Skocz do zawartości
cwaniaK

Zmiana Serwera?[Zamknięty]

Polecane posty

Jak widzicie serwer nie za bardzo cieszy sie grywalnością, dlatego postanowiłem zrobić propozycje czy może zmienić na coś innego :)

Dawajcie propozycje :) 

Moim zdaniem ja bym zostawił tak jak jest.  Tylko żeby odświeżyć troche server to bym pododawał nowe skiny :D

A ja nie, najlepiej zrobic jakis mod na ktorym gralo by duzo osob np. JailBreak, ale duzo pracy, ale serwert duzo by zarabial na vipach 

• Lubie to 1

Miałem pomysł z DM, ale sprawy się skomplikowały, przenosiny itp. 

- same głowy ( only hs)

- jedna mapa

- żadnych granatów

- ostra strzelanina

taki serwer na pewno wypali ( małe koszta + dużo fanów)

O ja jeszcze bym zrobił DeathRuna? bardzo lubie tego moda i moge spedzic caly dzien na nim :D Ale DR+Klasy, jakies 3 premki. Gram na takim DR i o kazdej godzinie jest sporo osób, serwer tez by na siebie zarabial w jakims stopniu, duzo osob ma tam premke nawet ja sam kupilem i jestem zadowolony :)

• Lubie to 1

21 minut temu, Bartek napisał:

O ja jeszcze bym zrobił DeathRuna? bardzo lubie tego moda i moge spedzic caly dzien na nim :D Ale DR+Klasy, jakies 3 premki. Gram na takim DR i o kazdej godzinie jest sporo osób, serwer tez by na siebie zarabial w jakims stopniu, duzo osob ma tam premke nawet ja sam kupilem i jestem zadowolony :)

też tak właśnie myślałem nad dr tylko nwm czy sie przyjmie dobrze 

Mysle ze tak, mam kilka znajomych na steamie i tez by grali :)

• Lubie to 1

15 minut temu, Bartek napisał:

Mysle ze tak, mam kilka znajomych na steamie i tez by grali :)

Chodzi mi tu też o ludzi w sensie graczy 

Po co zmieniać coś  co jest dobre? O.o jeszcze 2-3 tygodnie temu przed naprawianiem serwera była masa ludzi, niekiedy nie dało się wejść. Owszem naprawa była zapewne konieczna lecz nie lepiej zostawić CS:GO MOD takim jaki jest? Można by było trochę wydać na reklamę tego serwera niż go zmieniać co wygeneruje nowe koszta. 

6 godzin temu, SztywnyXmen napisał:

Moim zdaniem ja bym zostawił tak jak jest.  Tylko żeby odświeżyć troche server to bym pododawał nowe skiny :D

Sztywny tutaj napisał moim zdaniem niezłą propozycje, która może zachęcić nowych graczy do tego jakże najlepszego serwera na całym 1.6 :D  

A na DR albo JailBreak można by było zrobić nowe serwery w przyszłości jak Stara Gwardia będzie miała trochę więcej pieniędzy na to :P 

9 godzin temu, Uchiha napisał:

Po co zmieniać coś  co jest dobre? O.o jeszcze 2-3 tygodnie temu przed naprawianiem serwera była masa ludzi, niekiedy nie dało się wejść. Owszem naprawa była zapewne konieczna lecz nie lepiej zostawić CS:GO MOD takim jaki jest? Można by było trochę wydać na reklamę tego serwera niż go zmieniać co wygeneruje nowe koszta. 

Sztywny tutaj napisał moim zdaniem niezłą propozycje, która może zachęcić nowych graczy do tego jakże najlepszego serwera na całym 1.6 :D  

A na DR albo JailBreak można by było zrobić nowe serwery w przyszłości jak Stara Gwardia będzie miała trochę więcej pieniędzy na to :P 

Myśle że nawet jak będziemy inwestować to i tak mało sie będzie dziać jeśli chodzi o cs go moda

Dokladnie jak napisal Xtreme, teraz CS:GO modów jest wiele, i mysle ze nawet po odświeżeniu go dalej mało by ludzo grało.

Ja stawiam na DeathRun+Klasy 1001 lvl :) Fajna zabawa, i ludzie tez grają :)

• Lubie to 1

1 godzinę temu, Bartek napisał:

Dokladnie jak napisal Xtreme, teraz CS:GO modów jest wiele, i mysle ze nawet po odświeżeniu go dalej mało by ludzo grało.

Ja stawiam na DeathRun+Klasy 1001 lvl :) Fajna zabawa, i ludzie tez grają :)

Moge zrobić 501 lv tez jest spoko 

Narazie spróbuje jeszcze tego cs go moda potrzymać, jak bedą pustki to pomyśle nad zmianą moda :) 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania