lewuskiem,ponieważ inny gracz mnie obrażał...0 reakcji ze strony admina.Po 2 inni gracze obrażali się wzajemnie także brak jakichkolwiek czynów z jego strony.Po 3 za obrazę czyjegoś rodzica także jest ban...a on nic nie potrafił załatwić. :) Wyrzucał i banował tych których nie było trzeba a resztę,która przesadzała ze słownictwem i zachowaniem,nic nie umiał zrobić....A samą kulturę też powinien banować.... Lewusek zachowywał sie w pełni poprawnie to on jest niezbyt dobrym adminem i szuka wymówek,inni gracze nawet spytali sie ''dlaczego ban? skoro nic nie zrobił'' bravo i gratki za wybór ! oklaski

Dodam jeszcze gram w ct , nagle mała pisze admina w tt gracze sie obrażają, więc pytam sie kto bo gdy jestem w ct i zyje to nie słyszę co mówią i dostałem odpowiedz 2 panów. To mam się zastanawiać kto się wyzywa ? Masz u@ i tam sie zgłasza.

Gościu tylko napisałem na ciebie cymbał a nie baran i nie wyzywałem sie z nikim a mała dostała wczoraj

Lewus posiadam coś takiego jak steam i zrobiłem sobie skriny jak pisałeś do mnie baranie i cymbale, także jak wrócę z wesela to dodam ;)

wczoraj nie mia miałem admina także nie mogłem jej dać bana z ping. Obudź się ;)

Gość Mala_Wredna

Człowieku zastanów sie najpierw nad tym czy oby na pewno jesteś dobrym adminem,nie potrafisz zareagować na to jak kto sie zachowuje? Doświadczenie ''dobre'' ciekawe z której strony...niby ogarniasz bycie adminem a tak naprawdę nic nie ogarniasz...nie ośmieszaj się...dajesz bany za byle co a jak ktoś napisał do mnie ''zamknij ryj'' to w nawet nie zeragowałeś ? Baran ? Dosyć ze nie umiesz być adminem to jeszcze czytać nie umiesz...matko i córko

Siedzisz na obserwatorach samo słowo mówi ''obserwator'' i tak nic nie robisz ? No to nieźle a co do Lewuska jestem świadkiem jakby mi mieli odciąć ręke nie napisał ''baranie''...a prawda boli także nie szukaj wymówek i sie nie tłumacz,ponieważ słabo Ci to idzie :)

heh niestety nie widziałem jak ktoś pisał do Ciebie zamknij ryj, takie rzeczy zgłasza się na u@, Nie wszytko idzie zobaczyć

Gość Mala_Wredna

Siedziałeś na obserwujących xD madre xD a za chwile zabnowałeś kogoś chyba lewuska wiec to moim zdaniem troche przesada...także cześć i czołem niech ktoś zastanowi się nastepnym razem czy ''doświadczenie w byciu adminem : dosyć długo '' było na pewno długo :D buziaki

a to że niektórych graczy za obrazę wyrzuciłem a nie zbanowałem jest dlatego ze admina mam od kilku godzin i nie chciałem od razu banować tylko wyrzucić niech zobaczy ze za tego typu zachowanie zostanie następnym razem zbanowany. Nie sztuka banować, gdyby tak wszystkich karać za każde przekleństwo, za cele, za resp to nie będzie niestety później z kim grać, tak jak miało to miejsce na serwerze co byłem przed tym

Gościu jak ty mnie zabiłeś a zachowywałem bron to co to za admin z ciebie i jeszcze piszesz no tak ale pierwszy raz kogos obraziłem a ty mnie zbanowałeś na 1 h...

Gość Mala_Wredna

Człowieku czy Ty widzisz co piszesz?xD nawet nie potrafiłeś wyrzucić za wyzywanie,obrażanie jakbyś sie bał o tego admina,jednak liczy sie dobro graczy a nie admina? w takim razie Lewusek tez powinnien zostać ''wyrzucony'' dajesz bany w zależności jak Ci sie podoba? bravooooo za logike <3

Gościu jak ty mnie zabiłeś a zachowywałem bron to co to za admin z ciebie i jeszcze piszesz no tak ale pierwszy raz kogos obraziłem a ty mnie zbanowałeś na 1 h...

Powiem tak, każdy z nas popełnia błędy z racji tego że on jest nowym adminem może popełnić jakiś błąd, doszedłem do wniosku że można dać mu jeszcze szanse, ode mnie otrzymujesz warna.

Następnym razem będzie degradacja.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania